25 апреля в 15:37

Ребенка не пустили в туалет..

Девочки, одни эмоции у меня! Мою дочку на занятии по балету не пустили в туалет, аргументируя, что во время выступления на сцене никто отлучаться не позволит и дети должны "контролировать себя"🤬(!!!) Ребенок 3 раза просился и в итоге обписалась перед всем классом...Она мне позвонила, я приехала и забрала ее, с учителем(если ее можно так назвать после этого) не разговаривала, не до этого тогда было. Предложила дочке перевести ее в другую группу или совсем в другую школу. Говорит, не хочет, подруги у нее там, она уже год в этой школе занимается. Но и боится, что подсмеиваться начнут. Завтра планировала идти с учителем разбираться и вот не знаю, сжигать ли мосты или как то более мягко разговор провести? Все же переводиться дочка не хочет, но очень переживаю, как дальше у нее сложатся отношения с классом...
показать весь текст
любименькая 25 апреля в 16:33
Ответ дляПопразендовна
Ну, если по-вашему рассуждать, то... Вы видели, чтобы во время футбольного матча кто-то из игроков пописать отошел? Или актер на спектакле?
Ви порівнюєте дорослих акторів, футболістів, з дитиною? Серйозно? Я думаю, що якби актора до всцяння припекло, він би щось вигадав. Бо він дорослий. А дитина, яка ще й боїться заперечити дорослим, може отримати психотравму на все життя.
Нагайна 25 апреля в 16:34
Ответ дляГалябалована
Не розумієте, чому садистські? Ну не знаю, як пояснити, спробуйте дуже довго терпіти, а потім обісіятися. Бажано при свідках
Я вмію контролювати ситуацію, повірте. Досвід великий.
любименькая 25 апреля в 16:35
Ответ дляНагайна
Ну то не обирайте такий вид спорту. Правила є - заняття без туалету. Що незрозуміло? Про це донька автора, як і сама автор знає.
Де правила? На яке законодавство вони спираються? А якщо я відкрию гурток, де буде правило бити дітей, я теж можу казати, що правила такі. Невідпускання дитини до туалету прирівнюється до насилля. Якщо батьки виявляться наполегливими, за це й огрести нехило можна.
любименькая 25 апреля в 16:36
Ответ дляНагайна
Я вмію контролювати ситуацію, повірте. Досвід великий.
Біле пальто отрухніть. Чимось забризкали.
Нагайна 25 апреля в 16:36
Ответ длялюбименькая
Де правила? На яке законодавство вони спираються? А якщо я відкрию гурток, де буде правило бити дітей, я теж можу казати, що правила такі. Невідпускання дитини до туалету прирівнюється до насилля. Якщо батьки виявляться наполегливими, за це й огрести нехило можна.
Правила школи, автор сама написала про це. Якщо ви відкриєте гурток балету, професійний, будете робити свої правила.
автор Кастрюлька 25 апреля в 16:37
Ответ дляПопразендовна
Ну, если по-вашему рассуждать, то... Вы видели, чтобы во время футбольного матча кто-то из игроков пописать отошел? Или актер на спектакле?
В футболе такое случается. Был случай, у игрока живот расстроился, побежал в туалет..ну а что еще делать, всякое случается, все мы люди
Попразендовна 25 апреля в 16:37
Ответ длялюбименькая
Ви порівнюєте дорослих акторів, футболістів, з дитиною? Серйозно? Я думаю, що якби актора до всцяння припекло, він би щось вигадав. Бо він дорослий. А дитина, яка ще й боїться заперечити дорослим, може отримати психотравму на все життя.
В спорте детей нет, есть спортсмены. Балет - то же самое, еще похуже некоторых видов. Не надо, значит, совать ребенка туда, где он не выдерживает правила.
5 4
Не заздріть тьоті 25 апреля в 16:37
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я бы добилась увольнения этой учительницы.
Пригрозила бы директору, что обращусь в ТСН, на другие каналы. Им скандальные новости всегда нужны
И пост бы уже сделала, тегнула эту курву и попросила бы репостить
ага, только здесь вы такая грозная) ничего бы вы в реале не сделали.. как и большинство здешних дам.
любименькая 25 апреля в 16:37
Ответ дляНагайна
Правила школи, автор сама написала про це. Якщо ви відкриєте гурток балету, професійний, будете робити свої правила.
Правила школи, гуртка, та будь чого не мають порушувати чинне законодавство. Все.
4 1
любименькая 25 апреля в 16:40
Ответ дляПопразендовна
В спорте детей нет, есть спортсмены. Балет - то же самое, еще похуже некоторых видов. Не надо, значит, совать ребенка туда, где он не выдерживает правила.
Правила не мають порушувати чинне законодавство. Мало що там в гуртках комусь захотілося понаписувати.
