Даю справку• 23 апреля 2024
Что делать, если тцк не отвечает на адвокатский запрос?
Кто сталкивался?
Даю справку
• 23 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Хто ж не дає, хай виіжджає
Не поверите, не дают ещё с 26.12.23
Швендяю містами• 23 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я знаю,що закон зворотньої сили не має. Але юристи кажуть, що не в цей раз
.
Вони затянуть надання вам цього статусу зараз так чи інакше. Прищлють відповідь, що не вистачає якоїсь папірчини, на жаль.
Не має, але не в тому сенсі, що ви собі навигадували. Якщо по новому закону право на відстрочку зникне, то не буде відповідальності за те, що такою відстрочкою скористалися до прийняття нового закону.
Лепетун• 23 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Пропускають. Шегині точно пропускають. Ще як на яку зміну попадеш, але всі і без довідок тцк іздять. Ну і зрештою, стільки було часу виіхати, ні, треба до останнього сидіти, щоб потім плакати
А не підкажете, 16-17 річних юнаків без приписного пропускають?
Леди_в_ночи• 23 апреля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Я нічого собі не вигадую. І я ніде не писала, що людина не може нею скористатися до 18.05. я пишу лише, що в наших реаліях правовим способом вони вже наврядчи отримають цю відстрочку до 18.05. що незрозуміло?
Море_море_я_скучаю• 23 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
Не поверите, не дают ещё с 26.12.23
Ти спочатку не пропускали. Потім всі вже і без тцк нормально через кордон іздили. Але чого ви ждали не розумію. Ще в січні могли ту довідку взяти і виіхати. Тепер вам іі ніхто не дасть
Потребую апгрейду• 23 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
Следующим шагом при отсутствии ответа, предложил позвонить на горячую линию.
Чтобы вы позвонили? ОМГ. Вы ему напомните, что адвокатский запрос может давать только адвокат и в случае нарушения сроков это он, а не вы, должен предпринимать следующие действия. Деньги он с вас брал? А то как бы и в коллегию адвокатов можно написать. Слов нет
Леди_в_ночи• 23 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
Не поверите, не дают ещё с 26.12.23
До речі, дійсно, можна спробувати (навіть кілька разів) пройти кордон по документах, що у вас є. А раптом. Врешті решт, це не несе для вас ніяких негативних правових наслідків.
Леди_в_ночи• 23 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так вони ж пробували. Автор пише. Але спочатку самі відправили лист, потім через адвоката. І кожен раз це час.
Море_море_я_скучаю• 23 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Автор почекає до 18.05, вона не спішить, щоб уж точно не пропустили
Швендяю містами• 23 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви мене не зрозуміли.
Навіть якщо вони таку відстрочку отримають, то згідно нових положень закону лишаться її. Вона вже буде недійсна.
Даю справку
• 23 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Да, 2 тис гривен
Потребую апгрейду• 23 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
Да, 2 тис гривен
В эту сумму входил адвокатский запрос? И вообще, не озвучивая сумм, о чем вы договаривались с адвокатом, может, у вас оплата поэтапная и вы не доплатили, поэтому он перестал шевелиться.
Даю справку
• 23 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Пробовали, докапывались, что нет отсрочки
Леди_в_ночи• 23 апреля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Ви мене не зрозуміли.
Так, я писала про це в пості 23.
Даю справку
• 23 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Да
Леди_в_ночи• 23 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
Самі не ризикнули піти в тцк за відстрочкою з документами про надсилання вашого листа і адвок.запиту?
Даю справку
• 23 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Мы находимся в другом городе.
Даю справку
• 23 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Так мы же не знаем какой порядок. Он озвучил эту сумму и все. Я бы хотела, чтобы он в суде нас представлял. Последнее, что он сказал - это звонить на горячую линию и что смысла уже нет в суде
Потребую апгрейду• 23 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
Обычно с адвокатом заключают договор на предоставление конкретного вида услуг - в договоре все перечисляется. На основании договора выписывается ордер, в котором прописывается номер договора. На основании этих документов адвокат действует. Один экземпляр договора должен быть у вас. У вас договор есть?
Леди_в_ночи• 23 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
На жаль, я змушена погодитись з ним. Це великі гроші, які він зараз з вас візьме за подачу позову, а добре, якщо хоч перше засідання призначать до 18.05. потім визнають дії тцк неправомірними за те, що вчасно не відповіли, змусять виправити, до того часу вже не буде існувати підстави для відстрочки. Робити її заднім числом не має сенсу.
Вам ще в січні треба було діяти більш агресивно.
Даю справку
• 23 апреля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Нет
Шиворот Навыворот• 23 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Аналогічна ситуація, але ще не відправляли документи. За новим законом теж має?
Поділіться, будь-ласка, інформацією які документи і куди відправляти на відстрочку? Лікарські висновки?
Леди_в_ночи• 23 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
А адвокат не хоче туди сам сходити? Чи він з розряду тих, що пише, а сам туди ні ногою? Зараз і такі є, не хочуть ризикувати. Тут треба борзого
Потребую апгрейду• 23 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
Нет
Сочувствую вам. А адвокатский запрос вообще был?) Чтобы от вашего имени что-то там рассылать, нужен ордер, ордер на основании договора выписывается. Договор не заключен - ордер не выписан, скорее всего, адвокатский запрос и не делался? А деньги....ну за консультацию были взяты. Поэтому вас и отсылают самостоятельно звонить и предпринимать действия.
Потребую апгрейду• 23 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
У этого адвоката не оснований для работы от имени этого клиента. Договор не заключен.
Прилипало• 23 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
а как их вообще выбирают, этих адвокатов? и где ищут?
по фото и фамилии трудно понять, какой он спец - хоть врач, хоть адвокат...
Шиворот Навыворот• 23 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А якщо написано у військовому ’знятий з військового обліку’, пропускають без довідки тцк?
Леди_в_ночи• 23 апреля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Я поки нічого не відправляла, в мене ін.підстава.
Леди_в_ночи• 23 апреля 2024
Ответ дляПрилипало
По зубах))) Ну хоча б по відгуках людей , яким довіряєте і у яких вже був успішний досвід роботи з цим адвокатом