А ось і я• 24 апреля 2024
Хочу з кимось поговорити, тому що на психолога грошей немає.
Сьогодні я прокинулась хвора. І чи то від хвороби такі думки чи просто. Я зрозуміла, що чим більше я стараюсь винити в чомусь своїх батьків, або шкодувати себе то тим мені гірше. Все-таки я вже доросла людина, мені не 20, і я повинна припинити згадувати минуле. От я весь час згадаю хтось образив і мій стан жертви давай це підхоплює і давай плакати і страждати. І я страждаю так не по дитячому, ця душевна біль аж йде у фізичну. Помалу зараз я розумію щоб не сталось - я винна сама. Був чоловік, який бив. А я сама винна, хтось тримав мене з ним? Ні. Я не вмію толком готувати. Мама готувала в дитинстві, але щось таке дуже просте і елементарне. То був її вибір і життя, я хочу по другому готувати - то йди і сама вчись. До чого мама до твого життя. В дитинстві батьки дуже били мене, бо я багато брехала. Так, в тому що я брехала частково їх вина, бо я дуже боялась аби мене не били. Тепер який урок? Ти не бий своїх дітей. І минуле ти не зміниш. Треба пробачити і йти собі далі.
Я в постійному стані жертви і ще й рятівника. В цих термінах я добре розуміюсь вже. А треба займатися своїм життям і думати про себе, як себе рятувати і як собі жити і неважливо що там інші. Як думаєте, я думаю правильно чи ні? При цьому злоби ніякої немає.
А ще в мене непростий період, я переживаю розлучення з абюзером, який бив а я тут неодноразово страждала на форумі. Помалу усвідомлюю що любити того, хто не любить тебе, бʼє, не поважає і зраджує це не адекватно. У мене цілий букет скажемо так проблем, але якщо я не почну їх розгрібати то на все життя так і залишаюсь нещасною і з часом не адекватною…
Вмію заміряти найкраще• 24 апреля 2024
Мені здається ви на правильному шляху. Все усвідомлюєте. Бажаю вам стати нарешті хазяйкою свого життя!
А ось і я
• 24 апреля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую 🙏🏻
А ось і я
• 24 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
следующий муж будет постарше.
Не зрозуміла?)) та може його і взагалі не буде ніколи))
Ви знову ж таки шукаєте винуватих: хтось точно винен, або ви винні, або вони. Не шукайте винуватих. Шукайте причинно-наслідкові зв‘язки і беріть відповідальність за своє життя на себе. Існування в позиції дитини відносно до батьків особливо у зрілому віці породжує вашу психологічну залежність від батьків. Яка проектується і на чоловіків-партнерів, бо в кожному чоловікові ви бачите авторитетну фігуру дорослого, відносно до якого ви - дитина, а значить, жертва. Дорослішайте.
ТихоЯ• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Просто хочу знати, чи на правильному шляху я
якщо ви йдете від такого морального урода, то ви на правильному шляху. одна зміна потягне за собою інші події, кращі. і починайте вірити у себе, ви варті хорошого життя, гарної людини поруч і позитивних змін у житті. залиште все погане позаду, це ваш тягар і він вас як якір, зальмує
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
будет тот, кто будет заботиться и баловать
А ось і я
• 24 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Так как я читала множество Ваших тем, то я не думаю, что эта тема именно о том о чём на первый взгляд.
Скорее это очередной сброс и сбор эмоций, разрядка и подпитка.
А потом Вы опять за своё.
Ні, я себе так відчуваю вже останні мабуть пару тижнів. От щось як перегоріло. І якийсь трошки душевний спокій я знайшла.
Ответ дляА ось і я
Не знаю, месяц назад Вы пытались удержать мужа фальшивым положительным тестом на Б.
У Вас от темы к теме чётко 2 состояния, сначала как Вы всё осознали, поняли, вперед в новую жизнь и потом муж, любимый, боюсь измены, хочу родить ещё.
Пліснявілий сир• 24 апреля 2024
Визнати існування проблеми і взяти на себе відповідальність за своє життя це і є дорослішання. Це добре. В один чудовий лень ви скажете собі ’я не жертва, я більше ніколи не буду жертвою’ і образи тихо вляжуться в дальні кутки пам´яті і перетворяться в досвід.
А ось і я
• 24 апреля 2024
Ответ дляBilolena
Тю, ви йдете від людини що вас ображає! Тобто ви достатньо сильні для цього, і це чудово. Від спогадів так легко не втечеш, але ж ви молодець!
Тут не тільки в людині йдеться, а суто в моїй здебільшого неадекватній поведінці. А мене накривало ого…
Я просто хочу дуже змінити своє життя..
Дякую.
Я просто хочу дуже змінити своє життя..
Дякую.
Подмигашка• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Я просто хочу дуже змінити своє життя..
Дякую.
Я просто хочу дуже змінити своє життя..
Дякую.
Ответственность родителей за то, что они причинили вам боль остается на них. Ваша ответственность - это менять свою жизнь, детские установки и решения.
Эрик Берн ’Люди, которые играют в игры. Игры в которые играют люди’
Сьюзен Форвард ’Токсичные родители’
Клод Штайнер ’Эмоциональная грамотность’
Клод Штайнер ’Сценарии жизни людей’
Сьюзен Форвард ’Токсичные родители’
Клод Штайнер ’Сценарии жизни людей’
Знову Я• 24 апреля 2024
На рахунок злоби, не погоджусь. Її не може не бути, просто добре заховали. Вас часом в дитинстві не заспокоювали швидко чи казали, що досить плакати, нічого не сталось? Тобто привчили емоції тримати дуже глибоко, особливо негативні. З мене це діставали і я вчилась дозволяти собі відчувати все, і використовувати свої емоції, щоб розуміти своє ставлення до деяких речей. Мені допомогло признати свою біль, свій гнів і злість. І дати їм вихід.
Бойова• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
На правильному. Прочитайте книгу ’жінки які люблять занадто сильно’ Робін норвуд
А ось і я
• 24 апреля 2024
Ответ дляБойова
Дякую! Обовʼязково почитаю. Мені тут порадили вже книгу «она его любит, а он ее нет». Закінчу цю , візьмусь за цю)
А ось і я
• 24 апреля 2024
Ответ дляMariya77
Зайдите ко мне, могу безплатно с вами поработать.
А куди до вас зайти ?
Знайдіть мене в телеграм будь ласка
@volvove
Знайдіть мене в телеграм будь ласка
@volvove
Знову Я• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
А куди до вас зайти ?
Знайдіть мене в телеграм будь ласка
@volvove
Знайдіть мене в телеграм будь ласка
@volvove
Я бы задумалась о квалификации психолога, если он пишет беЗплатно. Не филологом ему быть, конечно, но не такие же элементарные ошибки.
Я така бойова• 25 апреля 2024
Так, найголовніше - це усвідомлення та визнання проблеми.
Мені ще дуже допомогало скласти такий план дій, які треба зробити, щоб вирішити цю проблему.