Туреччина пропонує Зеленському та путіну проєкт нового «мирного договору», - Главком
Текст документа отримали всі три сторони. Умови договору:
▪️Заморожування війни по існуючій лінії фронту.
▪️Зобов´язання провести у 2040 році референдуми під міжнародним контролем на всіх українських територіях, окупованих на момент заморозки війни росією.
▪️Ґарантії позаблокового статусу України до 2040 року.
▪️Обмін полоненими за формулою «всіх на всіх».
▪️кремль не заважає вступу України до ЄС.
Якщо Україна стане членом НАТО, інтереси Словаччини будуть поставлені під загрозу, — прем’єр країни Фіцо
Він також сказав, що Словаччину “цілком влаштовує нейтральна Україна”, а її північноатлантична інтеграція “буде на користь тільки Третій світовій війні”.
’Ви можете малювати повітряні замки, але росіяни не збираються йти ні з Донбасу, ні з Криму, це їхнє, — прем’єр-міністр Словаччини Фіцо
’росія захопила більше території в рамках свого наступу. Україна не має військового потенціалу і військової сили.
У неї немає військового рішення і ніколи не буде, буде лише на 100 тисяч більше загиблих з одного боку і з іншого.
Єдине, що може допомогти, якщо втрутиться НАТО — це Третя світова війна’
, — сказав Фіцо.
Словацький прем’єр запропонував надати окупованим територіям Донбасу ’особливий статус’, а згодом провести там референдум щодо самовизначення. На думку Фіцо, це є ’шляхом до миру’.
, — сказав Фіцо.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 апреля 2024
Да щаз… у Ердогана жопа як з експортом в кацапію так і з туристичним сезоном, ой знесуть його турки, ой знесуть. Не досидить він до кінця терміну.
KateMidina• 24 апреля 2024
Хммм... Так Турция же постоянно твердит, что в Украине нет и не было войны и ещё в феврале по всем турецким СМИ разогнали инфу, что Украина капитулировала и признала свой проигрыш, отдав территории параше... А тут строчит очередной мирный план от голубя мира🤦♀️ Где логика?