L-i-s-a-92af• 24 апреля 2024

Туреччина пропонує проєкт нового «мирного договору»

Туреччина пропонує Зеленському та путіну проєкт нового «мирного договору», - Главком

Текст документа отримали всі три сторони. Умови договору:

▪️Заморожування війни по існуючій лінії фронту.
▪️Зобов´язання провести у 2040 році референдуми під міжнародним контролем на всіх українських територіях, окупованих на момент заморозки війни росією.
▪️Ґарантії позаблокового статусу України до 2040 року.
▪️Обмін полоненими за формулою «всіх на всіх».
▪️кремль не заважає вступу України до ЄС.
дякую аж підскакую• 24 апреля 2024
Це ж було вже)

Новости месяц

tirin• 24 апреля 2024
Это ж уже пару недель назад обсудили. Источник - какая-то русская эмигрантская газета. Вроде нигде Турция не подтвердила, что это её план.
автор L-i-s-a-92af • 24 апреля 2024
Якщо Україна стане членом НАТО, інтереси Словаччини будуть поставлені під загрозу, — прем’єр країни Фіцо

Він також сказав, що Словаччину “цілком влаштовує нейтральна Україна”, а її північноатлантична інтеграція “буде на користь тільки Третій світовій війні”.

’Ви можете малювати повітряні замки, але росіяни не збираються йти ні з Донбасу, ні з Криму, це їхнє, — прем’єр-міністр Словаччини Фіцо

’росія захопила більше території в рамках свого наступу. Україна не має військового потенціалу і військової сили.

У неї немає військового рішення і ніколи не буде, буде лише на 100 тисяч більше загиблих з одного боку і з іншого.

Єдине, що може допомогти, якщо втрутиться НАТО — це Третя світова війна’

, — сказав Фіцо.

Словацький прем’єр запропонував надати окупованим територіям Донбасу ’особливий статус’, а згодом провести там референдум щодо самовизначення. На думку Фіцо, це є ’шляхом до миру’.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 апреля 2024
Да щаз… у Ердогана жопа як з експортом в кацапію так і з туристичним сезоном, ой знесуть його турки, ой знесуть. Не досидить він до кінця терміну.
Life-game• 24 апреля 2024
Уже было
Хочется спокойно жить уже хоть с каким либо планом, в план зе не верю вообще, раша не выполнит
Но....как приструнить, чтоб выполняли вообще хоть что-то, хоть китайский, хоть турецкий, хоть юпитерский.... не известно
tarveldy• 24 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Уже было
Ізвєсно)))
Маня_53• 24 апреля 2024
І віддати Крим Туреччині він ще забув
А взагалі турків не люблю...
KateMidina• 24 апреля 2024
Хммм... Так Турция же постоянно твердит, что в Украине нет и не было войны и ещё в феврале по всем турецким СМИ разогнали инфу, что Украина капитулировала и признала свой проигрыш, отдав территории параше... А тут строчит очередной мирный план от голубя мира🤦‍♀️ Где логика?
Юля Неюля• 24 апреля 2024
Для Украины это был бы идеальный вариант, ибо мы потеряем больше, если война продолжится. Ни о каких выходах на границы 1991года речь не идет, только тупой этого не понимает.
Но раша не согласится на этот договор и мы продолжим теперь наших людей и населенные пункты...

Ирина_Б_• 24 апреля 2024
никто на это не пойдет