5 2
Нагайна 25 апреля в 16:39
Ответ длялюбименькая
Правила школи, гуртка, та будь чого не мають порушувати чинне законодавство. Все.
Вони не порушують законодавство ніяким чином. Віддайте свою дитину на балет, потім можете спорити з тими, хто її/його не пускає до вбиральні. Або це професійна діяльність і приймаються абсолютно ВСІ правила закладу, або не йдете туди. Все дуже просто.
2 1
Нагайна 25 апреля в 16:42
Ответ дляКастрюлька
В футболе такое случается. Был случай, у игрока живот расстроился, побежал в туалет..ну а что еще делать, всякое случается, все мы люди
Таке дійсно буває, це життя. Але поруч на лавці сидить запасний гравець. В балеті на виставі навряд чи є запасний актор, коли приспічило.
Знаєте, що професійні спортстмени до змагань не займаються інтимом тиждень чи більше. Я не пам’ятаю точно. Їм теж не можна. Там ціла система розроблена.
любименькая 25 апреля в 16:42
Ответ дляНагайна
Вони не порушують законодавство ніяким чином. Віддайте свою дитину на балет, потім можете спорити з тими, хто її/його не пускає до вбиральні. Або це професійна діяльність і приймаються абсолютно ВСІ правила закладу, або не йдете туди. Все дуже просто.
Стаття 28 Конституції України: «Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню».
Наказ Міністерства освіти й науки №844 від 25 грудня 2006 року «Про вжиття додаткових заходів щодо профілактики та запобігання жорстокому поводженню з дітьми» визначає, що до жорстокого поводження, у тому числі, належить «ігнорування фізичних потреб дитини».
Ну то яке законодавство не порушується?
4 1
Нагайна 25 апреля в 16:44
Ответ длялюбименькая
Стаття 28 Конституції України: «Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню».
Наказ Міністерства освіти й науки №844 від 25 грудня 2006 року «Про вжиття додаткових заходів щодо профілактики та запобігання жорстокому поводженню з дітьми» визначає, що до жорстокого поводження, у тому числі, належить «ігнорування фізичних потреб дитини».
Ну то яке законодавство не порушується?
Потреби не ігноруються. Перед заняттям ОБОВʼЯЗКОВО сходити до туалету. Це є правило. Все! Дитина автора довго терпіла, скоріш за все. Тобто зранку до заняття, якщо так сталося. А це, вибачте, не проблема вчителя.
Не заздріть тьоті 25 апреля в 16:44
Ответ дляКастрюлька
9 років. Я тільки зараз зрозуміла, що вона дійсно під дня терпіла. Жах який..
так тут вопрос к дочке, почему она терпит полдня и аж до самого балета?
жар-птица Нюра 25 апреля в 16:44
Ответ длялюбименькая
Ой, а можна поцікавитися, Ви за роскладом в туалет ходите? А Як Ви цей розклад в голові тримаєте? Записуєте? Чи в телефоні нагадування? А якщо не дай бог пропустили похід, тоді як? До наступного разу чекати?
Пробачте, але дуже цікаво. Бо виявилося, я стільки всього не знала, така неорганізована була. Я в свої 40 думала, що в туалет треба йти тоді, коли хочеться...
Вы серьёзно не отличаете дисциплину и ото все, что Вы написали? У меня ребёнок занимается больными танцами, занятия в купальниках так же как и у балерин, ходить писать переодетым в купальник это в целом не удобно, обязательное условие перед тренировкой сходить в туалет, не успела, забыла это бок родителя, который ведёт ребёнка на занятия. И да, игнорируешь правила, значит способен терпеть до конца тренировки. Спорт не прощает слабаков, дисциплина начинается с родителя.
2 1
Эскиз бесконечности 25 апреля в 16:44
Ответ дляНе заздріть тьоті
ага, только здесь вы такая грозная) ничего бы вы в реале не сделали.. как и большинство здешних дам.
Если вы такая безропотная, не судите по себе
Сделать пост минутное дело
Гарачий Чокалад 25 апреля в 16:45
Ответ дляКастрюлька
Не совсем понимаю, как терпение естественной нужды поможет в проф спорте..хоть убейте, не понимаю
Автор, вы неадекват! Сразу нужно было эту тренершу к стенке ! Писец какой-то
любименькая 25 апреля в 16:45
Ответ дляНагайна
Потреби не ігноруються. Перед заняттям ОБОВʼЯЗКОВО сходити до туалету. Це є правило. Все! Дитина автора довго терпіла, скоріш за все. Тобто зранку до заняття, якщо так сталося. А це, вибачте, не проблема вчителя.
Потреба сходити в туалет була у дитини? Була. ЇЇ тричі проігнорували.
Є така особливість у організма, що потреби іноді виникають не за розкладом. Ви не знали про таке?
