Chaterbox• 25 апреля 2024
Какие наименования обуви вы носите летом,что больше всего предпочитаете?
Проня_Прокоповна• 25 апреля 2024
Эспадрильи последние 2 года носила. Супер! И босоножки Скетчерс на танкетке.
Сижу_и_плачу• 25 апреля 2024
Босоніжки, тільки шкіряні, тому, що хоч і не люблю вигляд голих ніг (своїх), але це найбільш зручне (для мене!) взуття для жари.
Скромняшка• 25 апреля 2024
У мене такі сліпони, люблю їх дуже
сандалі і босоноги
В кросівках мені жарко
сандалі і босоноги
В кросівках мені жарко
Чудо в декрете• 25 апреля 2024
Босоножки , шлепки летом ношу только открытую летнюю обувь шт 15-20 имею . Кроссовки летние только в спорт зал ношу летом , мне жарко в любой закрытой обуви
Леопардові панчохи• 25 апреля 2024
Босоножки тимберленд, екко, кожаные сандали, босоножки на каблуке, конверсы, кроксы. Кроссовки летом ту мач, потому кеды.
Життє Бентежне• 25 апреля 2024
Сандалі спортивні екко чи меррели. Босоніжки під сукню екко. Кросівки сіточка найки і каппа.
Chaterbox
• 25 апреля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Балетки, сандалі, кеди
Я тоже ношу балетки летом.
Стильна штучка• 25 апреля 2024
Chaterbox
• 25 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Босоніжки і ще раз босоніжки, не взуваю кросівки влітку, інколи балетки
Мои балетки!
Раздражевская• 25 апреля 2024
Сандалі, кеди, балетки, кросівки.
Виходжу у виборі взуття з того, що вдягаю з одягу, куди збираюся і що маю робити (наприклад, за кермом надаю перевагу закритому взуттю).
Стильна штучка• 25 апреля 2024
Ответ дляChaterbox
Мои балетки!
Вони зручні та легкі, до речі в березні вони були в Інтертопі за ’смішну’ ціну, я купувала їх вдвічі дорожче.
Chaterbox
• 25 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Я люблю цей бренд.Я купила ще 2 пари балеток цього бренду,теж зручні та легкі.