Ребенка не пустили в туалет..

Девочки, одни эмоции у меня! Мою дочку на занятии по балету не пустили в туалет, аргументируя, что во время выступления на сцене никто отлучаться не позволит и дети должны "контролировать себя"🤬(!!!) Ребенок 3 раза просился и в итоге обписалась перед всем классом...Она мне позвонила, я приехала и забрала ее, с учителем(если ее можно так назвать после этого) не разговаривала, не до этого тогда было. Предложила дочке перевести ее в другую группу или совсем в другую школу. Говорит, не хочет, подруги у нее там, она уже год в этой школе занимается. Но и боится, что подсмеиваться начнут. Завтра планировала идти с учителем разбираться и вот не знаю, сжигать ли мосты или как то более мягко разговор провести? Все же переводиться дочка не хочет, но очень переживаю, как дальше у нее сложатся отношения с классом...
показать весь текст
Кундалина 25 апреля в 16:07
Ответ дляЗубная фея
В мого сина така була ситуація в першому класі, йому вчителька не дозволила вийти в туалет і він обпісявся, сидів мокрий до кінця уроків і боявся комусь сказати. Коли я прийшла і побачила то зробила скандал на пів школи, вчителька вибачитись перед нами, але мені від того не легше. Досі на можу забути цей жахливий випадок
Что у головах у этих уродов учителей которые реьенка не пускают.
Меня в саду во время тихого часа не пустили и я опиисалась и так и лежала и даже никому не сказала. Но очень хорошо это помню
2 2
Кто крайний? 25 апреля в 16:07
Ответ дляВмію заміряти найкраще
К директору , а не к учителю
согласна.
Это директор должен принимать меры к учителю.
Я_и_моя_собака 25 апреля в 16:07
Идите и устраивайте разбор полетов. Все равно могут быть насмешки, и вряд ли Вы захотите водить туда же свою дочь. Учитель обязан извиниться хотя бы перед девочкой а лучше перед всеми
Нагайна 25 апреля в 16:09
Ответ дляКастрюлька
Ось в цьому і проблема. Донька побоялася вийти без дозволу, тому що,дійсно, можуть просто відчислити. Тому й терпіла до останнього(
Проговоріть обов’язково з вчителем, якщо дійсно там лишитися дуже важливо. Ну, і донечці, щоб все таки контролювала заняття - іде до туалету. Це виробиться як звичка швидко.
жар-птица Нюра 25 апреля в 16:10
Ответ дляКастрюлька
Так получилось, что ребенок не успел сходить перед занятием. И это было не выступление, а рядовое занятие. Видя, что ситуация критическая, можно и нужно было сделать исключение, а не доводить до такого..
Балет это один из наиболее жёстких видов спорта. Или вырабатываются необходимые навыки или нет((
Нагайна 25 апреля в 16:11
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Идите и устраивайте разбор полетов. Все равно могут быть насмешки, и вряд ли Вы захотите водить туда же свою дочь. Учитель обязан извиниться хотя бы перед девочкой а лучше перед всеми
Вчитель не вибачиться, там такі правила, на жаль. Пише автор. Або приймають, або ідуть геть.
2 1
Тирамісу на терасі 25 апреля в 16:11
Ответ дляПопразендовна
В вашем мире розовых пони это не так. Тренер не из удовольствия с детьми занимается, он тоже к чему-то стремится, это его деньги, его карьера. Ему нужна команда, которая будет приносить победы. И он ее воспитывает. Странно этого не понимать, отдавая ребенка на тренировки.

Хотя это не удивительно, многие отдают ради понту и чтоб бубочка дома в телефон не пялилась. Потом претензии. Но заниматься ради себя - это на ближайший стадион. В группе - дисциплина, порядок и организованность.
Ну ваш текст на страницу не ко мне. Мой ребёнок занимается не ’для себя’ )) и я очень хорошо понимаю,что такое проф занятия. И туалет к ним не имеет никакого отношения.

Я так же плачу деньги. Группа,индивы, постоянные конкурсы. Без денег родителей и результатов тренер не увидит. Минимум 12 тысяч в месяц выходит не за то,чтоб ребёнок писал в трусы.
2 11
Самохвалова 25 апреля в 16:12
Ответ дляКастрюлька
Говорить, що нікого не випускають. І вже була ситуація, що дівчинка обпісялась. Це прям правило школи, під час заняття нікого не випускати...
Значит пусть всем коллективом там обоссутся и тренируются в таком виде.
автор Кастрюлька 25 апреля в 16:13
Ответ дляНагайна
Проговоріть обов’язково з вчителем, якщо дійсно там лишитися дуже важливо. Ну, і донечці, щоб все таки контролювала заняття - іде до туалету. Це виробиться як звичка швидко.
