В одной из популярнейших песен Виктора Цоя "Звезда по имени Солнце" есть такой текст: "Война - дело молодых - лекарство против морщин"... Я думаю (хотя и не претендую на истину в высшей инстанции, но имею право высказать свое мнение, тем более, что оно тоже имеет право на жизнь) такое выражение пошло от того, что на войне погибает огромное количество еще не старых людей, то есть тех, у кого еще в принципе морщин быть не может. И когда такого молодого человека настигает пуля, которая повлекла за собой смерть, этот человек никогда не станет старым, то есть у него и не будет морщин.
Вы согласны что война дело молодых прежде всего?
Ваша величність• 24 апреля 2024
Як відомо, Міністерство закордонних справ пояснило підстави для видачі доручення на призупинення вчинення консульських дій за заявами громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років. Нагадаємо, відповідні дії зупинені до отримання додаткових роз’яснень щодо застосування закону про посилення мобілізації.
Як зазначили у МЗС, тимчасово не будуть прийматися лише нові заяви, оскільки строк розгляду таких заяв може перевищити час, який залишився до набуття чинності законом про посилення мобілізації 18 травня. «Ми прагнемо уберегти громадян від ситуацій, коли замовлена послуга не зможе бути зрештою надана» - пояснили у МЗС.