forumchanka• 24 апреля 2024

Госизмена.Арестован друг Шойгу,Зам министра обороны Тимур Иванов

На болотах движ,пишут ,что следующий Шойгу.Его не посадят,но спихнут на пенсию за провал в "СВО"
Yuljwa• 24 апреля 2024
Ответ дляYuliya82
Мля. Да Ви краще на наше зеленоболотне чудо дивіться, яке в один момент всіх рабами зробило. Хватить відволікати увагу, авторе, своїми тупими темами про рашку від того всього лайна, що відбувається в Україні. Це вже не смішно
Так привлекайте внимание.
Мало тем в топе?

Yuliya82• 24 апреля 2024
Ответ дляMavka88
Та ви не про Зеленського говоріть. Почніть з Кучми та його зброєносця Медведчука і йдіть далі, по всім, хто йшов після Кучми. Про всесильного Порошенка не забудьте. А Зеленському досталась розкрадена повністю держава, з суддями на вічному утриманні, все судійство отримало величезні оклади при шоколадному. Раді виділив величезні гроші, медицину добив якоюсь недолікаркою, обіцяв закінчення АТО за години, одягти, озброїти кожного солдата, але все забув)) і так далі.
Всі були паскудами. Ви праві. Але такого беспрєдєлу, як оці зелені перебірки творять - я напамʼятаю. Тільки нетреба казати, що добрий, «боневтік», бо це як казати - чудово, що вчитель не втік від учнів зі складним характером або хвала лікарю, що він не втік лишився оперувати важко хворого. Просто такого тупізму, маразму і корупції, як оце зараз, ще не було за всі роки. І якщо це чудо знало, що проблеми, про які Ви пишете, існують, і не мало відповідного досвіду, проте ломилося у президенти - то це, я вважаю, злочин. І побачите, що карма його ще й як наздожене
Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Ответ дляYuliya82
Да сто тем в день! Рыдать что ли круглосуточно?)))
Щаз!
Yuljwa• 24 апреля 2024
Удивительно, что Шойгу ещё на должности. Хотя нам пофиг, по украинскому вопросу у кацапов полное единство.

Вот хорошие новости.
Добротно выглядят машинки.
40 бронированных машин украинского производства Козак передали сегодня подразделению.
Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Ответ дляYuliya82
Ну так ждите карму.чего истерить то сейчас?
Yuliya82• 24 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Хто істерить?
Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Ответ дляYuljwa

Вот хорошие новости.
Добротно выглядят машинки.
Красота! Пусть помогают долго долго нашим котикам!
Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Ответ дляYuliya82
Хто істерить?
Вы и сто тем в день от истерящих
Yuliya82• 24 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы и сто тем в день от истерящих
Навіть не хочу на це відповідати. Всього Вам найкращого

Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Ответ дляYuliya82
Дякую! Навзаем! Тримаймося!
RaminaSonne• 24 апреля 2024
Ответ дляDonna5678
Вот именно. Мне тоже всегда смешно читать, как у них все плохо: территории новые присоединяются, оружие производится, санкции успешно обходятся, живой силы достаточно... Все Украинское, что не могут захватить - планомерно уничтожается.... но мы побеждаем, конечно.
Ага.
Якщо там ’провал’, то що ж тоді у нас?
Mavka88• 24 апреля 2024
Ответ дляYuliya82
Значить ви мало знаєте, коли говорете тілько про що не втік. Але кожен має свою думку. Його кармани не поповнились, а у владі, на всіх гілках,починаючи із саміх нижчих, це старостати в селах. Ставленики від різних партій, та просто знайомі. не від Зеленського. Творять, чи витворяють і точно так клянуть президента.
Ирина-bbd0• 24 апреля 2024
Ответ дляRaminaSonne
Ага.
Якщо там ’провал’, то що ж тоді у нас?
Где у вас? Вы к Украине никакого отношения не имеете . Хорош мову паплюжить и придуриваться украинкой!