Вона щось знає, завжди ходила перед уроком. А вчора так вийшло, що запізнювалася на заняття, а у них із цим дуже строго. Просто не встигла (
Галябалована 25 апреля в 16:16
Ответ дляНагайна
А як ви бачите турнір, де учасник іде серед нього в туалет?
Тут потрібно готувати себе з самого початку. Перед уроком іти до туалету. По іншому ніяк. Я займалася 7 років танцями в колективі, трохи знаю.
Вас обманули. Я теж займалася танцями в колективі (як кожна п´ята тут, мабуть), такої жесті з туалетом не було. Треба - вийшов.
Нагайна 25 апреля в 16:16
Ответ дляКастрюлька
Вона щось знає, завжди ходила перед уроком. А вчора так вийшло, що запізнювалася на заняття, а у них із цим дуже строго. Просто не встигла (
Значить ваша донька сама винна, на жаль. Вона ж правила знає. Тут реально ситуація не для скандалу з вчителем, по крайній мірі кулаками битися там не варто. Проговорити можете ще раз з донькою. Можливо вона до цього пів дня не ходила, а коли потрібно було, щось теж відволікло. Тим паче, якщо така строгість. А скільки донечці років?
3 7
Нагайна 25 апреля в 16:19
Ответ дляГалябалована
Вас обманули. Я теж займалася танцями в колективі (як кожна п´ята тут, мабуть), такої жесті з туалетом не було. Треба - вийшов.
Я не знаю хто кого обманював, у нас в 90-ті роки все було максимально строго. Звісно, коли прямо припекло, могли вийти і за це не вбивали, але вчитель з самого початку поставила на цьому акцент. Туалет свій робіть перед заняттям, не буду терпіти ваші походеньки. Хочете ходити, приймайте мої умови.
Сито для думок 25 апреля в 16:21
Ответ дляЗалетна Я тут
Мне кажется, все эти преподаватели балета садисты. И тренеры тоже
Потому что их так воспитывали - их тренеры были садистами.
автор Кастрюлька 25 апреля в 16:22
Ответ дляНагайна
Значить ваша донька сама винна, на жаль. Вона ж правила знає. Тут реально ситуація не для скандалу з вчителем, по крайній мірі кулаками битися там не варто. Проговорити можете ще раз з донькою. Можливо вона до цього пів дня не ходила, а коли потрібно було, щось теж відволікло. Тим паче, якщо така строгість. А скільки донечці років?
9 років. Я тільки зараз зрозуміла, що вона дійсно під дня терпіла. Жах який..
любименькая 25 апреля в 16:24
Ответ дляжар-птица Нюра
Ребенок не организован это чья вина? Учителя? Или так и будете каждый раз спрашивать перед выходом из дома, а ты пописяла? Смеяться будут но недолго, такое быстро забывается, если других поведенческих проблем нет. А Вы, мама вместо того, чтобы зарядить ребёнка комплексами и прятать от проблем учитесь быть в социуме .
Ой, а можна поцікавитися, Ви за роскладом в туалет ходите? А Як Ви цей розклад в голові тримаєте? Записуєте? Чи в телефоні нагадування? А якщо не дай бог пропустили похід, тоді як? До наступного разу чекати?
Пробачте, але дуже цікаво. Бо виявилося, я стільки всього не знала, така неорганізована була. Я в свої 40 думала, що в туалет треба йти тоді, коли хочеться...
1 7
Весотехник 25 апреля в 16:25
Ответ дляНагайна
Значить ваша донька сама винна, на жаль. Вона ж правила знає. Тут реально ситуація не для скандалу з вчителем, по крайній мірі кулаками битися там не варто. Проговорити можете ще раз з донькою. Можливо вона до цього пів дня не ходила, а коли потрібно було, щось теж відволікло. Тим паче, якщо така строгість. А скільки донечці років?
А на работе вам можно в туалет ходить ? Или надо ссать в трусы?
1 4
Галябалована 25 апреля в 16:25
Ответ дляНагайна
Я не знаю хто кого обманював, у нас в 90-ті роки все було максимально строго. Звісно, коли прямо припекло, могли вийти і за це не вбивали, але вчитель з самого початку поставила на цьому акцент. Туалет свій робіть перед заняттям, не буду терпіти ваші походеньки. Хочете ходити, приймайте мої умови.
Такі садистські правила - це не про дисципліну, як тут кажуть. Це залякування. Ну, тобто, зрештою це мабуть приводить до бажаної дисципліни, але мотивація здається мені сумнівною. У нас теж було усе суворо, але забороняти вийти в туалет - це знущання
4 2
автор Кастрюлька 25 апреля в 16:25
Ответ дляНагайна
У нас ніколи не було технічних перерв, концерти тяглися по 2-3 години. Я в танцях брала участь. Єдиним, що було, то це список концерту де ми бачили коли на сцену. Тоді могли розраховувати час. Але коли хвилювання, то і туалету не потрібно дітям)).
