Сердючка• Изменено 24 апреля 2024
Як змінити себе?
Питання до тих, хто зміг змінити свої погляди на себе та оточуючих, свою поведінку, свої думки.
Знаю, кожна з нас пережила не мало.Багато з цього вплинуло на формування наших поглядів, ставлення до життя.В хорошому чи поганому сенсі.
Я,наприклад, навчилась ніколи не унивати і не упускати рук.В будь-якій критичній ситуації я себе опановую, заспокоюю і починаю думати над вирішенням.Також я легко вибудовую свої кордони, легко кажу «ні» і т.п.
Вмію щиро радіти за людей, покупці житла, машини, підвищенню на роботі.Не заздрю.Люблю це в собі.Це все я теж якось виховала в собі в років 18-20, після болючих поворотів в житті.
Але є також те, що хочеться в собі змінити.
Наприклад, не старатись всім подобатись.При новому знайомстві, чи то чоловік чи жінка, я підсвідомо націлена на те, щоб справити враження.І реально засмучуюсь, якщо мене не виділили серед інших.
Або я не вмію спокійно реагувати на людей, які мене нервують своєю поведінкою, чи відношенням до інших.Мені завжди треба щось сказати, вколоти.Я ще потім можу декілька днів про це думати, і прокручувати це в голові.Або навіть спровокувати потім ситуацію чи розмову,щоб ще раз ту людину вколоти. А хотілося б вміти не забивати голову дурницями.
Хочу бути сконцентрованій тільки на собі, своєму розвитку і не жити думкою інших.
Мені 28 якщо-що.Є чоловік, робота і найкращі подруги до яких претензій нуль😄
Чекаю ваші поради, або ж реальні історії як ви змогли себе зробити такою, якою хотіли.
Ондатрова шуба• 24 апреля 2024
Я приняла себя такой, как есть, зачем себя ломать и перекраивать? Мне комфортнее себя любить.
Сердючка
• 24 апреля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Це супер, але як?Я ніби і люблю себе і хвалю себе, але є речі які ніяк не можу прийняти в собі
Сердючка
• 24 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
синдром сельской учительницы
Звучить смішно)Я, до речі, з маленького містечка, де всі все один про одного знають.І вдома вчили все робити для оцінки від сусідів, родичів і т.д.
Все життя з цим борюсь.Але, я так розумію, поки що не дуже успішно
Ондатрова шуба• 24 апреля 2024
Ответ дляСердючка
Развивайте в себе пофигизм. Вот хочется поспорить, скажите себе - ой, та плевать на дебилов, недостойны моего внимания. И пошла мимо, вся такая красивая и умная.
Шикаю і викаю• 24 апреля 2024
Ви даже текст написали в стиле произвести впечатление, сначала как бы плюсы о себе
Но быть и казаться - это разные вещи.
Вам надо отстаивать свои границы, потому что внутри много уязвимости.
И броня из хороших друзей, не выдает ли вы желаемое за действительное? Появляется такое ощущение, так как и хорошую подруга иногда хочеться послать))
Хотите изменить - велкам в психотерапию. Волшебного совета нет
Но быть и казаться - это разные вещи.
Сердючка
• 24 апреля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Но быть и казаться - это разные вещи.
Тааак та і є😂Сама це розуміла, ще коли тільки текст набирала.
Я б хотіла до психолога, але боюсь, що і там я буду намагатись справити враження і показати себе з вигідної сторони.
За подруг, це не так важливо,але мушу сказати, що з ними мені справді пощастило.Може і хочеться іноді послати, як і їм мене, але на фоні всього, що ми пережили разом за стільки років, це дурниці.
Сердючка
• 24 апреля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Те, до чого я прагну😂Бо я себе якраз відчуваю таким самим дебілом, коли щось намагаюсь довести.
Шотуткоїться?• 24 апреля 2024
Є у вас бажання бути супер-жінкою, бути роботом, а не людиною.
Розслабтесь, дозвольте собі помилки, дурощі, проколи, дозвольте собі бути не ідеальною, видихніть. Пошукайте, що вас тішить і надихає, знайдіть, що вас підживлює і не живіть, виставляючи галочки в уявному списку
Ну і терапія збереже вам час, бо можна в усьому розібратися самій, але це довго і складно, все вже придумали за нас і можна витратити гроші, але зберегти час
Шикаю і викаю• 24 апреля 2024
Ответ дляСердючка
Вы боитесь, что буде производить впечатление или то, что ничего не поможет?
Что будете продолжать использовать привычное поведение?
Или наоборот беритесь неизвестности? Как это быть другой?
Изменения не быстры, иногда к сожалению, а иногда и к счастью, чтоб можно было б адаптироваться к ним
Сердючка
• 24 апреля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Дякую за відповідь, але у вас склалось частково хибне враження.Можливо це я так подала інформацію про себе)
Але мені зовсім не хочеться бути роботом, чи супер жінкою, ні😄
Сердючка
• 24 апреля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я вірю в психологів і вірю в результат)
Але боюсь, що не змогу чесно відкритись і буду намагатись розказувати тільки те, що не зіпсує про мене хороше враження.
Тому і хотілося б спочатку трохи самій попрацювати над собою.Щоб не витрачати на вітер гроші і час.І йти до спеціаліста, коли буду готова відкритись
Шикаю і викаю• 24 апреля 2024
Ответ дляСердючка
Я вірю в психологів і вірю в результат)
Внутренние сопротивление, психологические защиты будут оберегать привычное поведение.
Саморабота возможна, но это вести дневники, перечитывать, переписывать, читать литературу, научится замечать свои защиты (не все из них полезны), и обходить этих.
Ну и то, что вы описываете, самому не выйдет. Не все можно решить самому.
Сердючка
• 24 апреля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Щоденник веду, в кінці дня аналізую там свої емоції,ситуації, які змусили мене поводитись і реагувати так, як мені не подобається.Маю трекери звичок - вони допомагають боротись з деякими рисами,звичками,діями.
Ще мені добре заходить медитація, допомагає мені зрозуміти себе і свої дії.
Часто, коли я займаюсь самоаналізом, я ловлю себе на тому, що я опираюсь очевидним фактам, і стараюсь себе вибілити навіть в своїх думках,наодинці з собою.
Я трохи насіла на Вас, вибачте.Ви ж не психолог)Але я прислухаюсь до поради, і займусь все таки пошуками спеціаліста…думаю, це ще раніше треба було зробити
Шотуткоїться?• 24 апреля 2024
Ответ дляСердючка
Супер, я справді рада, що помилилася. Щиро бажаю вам щастя і довгих років життя
Сердючка
• 24 апреля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Дякую, навзаєм❤️