маминаБубочка• Изменено 25 апреля 2024
Яка зараз середня ціна за годину заняття з репетитором англ мови?
Де краще шукати репетитора? Олх? Де дивитись оголошення і обрати? Для дитини
Настасья Пицун• 25 апреля 2024
Залежить від Вашого репетитора і цілей, якщо високі, то по вігукам перевірених осіб. Якшо початок, то де завгодно і можете сміливо змінювати, бо не все один одному підходять.
Великий сатирик• 25 апреля 2024
Вы знаете, и олх и буки и в фб. Можно вообще конкретно найти вашем городе ходить прям к учителю. Я ещё прям по карте находила недалеко центры лингвистические.
Первая ласточка инфляции• 25 апреля 2024
В мене донька займається вже другий рік. Порадили знайомі. Платимо 400 грн годину. Результатом задоволена
Одні думки• 25 апреля 2024
200 грн, 7 класс - 7 год изучения англ (занимается со своим бывшим учителем, учебник Прайм тайм 2)
Добра всем!• 25 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
7 часов в неделю?
Вишня на торті• 25 апреля 2024
280 грн. Занимается дочь онлайн с репетитором из Украины четвёртый год.
Зроблено у 80-х• 25 апреля 2024
В мене середня, я вважаю, ціна за годину - 400грн. Але за С1 і НМТ підготовку трохи невідповідна, буду піднімати до 500
Мамина корзиночка• 25 апреля 2024
наша прислала с 1.05 -500 будет,в мае еще дозанимаемся ,с сентября найдем по адекватной цене ,она самая обычная учительница школы
Missdior_22• 25 апреля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Ну не может же брать педагог с высши образованием 200 гривен. Сейчас все дорожает. 400 это средняя цена для Киева,500 тоже
Зайченя• 21 мая 2024
450. Багаторічний досвід. Міжнародні сертифікати. Займаюсь тільки з дорослими.
Ще хочу додати пару слів. Мене й справді цікавить дане питання. Я би спробував працювати репетитором. Тим паче, що в мене вища педагогічна освіта. Я просто в пошуках роботи зараз. Хтось може порадити, як почати? До речі, даний сайт став просто знахідкою для мене. Мене вже давно також цікавить саме робота в Європі, а ця компанія забезпечує офіційне працевлаштування за кордоном. Це дуже круто. Більше того, можна отримати безкоштовну консультацію й дізнатися всі деталі.