Смурфик• 24 апреля 2024
Який СПФ кращий
Доброго дня. Порекомендуйте який би Ви вибрали крем для комбінованої схиьної до жирності шкіри. Пігментні плями з´являються моментально, Ля рош користувалась по текстурі хороший, захищає теж добре, загалом хороші спф жирні або щільні, цей сподобався, але все одно літом лице до вечора жирніє... Може хто користувався тими що на фото, як в порівнянні?
Результат:
вже голосів:
8 (88.89%)
1 (11.11%)
0 (0%)
Курочка-чубаточка• 24 апреля 2024
Минулого року взяла Віші. Мені підійшов чудово, цього року замовила ще одну пляшечку
Клевотница• 24 апреля 2024
У першого склад кращий ніж у двох інших. А так плюсуюся ще за Krem Beauty Of Joseon Relief Sun Rice Probiotics.
Користувач_а• 24 апреля 2024
Користуюсь бентон, бо він на хімічних фільтрах і не треба поновлювати протягом дня
легкий за текстурою, дуже швидко впитується
Наскільки знаю лярош на фізичних - кожні 2-3 години треба наносити знову, мене це не влаштовує
Смурфик
• 24 апреля 2024
Ответ дляКористувач_а
Дуже дякую!
Блондинка в Законе• 24 апреля 2024
Ответ дляШпондєр
Krem Beauty Of Joseon Relief Sun Rice Probiotics
Тоже выбираю между этим и бентон