Мотористка• 24 апреля 2024
Боюсь ехать к мужу в Николаев
Девочки, поддержите или вправьте мозги.
Не могу настроить себя или заставить (
Я плохая жена?
Не могу настроить себя или заставить (
Я плохая жена?
БоВжеВільна• 24 апреля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
А в мене всі повернулися. І всі сусіди з дому. То може ви брешете? А ще більше знайомих і рідних взагалі нікуди не виїжджали.
З нашого під´їзду не виїжджали лише бабки-пенсіонерки. То, може, ви одна з них? Бо жодна з тих, хто при своєму розумі, дитину під обстрілами в 2022 не тримала
Скользкая• 24 апреля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Живу в Миколаєві, вже рік як повернулась в місто.
В Миколаїв іноді прилітає Іскандер з Криму, але він так само іноді прилітає в Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста. А так місто живе, працює, що тут страшного?
Ну взагалі то не лише Іскандер долітає в Мико. Це моє місто я не виїздила, якщо що. Так от, окрім Іскандера, регулярно ще безпілотники літають. Наприклад в лютому з різницею в кілька днів по 10 за ніч бомбили тварюки. В марафоні і новинах говорили і писали не багато, а от я особисто на собі відчула чергові ’подарунки’ від сусіда. Більше того, тиждень як вікна поставила після вибитих в 2022 році і знову... Причому різниця в цілеспрямованих бомбардуваннях безпілотниками була біля тижня в лютому, по 10 за ніч. І чутно та відчутно було не лише вибухи, а самі безпілотники майже на відстані витягнутої руки. Тож, НЕ ЛИШЕ Іскандери по Мико б´ють.
Але так, на Намив лише в один день в 2022 році кілька ракет прилетіло і це було коли під містом тварюки стояли. Зараз вони витрачають ракети і безпілотники більш прицільно.
Але, дійсно, вважаю, що порівняно із Харковом, Херсоном та Сумщиною, в Мико зараз безпечніше
Скользкая• 24 апреля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
В Миколаів повернулися майже всі, хто виїхав на початку війни. Я з дітьми теж повернулася. Хоть і чоловіка не маю. Не знаю чого боїться автор. Мене тут тільки вода в крані трохи нервує, але дякую що хоть така є. Памʼятаю як її взагалі не було.
Брехня. В Мико далеко не всі повернулися. Суджу по сусідах та по наявності авто у дворі, а у нас двір великий і закритий. Так само як йти пізно ввечері по місту, коли світло у вікнах вмикають. Світло горить на третину, максимум половину дому. Придивіться, здивуєтесь!
Скользкая• 24 апреля 2024
Автор, якщо кохаєте чоловіка, то варто знайти сили приїхати. Дуже багато розлучень зараз, як ніколи. В Мико зараз дійсно не те прифронтове місто, що було. Долітає, як і всюди, де може долетіти, але не Харків, Херсон, Сумщина.
І страх ваш розумію, але Мико то не те місто, якого варто боятися. Як показало життя, люди виїздили з Донбасу, аби потім померти у Вінниці. Нажаль. Від долі не втечеш, але, якщо хочете зберегти стосунки, то варто їх підтримувати, бо ви половинки один одного. Це шлюб. В горі і в радості, як то кажуть, як би банально це не звучало
Мотористка
• 24 апреля 2024
Ответ дляСкользкая
Дякую за Ваші поради 💐
Все вірно Ви пишете, ми з чоловіком минулого року теж розлучились, але зараз знову разом )
Плануємо весілля влітку )
В липні у нас мало бути 25 років разом )
Плануємо весілля влітку )
Зараз в Миколаєві з дитиною, теж приїхали до чоловіка військового. Минулого літа їздили з ним в Київ, то в першу ніч офігіли від вибухів, потім вийшло так, що запропонував з ним в Миколаїв, теж не хотіла бо було страшно, але приїхали один раз на декілька днів, а потім і взагалі, тепер тут майже весь час. Скажу не страшніше ніж в іншому місці, але вибирати вам.
Госпожа_тамагочи• 24 апреля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
В Миколаєві безпечно! І автор погана дружина. Її чоловік щодня може померти, а їй свою сраку шкода
Яке ви маєте право судити хто поганий а хто ні, ви Господь Бог?
Просто фу на вас, огида
СкиниУскачи!• 24 апреля 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Просто фу на вас, огида
Мені ваша огида до одного місця. Такі, як ви, не розумієте, що таке кохання. Доречі, по вашій же логіці, яке ви маєте право мене судити? Фу на вас
Хи хи, ну ну• 24 апреля 2024
Ответ дляСкользкая
Авто у дворі немає де поставити. Такого не було навіть до війни. Просто буквально немає місця ні в дворі, ні навколо дому. А у нас район забудований переважно десяти і девʼятиповерховими будинками. Купа молодих мам з малими дітьми, народженими вже після повномасштабного.
Хи хи, ну ну• 24 апреля 2024
Я зовсім не вважаю Миколаів безпечним містом. І ні в якому разі нікому не радила б повертатися сюди, в мене були причини повернутися. Але дуже багато людей насправді повернулися, а ще дуже багато переселенців зараз тут проживають.
Скользкая• 25 апреля 2024
Ответ дляМотористка
Дякую за Ваші поради 💐
Плануємо весілля влітку )
Ну от і супер. Якщо ви половинки один одного, варто йти на зустріч один одному і бути підтримкою, плечем, опорою в міру можливого. Головне намагатись, тоді все вийде.
25 років разом - це не мало. Бажаю прожити ще стільки ж разом, щасливо, здорово і під мирним небом України!!!