Файна пані• 24 апреля 2024
Дивне спілкування
Це дивне спілкування чи мені здається? Подруга, то пише кожного дня по 100 смс сюсі-мусі, то зникає. Питаю як справи — 2 слова написала і все. Враження, що ображена, але нічого поганого їй не зробила і питала, чи все нормально в неї — все ок, каже. День на день не приходиться — зрозуміло, але різкий контраст відчувається. Тягнути з людини інформацію не хочеться, всі дорослі люди, захоче — напише, але ці різкі напливи сюсі-мусі, то потім тиша — мене трохи з рівноваги збивають.
Файна пані
• 24 апреля 2024
Ответ дляMs. При теле
Вы тревожная и не можете отделить свои эмоции и чувства от других
Можна конкретніше?)
ТАЗератти• 24 апреля 2024
меня б 100 смс сюси-муси в день напрягло бы. может она вам дает передохнуть от общения? :)
Файна пані
• 24 апреля 2024
Ответ дляТАЗератти
Є таке. Мене теж напрягало, тим паче, щодня. Але різкий контраст такий відчувається, тому може бути, що образилася на мене, або щось серйозне трапилося, але не каже.
Вимагаю спілкування• 24 апреля 2024
Ответ дляТАЗератти
Спасибо что голосовые не записывает.
Ms. При теле• 24 апреля 2024
Ответ дляФайна пані
Можна конкретніше?)
’Враження, що ображена’ - не принимаете, что человек просто живёт свою жизнь, свои заботы в это время. Считаете, что всё это связано исключительно с вами.
’захоче — напише, але ці різкі напливи сюсі-мусі, то потім тиша — мене трохи з рівноваги збивають.’ - пишите то, во что сами не верите. Вас не должно из равновесия выбивать то, что не зависит от вас
Вимагаю спілкування• 24 апреля 2024
У меня сестра такая: когда встречается с парнем, то днем с огнем не найдешь. Когда свободна, то выносит мозг всей семье. Звонит всем по очереди по 2 часа пересказывает одно и тоже.
ТАЗератти• 24 апреля 2024
Ответ дляФайна пані
если что-то у нее случилось, но не хочет с вами обсуждать, то вполне имеет право. и это не потому, что что-то не так в отношениях.
насчет обид не знаю, но наверное, если бы они были, она бы не начинала вам писать снова
Вимагаю спілкування• 24 апреля 2024
Ответ дляТАЗератти
Та наоборот ныла бы и плакала, что на нее все забили, мозг ложечкой ела бы что и кто сделал не так. Такое тоже бывает.
Файна пані
• 24 апреля 2024
Ответ дляMs. При теле
Мені все рівно. Коли людина щодня тобі пише безкінечно, а потім різко замовкає, то навіть найпоУїстичніший би зацікавився що таке. Я про спілкування між нами, а не моє життя загалом, що збиває з рівноваги, то людина є і наярює тобі, то зникла. Не сприймайте так серйозно все
Ms. При теле• 24 апреля 2024
Ответ дляФайна пані
Вам на столько ’все рівно’, что вас это сбивает с равновесия, вы создаёте тему для обсуждения, задумываетесь о причинах (при чем с позиции - в чем же я виновата). Но... Вам виднее, вам всё равнее)
Файна пані
• 24 апреля 2024
Ответ дляMs. При теле
А для чого цей сайт створений? Аби обговорювати супрамолекулярну хімію? Камон. Захотіла — написала. Чи Ви психолог?