Кукарачка• 24 апреля 2024
Серіал "Нити судьбьі". Просто не можна відірватись
Я таке взагалі не дивлюсь ніколи, оці нудні плачевні серіали. А це включила для фону і так застрягла, шо тупо не відриваюсь, реву шо дурна. Давно такого не було, може старість наступає.
Королева краси• 24 апреля 2024
Я зараз теж дивлюся серіал український Госпиталь. Чого включила і почала дивитись, не знаю))) Але подивилась 1 серію, і всьо, зачепилась. Взагалі мій жанр фантастика, містика і
жахи)))
Скокмоно - стокнуно• 24 апреля 2024
Ответ дляЦвірінь
Не рашистский хоть?
Ні. Наче російськомовний український , є іспанський
Кукарачка
• 24 апреля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Іспанський?
Цікавий
Ні, український, але старий
Трохи злякана• 24 апреля 2024
Бродяжка Ляля еще посмотрите :))
Там три части. Никогда такое не смотрю. Это муж показал (там его знакомый снимался). Пришлось ночами смотреть весь сериал :))) шоб узнать шо потом :))
Кукарачка
• 24 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Это кажется тут кто-то искал его про портниху?
Ні, там не про таке)
Скокмоно - стокнуно• 24 апреля 2024
Ответ дляКукарачка
Ні, український, але старий
Іспанський подивіться, наші Нити судьби це мило мильне . Чому знаю, бо колись порадила подружці забула сказати, що іспанський. Вона дивилася наш , а потім каже: це ж не про те, що ти казала
кураГАЛЯ• 24 апреля 2024
Ответ дляКукарачка
Ні, там не про таке)
То испанский, я уже прочитала, что у вас наш.
Скокмоно - стокнуно• 24 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Іспанський про швею
культУра• 24 апреля 2024
Ответ дляКоролева краси
жахи)))
О, я как и Вы любитель сериалов мистики и фантастики.Посоветуйте пожалуйста,что то интересное.)
Кудесница_с_пургеном• 24 апреля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Бродяжка Ляля еще посмотрите :))
Дворняжка:))
Манкоголік• 24 апреля 2024
Ответ дляКукарачка
Ні, український, але старий
Обожаю его, раза 3 уже пересмотрела.
Трохи злякана• 24 апреля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дворняжка:))
Точно. То я почти спала уже :))