24 апреля в 08:42

Боюсь ехать к мужу в Николаев

Девочки, поддержите или вправьте мозги.
Не могу настроить себя или заставить (
Я плохая жена?
7 5 1 1
НеВРотик 24 апреля в 08:43
Пусть он к вам едет, вы где?
Марічка 24 апреля в 08:43
Боитесь, сидите дома. К чему эти лишние передвижения? Ради чего?
10 1
Я тут Живу 24 апреля в 08:45
Я влітку з дітьми їздила, все ок там було. Не гірше, аніж Київ.
Люблю ХОЛОСТЯКА 24 апреля в 08:45
Что вправлять? У каждого свой уровень стрессоустойчивости.
Я в Харьков ехала с радостью, когда мразей отогнали и артиллерия перестала долетать.
Ближе 20 км к линии боёв страшно, дальше уже лично мне нет.
10 3
автор Мотористка 24 апреля в 08:50
Ответ дляНеВРотик
Пусть он к вам едет, вы где?
Он может только в Николаев приехать
vikohka 24 апреля в 08:50
ваш жe муж там как- то живeт, и вы проживeтe.
Тоскующая 24 апреля в 08:51
Якщо боїтесь, не їдьте, а що тут можна порадити? В кожного свій рівень стресу.
Админко 24 апреля в 08:52
Не їдьте , що за чоловік взагалі, для якого ваша безпека не в пріоритеті
16 10 2
Почемучечка 24 апреля в 08:54
а чего боитесь?
автор Мотористка 24 апреля в 08:54
Ответ дляАдминко
Не їдьте , що за чоловік взагалі, для якого ваша безпека не в пріоритеті
Каже, що безпечно, але боюсь, він порівнює з передовою (
17 1
Organic 24 апреля в 08:54
Не едьте, приедет кто то посмелее
Сиренькая 24 апреля в 08:55
Ну і коза. Муж на фронті не боїться, а вона за 100 км не може доїхати. Шо за теткі пішли
23 8 2
Ро30BbIu_CJIoHuK 24 апреля в 08:55
А что в Николаеве страшного?
Потішаюся 24 апреля в 08:59
Махнатку почухать хочется?
VitalinkaGL 24 апреля в 09:00
Едьте.
У нас квартира на Намыве,мама там 2 года живет,тишь и благодать.Речка,парк.Уже открывают бары,народ.загорает и ходит на шашлыки.
Это самый тихий и спокойный район,снимите квартиру посуточно,отдохнете и Вы и он.
автор Мотористка 24 апреля в 09:00
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А что в Николаеве страшного?
Вам одно бля..дство в голове
11 3
Домовенок Кузя 24 апреля в 09:01
Ответ дляМотористка
Каже, що безпечно, але боюсь, він порівнює з передовою (
Нут дівчат з Миколаїва достатньо. Нижче тема про дощ . Ходять собі люди на роботу, живуть.
Вчора дівчина тут питала за ресторани у Крамі)) Теж поїхала мабудь до чоловіка.
Админко 24 апреля в 09:01
Ответ дляМотористка
Каже, що безпечно, але боюсь, він порівнює з передовою (
Там апріорі не може бути безпечно
4 3
СкиниУскачи! 24 апреля в 09:01
Ответ дляАдминко
Не їдьте , що за чоловік взагалі, для якого ваша безпека не в пріоритеті
А що за жінка, яка кинула чоловіка? Вона собі в пріоритеті?
9 3 1
автор Мотористка 24 апреля в 09:01
Ответ дляVitalinkaGL
Едьте.
У нас квартира на Намыве,мама там 2 года живет,тишь и благодать.Речка,парк.Уже открывают бары,народ.загорает и ходит на шашлыки.
Это самый тихий и спокойный район,снимите квартиру посуточно,отдохнете и Вы и он.
Спасибо большое за Ваш ответ
СкиниУскачи! 24 апреля в 09:04
Ответ дляМотористка
Каже, що безпечно, але боюсь, він порівнює з передовою (
Так, для мене ви погана дружина.
8 3 1
Админко 24 апреля в 09:03
Ответ дляСкиниУскачи!
А що за жінка, яка кинула чоловіка? Вона собі в пріоритеті?
Де кинула? Це ж він поїхав і не забезпечує дружині безпечні умови?
12 2
СкиниУскачи! 24 апреля в 09:03
Ответ дляVitalinkaGL
Едьте.
У нас квартира на Намыве,мама там 2 года живет,тишь и благодать.Речка,парк.Уже открывают бары,народ.загорает и ходит на шашлыки.
Это самый тихий и спокойный район,снимите квартиру посуточно,отдохнете и Вы и он.
А зачем вы наводку русне даете на тихий район? Мозги есть?
9 3 2
Домовенок Кузя 24 апреля в 09:04
Ответ дляСкиниУскачи!
А зачем вы наводку русне даете на тихий район? Мозги есть?
Я вибачаюсь, ви вкурсі, що русня вміє користуватися інетом, і в них скільки шпигунів, що тут писати і смислу немає?
5 4
СкиниУскачи! 24 апреля в 09:04
Ответ дляАдминко
Де кинула? Це ж він поїхав і не забезпечує дружині безпечні умови?
Ви ку-ку? Він на передовій
СкиниУскачи! 24 апреля в 09:05
Ответ дляДомовенок Кузя
Я вибачаюсь, ви вкурсі, що русня вміє користуватися інетом, і в них скільки шпигунів, що тут писати і смислу немає?
Ну автор того посту одна зі шпигунів
1 1
Домовенок Кузя 24 апреля в 09:07
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну автор того посту одна зі шпигунів
Не паранойте, і без неї все всім відомо. Чи ви в інеті не знайдете рубльовку , як захочете?))) Ще і коордінати написані. Ви думаєте, це таємниця для ворогів?
3 1
Админко 24 апреля в 09:07
Ответ дляСкиниУскачи!
Ви ку-ку? Він на передовій
Це щось змінює у відношенні до безпеки дружини?
10 1 1
Я тут Живу 24 апреля в 09:08
Ответ дляМотористка
Каже, що безпечно, але боюсь, він порівнює з передовою (
У мене батько там живе, порівнює з закордоном. Каже, все прекрасно.
СкиниУскачи! 24 апреля в 09:09
Ответ дляАдминко
Це щось змінює у відношенні до безпеки дружини?
В Миколаєві безпечно! І автор погана дружина. Її чоловік щодня може померти, а їй свою сраку шкода
12 5