А ось і я• 24 апреля 2024

Хочу з кимось поговорити, тому що на психолога грошей немає.

Сьогодні я прокинулась хвора. І чи то від хвороби такі думки чи просто. Я зрозуміла, що чим більше я стараюсь винити в чомусь своїх батьків, або шкодувати себе то тим мені гірше. Все-таки я вже доросла людина, мені не 20, і я повинна припинити згадувати минуле. От я весь час згадаю хтось образив і мій стан жертви давай це підхоплює і давай плакати і страждати. І я страждаю так не по дитячому, ця душевна біль аж йде у фізичну. Помалу зараз я розумію щоб не сталось - я винна сама. Був чоловік, який бив. А я сама винна, хтось тримав мене з ним? Ні. Я не вмію толком готувати. Мама готувала в дитинстві, але щось таке дуже просте і елементарне. То був її вибір і життя, я хочу по другому готувати - то йди і сама вчись. До чого мама до твого життя. В дитинстві батьки дуже били мене, бо я багато брехала. Так, в тому що я брехала частково їх вина, бо я дуже боялась аби мене не били. Тепер який урок? Ти не бий своїх дітей. І минуле ти не зміниш. Треба пробачити і йти собі далі.
Я в постійному стані жертви і ще й рятівника. В цих термінах я добре розуміюсь вже. А треба займатися своїм життям і думати про себе, як себе рятувати і як собі жити і неважливо що там інші. Як думаєте, я думаю правильно чи ні? При цьому злоби ніякої немає.
А ще в мене непростий період, я переживаю розлучення з абюзером, який бив а я тут неодноразово страждала на форумі. Помалу усвідомлюю що любити того, хто не любить тебе, бʼє, не поважає і зраджує це не адекватно. У мене цілий букет скажемо так проблем, але якщо я не почну їх розгрібати то на все життя так і залишаюсь нещасною і з часом не адекватною…
автор А ось і я • 24 апреля 2024
Просто хочу знати, чи на правильному шляху я

Вмію заміряти найкраще• 24 апреля 2024
Мені здається ви на правильному шляху. Все усвідомлюєте. Бажаю вам стати нарешті хазяйкою свого життя!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 апреля 2024
следующий муж будет постарше.
автор А ось і я • 24 апреля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую 🙏🏻
автор А ось і я • 24 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
следующий муж будет постарше.
Не зрозуміла?)) та може його і взагалі не буде ніколи))
Колебля• 24 апреля 2024
Ви знову ж таки шукаєте винуватих: хтось точно винен, або ви винні, або вони. Не шукайте винуватих. Шукайте причинно-наслідкові зв‘язки і беріть відповідальність за своє життя на себе. Існування в позиції дитини відносно до батьків особливо у зрілому віці породжує вашу психологічну залежність від батьків. Яка проектується і на чоловіків-партнерів, бо в кожному чоловікові ви бачите авторитетну фігуру дорослого, відносно до якого ви - дитина, а значить, жертва. Дорослішайте.
Мамкиня доця• 24 апреля 2024
Научитесь готовить по роликам Ютуб
Хороший антистресс
So_so• 24 апреля 2024
Так как я читала множество Ваших тем, то я не думаю, что эта тема именно о том о чём на первый взгляд.
Скорее это очередной сброс и сбор эмоций, разрядка и подпитка.
А потом Вы опять за своё.
ТихоЯ• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
якщо ви йдете від такого морального урода, то ви на правильному шляху. одна зміна потягне за собою інші події, кращі. і починайте вірити у себе, ви варті хорошого життя, гарної людини поруч і позитивних змін у житті. залиште все погане позаду, це ваш тягар і він вас як якір, зальмує

Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
будет тот, кто будет заботиться и баловать
автор А ось і я • 24 апреля 2024
Ответ дляSo_so
А потом Вы опять за своё.
Ні, я себе так відчуваю вже останні мабуть пару тижнів. От щось як перегоріло. І якийсь трошки душевний спокій я знайшла.
So_so• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Не знаю, месяц назад Вы пытались удержать мужа фальшивым положительным тестом на Б.
У Вас от темы к теме чётко 2 состояния, сначала как Вы всё осознали, поняли, вперед в новую жизнь и потом муж, любимый, боюсь измены, хочу родить ещё.
Пліснявілий сир• 24 апреля 2024
Визнати існування проблеми і взяти на себе відповідальність за своє життя це і є дорослішання. Це добре. В один чудовий лень ви скажете собі ’я не жертва, я більше ніколи не буду жертвою’ і образи тихо вляжуться в дальні кутки пам´яті і перетворяться в досвід.
Bilolena• 24 апреля 2024
Тю, ви йдете від людини що вас ображає! Тобто ви достатньо сильні для цього, і це чудово. Від спогадів так легко не втечеш, але ж ви молодець!
автор А ось і я • 24 апреля 2024
Ответ дляBilolena
Тут не тільки в людині йдеться, а суто в моїй здебільшого неадекватній поведінці. А мене накривало ого…
Я просто хочу дуже змінити своє життя..
Дякую.
Подмигашка• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Я просто хочу дуже змінити своє життя..
Дякую.
Ответственность родителей за то, что они причинили вам боль остается на них. Ваша ответственность - это менять свою жизнь, детские установки и решения.
Эрик Берн ’Люди, которые играют в игры. Игры в которые играют люди’
Сьюзен Форвард ’Токсичные родители’
Клод Штайнер ’Эмоциональная грамотность’
Клод Штайнер ’Сценарии жизни людей’
кураГАЛЯ• 24 апреля 2024
У вас все буде добре
Знову Я• 24 апреля 2024
На рахунок злоби, не погоджусь. Її не може не бути, просто добре заховали. Вас часом в дитинстві не заспокоювали швидко чи казали, що досить плакати, нічого не сталось? Тобто привчили емоції тримати дуже глибоко, особливо негативні. З мене це діставали і я вчилась дозволяти собі відчувати все, і використовувати свої емоції, щоб розуміти своє ставлення до деяких речей. Мені допомогло признати свою біль, свій гнів і злість. І дати їм вихід.
Бойова• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
На правильному. Прочитайте книгу ’жінки які люблять занадто сильно’ Робін норвуд

автор А ось і я • 24 апреля 2024
Ответ дляБойова
Дякую! Обовʼязково почитаю. Мені тут порадили вже книгу «она его любит, а он ее нет». Закінчу цю , візьмусь за цю)
Mariya77• 24 апреля 2024
Зайдите ко мне, могу безплатно с вами поработать.
автор А ось і я • 24 апреля 2024
Ответ дляMariya77
А куди до вас зайти ?
Знайдіть мене в телеграм будь ласка
@volvove
Знову Я• 24 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
А куди до вас зайти ?
Знайдіть мене в телеграм будь ласка
@volvove
Я бы задумалась о квалификации психолога, если он пишет беЗплатно. Не филологом ему быть, конечно, но не такие же элементарные ошибки.
Я така бойова• 25 апреля 2024
Так, найголовніше - це усвідомлення та визнання проблеми.
Мені ще дуже допомогало скласти такий план дій, які треба зробити, щоб вирішити цю проблему.