Міняйловна• 25 апреля 2024
Дівчата, підкажіть адвоката для швидкого розлучення (Київ, Позняки)
Буду в Києві 10 днів, з урахуванням Великодня. Хочеться хоча б запустити процес розлучення, подати заяви. Порадьте адвоката не за всі гроші на Позняках.
Ганцю в кєдах• 25 апреля 2024
Когда ж уже пройдет мода на это дибильное выражение, не все гроши)
По теме в инете скачайте бланк, их сотни
Міняйловна
• 25 апреля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Ви не в темі, це не лише бланк.
Ганцю в кєдах• 25 апреля 2024
Ответ дляМіняйловна
Ви не в темі, це не лише бланк.
Может не в теме разводов, но с помощью инета и своей головы писала и выигрывала гораздо сложнее дела без адвокатов и юристов.
Просто немножко надо поковыряться, подобрать что именно нужно вам
В курсі діла• 25 апреля 2024
Ответ дляМіняйловна
Ви не в темі, це не лише бланк.
Є платні сайти з бланками і інструкцією як все робити. Ми на такому скачали заяви, заповнили їх, відповідач написав заяву, що згоден із позовними вимогами і просить розглянути справу без його присутності. На суд не ходили, розвели нас на першому засіданні.
Якщо у вас обидві сторони згодні, то адвокат це зайві гроші.
Міняйловна
• 25 апреля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
В тому ж і справа, що немає цього часу. І 10 днів, я не зможу ходити на суд і тд. Раніше теж сама вигравала спір, але був час на це.
Міняйловна
• 25 апреля 2024
Ответ дляВ курсі діла
Ні, не згодні обидві і буде чудити.
Міняйловна
• 25 апреля 2024
Ответ дляПовітруля
Доброго дня. Катерина 0675037284
Дякую. А можете написати прізвище або посилання на якусь сторінку
Повітруля• 25 апреля 2024
Ответ дляМіняйловна
Можете подивитися в Єдиному реєстрі адвокатів Боярова Катерина Вікторівна або просто вбити номер телефону
Міняйловна
• 25 апреля 2024
Ответ дляПовітруля
Дякую🌸