Задираю носа 25 апреля в 16:47
Ответ дляНагайна
Коли колектив із 20 дітей, якщо кожен буде ходити під час занять, то явно якість цього заняття сходить на 0. Тому вчитель завжди обирає такі методи. Та й не розумію, чому вони садистські. Дитина, яка сходила перед заняттям в туалет, витримає повністю годину без нього. Буде ж комфортно займатися.
ця дитинк НЕ встигла сходити перед заняттям. така поведінка тренера — нелюдське поводження і приниження гідності. за визначенням, це ще і різновид тортур. потенційно, це позив із компенсацією моральниз збитків і можливим позбавленням закладу ліцензії на роботу з дітьми
4 1
Не заздріть тьоті 25 апреля в 16:46
Ответ дляЭскиз бесконечности
Если вы такая безропотная, не судите по себе
Сделать пост минутное дело
я наблюдательная) много перевидела ’грозных’ только на словах..
Нагайна 25 апреля в 16:46
Ответ длялюбименькая
Потреба сходити в туалет була у дитини? Була. ЇЇ тричі проігнорували.
Є така особливість у організма, що потреби іноді виникають не за розкладом. Ви не знали про таке?
Потребу можна було попередньо вирішити. Про це дитина знала. Чому вона особисто не вирішила?
2 1 1
Нагайна 25 апреля в 16:46
Ответ дляЗадираю носа
ця дитинк НЕ встигла сходити перед заняттям. така поведінка тренера — нелюдське поводження і приниження гідності. за визначенням, це ще і різновид тортур. потенційно, це позив із компенсацією моральниз збитків і можливим позбавленням закладу ліцензії на роботу з дітьми
А якщо не встигли всі?
Задираю носа 25 апреля в 16:47
Ответ дляНагайна
А якщо не встигли всі?
такого не буває. якщо дійсно всією групою не встигли, то так, іде пісять уся група
Нагайна 25 апреля в 16:48
Ответ дляЗадираю носа
такого не буває. якщо дійсно всією групою не встигли, то так, іде пісять уся група
Не іде в балеті в туалет ніхто. Пісять групою ходять в яслах. Ви плутаєте місце.
любименькая 25 апреля в 16:49
Ответ дляжар-птица Нюра
Вы серьёзно не отличаете дисциплину и ото все, что Вы написали? У меня ребёнок занимается больными танцами, занятия в купальниках так же как и у балерин, ходить писать переодетым в купальник это в целом не удобно, обязательное условие перед тренировкой сходить в туалет, не успела, забыла это бок родителя, который ведёт ребёнка на занятия. И да, игнорируешь правила, значит способен терпеть до конца тренировки. Спорт не прощает слабаков, дисциплина начинается с родителя.
Я категарично не розумію хворих на голову мамаш, які в дітях реалізують свої упущені можливості. Навіть ціною здоров´я. Ви погугліть, чим може закінчитися непускання до туалету. У мене донька з хворими нирками, ми все життя по лікарнях. Знаєте, скільки я бачила дітей, яких отак само не пускали до туалету? І спортсменів в тому числі. Нікому такого не побажаєш. А коли матері своїми руками гроблять дітей, бо бачте дисципліна має бути - це страшно.
3 1
жар-птица Нюра 25 апреля в 16:49
Ответ дляМоже ще третю?
Я тоже своему так сказала. После случаев, когда не отпускала учитель в начальной школе. Сказала, что если не можешь терпеть, то иди молча, а я потом с директором, а не учителем все решу.
Вы как мать молодец, но во всем должна быть мера. Ребёнок должен понимать для чего нужна дисциплина.
Задираю носа 25 апреля в 16:49
Ответ дляНагайна
Не іде в балеті в туалет ніхто. Пісять групою ходять в яслах. Ви плутаєте місце.
пісять ходять усі і скрізь. плутаєте ви.
2 1
Кашка-маняшка 25 апреля в 16:53
Ответ дляПопразендовна
Ну, если по-вашему рассуждать, то... Вы видели, чтобы во время футбольного матча кто-то из игроков пописать отошел? Или актер на спектакле?
Актёры бегают, я видела. И кстати со срачкой, очень быстро бегают. Иногда на сцене делают импровизацию, что бы актёр не наложил себе в штаны, а успел сбегать))
Може ще третю? 25 апреля в 16:54
Ответ дляжар-птица Нюра
Вы как мать молодец, но во всем должна быть мера. Ребёнок должен понимать для чего нужна дисциплина.
Мне важно, что он чувствует, что он защищён. По сути одного разговора было достаточно. И с сыном, и с учителем. И ходить без разрешения не пришлось. Но ведь ситуации бывают разные. И на нервах хочется, и приболел, и в школе просто не успел(у нас часто на переменах задерживали, например)