А я думаю, що коли людина хвилюється, в туалет ще сильніше може схотітися. Звісно, не у всіх, але у багатьох людей так працює
Нагайна 25 апреля в 16:25
Ответ дляКастрюлька
9 років. Я тільки зараз зрозуміла, що вона дійсно під дня терпіла. Жах який..
Ооо, моя такого ж віку. Теж терпить і забуває, нагадую.
любименькая 25 апреля в 16:27
Ответ дляПопразендовна
Это своего рода наказание - не сходила до тренировки - терпи. В следующий раз подумаешь.
Це ви зараз по відношенню до дитини таке зауважили? А вас може на роботі теж так карають?
автор Кастрюлька 25 апреля в 16:28
Ответ дляНагайна
Ооо, моя такого ж віку. Теж терпить і забуває, нагадую.
В мене вдома не було тоді, щоб нагадати😢
любименькая 25 апреля в 16:29
Ответ дляНагайна
Значить ваша донька сама винна, на жаль. Вона ж правила знає. Тут реально ситуація не для скандалу з вчителем, по крайній мірі кулаками битися там не варто. Проговорити можете ще раз з донькою. Можливо вона до цього пів дня не ходила, а коли потрібно було, щось теж відволікло. Тим паче, якщо така строгість. А скільки донечці років?
Я б за оте ’сама винна’ вбивала просто. Чесно, винна, що вона людина і захотіла в туалет? Серйозно?
Нагайна 25 апреля в 16:29
Ответ дляГалябалована
Такі садистські правила - це не про дисципліну, як тут кажуть. Це залякування. Ну, тобто, зрештою це мабуть приводить до бажаної дисципліни, але мотивація здається мені сумнівною. У нас теж було усе суворо, але забороняти вийти в туалет - це знущання
Коли колектив із 20 дітей, якщо кожен буде ходити під час занять, то явно якість цього заняття сходить на 0. Тому вчитель завжди обирає такі методи. Та й не розумію, чому вони садистські. Дитина, яка сходила перед заняттям в туалет, витримає повністю годину без нього. Буде ж комфортно займатися.
3 4
Може ще третю? 25 апреля в 16:29
Ответ дляАnnеt
Я своей сказала, что если очень хочет в туалет, но учитель не пускает, то чтобы шла без всякого разрешения.
Я тоже своему так сказала. После случаев, когда не отпускала учитель в начальной школе. Сказала, что если не можешь терпеть, то иди молча, а я потом с директором, а не учителем все решу.
Попразендовна 25 апреля в 16:30
Ответ длялюбименькая
Це ви зараз по відношенню до дитини таке зауважили? А вас може на роботі теж так карають?
Ну, если по-вашему рассуждать, то... Вы видели, чтобы во время футбольного матча кто-то из игроков пописать отошел? Или актер на спектакле?
4 2
Нагайна 25 апреля в 16:30
Ответ дляКастрюлька
А я думаю, що коли людина хвилюється, в туалет ще сильніше може схотітися. Звісно, не у всіх, але у багатьох людей так працює
У дітей такого нема, якщо це не хвороба. В більшості випадків у дорослих є така штука чомусь.
любименькая 25 апреля в 16:31
Автор, спробуйте знайти в Facebook групу ’Батьки SOS’. Там як раз такі теми часто розглядають.
Нагайна 25 апреля в 16:32
Ответ длялюбименькая
Я б за оте ’сама винна’ вбивала просто. Чесно, винна, що вона людина і захотіла в туалет? Серйозно?
Ну то не обирайте такий вид спорту. Правила є - заняття без туалету. Що незрозуміло? Про це донька автора, як і сама автор знає.
2 3
Галябалована 25 апреля в 16:33
Ответ дляНагайна
Коли колектив із 20 дітей, якщо кожен буде ходити під час занять, то явно якість цього заняття сходить на 0. Тому вчитель завжди обирає такі методи. Та й не розумію, чому вони садистські. Дитина, яка сходила перед заняттям в туалет, витримає повністю годину без нього. Буде ж комфортно займатися.
Не розумієте, чому садистські? Ну не знаю, як пояснити, спробуйте дуже довго терпіти, а потім обісіятися. Бажано при свідках
Баррикадница 25 апреля в 16:33
Я б рознесла в пух і прах ту ’людину’ смердороту у той самой вечір. І сивого волосся той тварині б додала. Добивались би вибачень не тільки її, а і керівництва тої школи.