Эт вернячОк• 24 апреля 2024
Какое печенье можно при диете 5?
Анонім Перший• 24 апреля 2024
Ніякого. Мені лікар казав, ніякої марії. Підсушуй хліб, якщо не можеш суп їсти без хліба, але марія то не борошно і вода, там купа жирів і цукрозамінників. То кажеться, що воно сухе.
Ну і звісно, яка ж важкість захворювання. В мене цей стіл пов´язанний з видаленням жовчного і запаленням підшлункової.
Може вам можна і галєтне.