Репетитори - яка ціль вашої роботи?

Почали займатись з репетиторами з початку війни.
І.... все те саме
Вчитель висилає программу - а далі - провела урок - і пішла собі.

За два роки (змінили 3 репетитори), я бачу наступне:
- перевірила домашку - але моя дитина навіть в зошиті не відмітила(за що отримала, звісно), що саме не вірно! тобто дитина зробила з помилками - але НЕ засвоїла. наступного разу зробить так само з тими самими помилками. А вчитель починає нову тему!
- тестових завдань-контрольних по темах - немає. домашка - нова тема. далі по кругу
- прошу давати складніші завдання, пишу що вони пройшли в школі, пишу які теми засвоїли в школі. Відповідь - добре. ЧЕрез заняття - множення в стовпчик, яке в школі вже пройшли і з множеннім в стовпчик якраз все прекрасно. Мене як не чують!
- прошу додати завдань на логіку. Реакції - ноль
- попросила контрольку на пройдені теми - вчителка прислала контрольну на..... визначення. тупо як називається те чи інше. Контрольна з маематики!!!

Ось і відчуття:
- підготовки до уроку за 10 хвилин до початку.
- ціль - провести урок - попити чаю, бо через 5 хвилин наступний учень (і пофіг, що одному учню треба пройти детальніше тему номер 3, а д іншим учнем - тему номер 5)
- контрольні і перевірочні - НІ, не чули!!!! - бо її ж треба готувати

І ціни-ростуть і ростуть!!!

Ну, і влачне питання - що робити? Міняти вчителя, ясно. Чи існуєть якісь інші рішення
Бутерброд з ікрою 25 апреля в 15:14
Авторе, зустрічне питання: яка ціль занять вашої дитини?
автор Бараболька 25 апреля в 15:15
а потім питають - ви будете займатись зі мною наступного року?? - коли я зупиняю уроки в квітні!

Так і хочеться запитати - а ви як думаєте??
Кашка-маняшка 25 апреля в 15:15
Домашка зі школи чи від репетитора?
Закусенец 25 апреля в 15:15
Даже не вникаю. Результат отличный.
автор Бараболька 25 апреля в 15:16
Ответ дляБутерброд з ікрою
Авторе, зустрічне питання: яка ціль занять вашої дитини?
Минулого року ціль була озвучена - підтягнути программу.
цього року ціль була - вступ в ліцей.
автор Бараболька 25 апреля в 15:16
Ответ дляЗакусенец
Даже не вникаю. Результат отличный.
Вот и я так хочу.
автор Бараболька 25 апреля в 15:16
Ответ дляКашка-маняшка
Домашка зі школи чи від репетитора?
від репетитора
Кашка-маняшка 25 апреля в 15:17
Який клас? Решта предметів відмінно?)
А що каже вчитель у школі стосовно проблем у навчанні?
Сонячний зайчик 25 апреля в 15:17
Це у вас в молодшій школі репетитор? Не знаю для чого вони, хіба що в дитини якісь індивідуальні проблеми , тоді так. Своїм дітям брала лише, коли потрібно було швидко підтягнути іноземну
Бутерброд з ікрою 25 апреля в 15:17
Ответ дляБараболька
Минулого року ціль була озвучена - підтягнути программу.
цього року ціль була - вступ в ліцей.
Минулорічна ціль була досягнута?
автор Бараболька 25 апреля в 15:18
Ответ дляКашка-маняшка
Який клас? Решта предметів відмінно?)
А що каже вчитель у школі стосовно проблем у навчанні?
4 клас
укр мова, наприклад.
математика
автор Бараболька 25 апреля в 15:20
Ответ дляСонячний зайчик
Це у вас в молодшій школі репетитор? Не знаю для чого вони, хіба що в дитини якісь індивідуальні проблеми , тоді так. Своїм дітям брала лише, коли потрібно було швидко підтягнути іноземну
Репетитора брали, бо пів року вчились в польскій школі, свою не встигали, тоді повернулись.
Кашка-маняшка 25 апреля в 15:21
Ответ дляБараболька
4 клас
укр мова, наприклад.
математика
Так а що каже вчитель? І на логіку завдання візьміть окремо, якщо треба
Сонячний зайчик 25 апреля в 15:21
Ответ дляБараболька
Репетитора брали, бо пів року вчились в польскій школі, свою не встигали, тоді повернулись.
І що такого в молодшій школі , що дитина має вчити окремо в польській і українській?
автор Бараболька 25 апреля в 15:21
Ответ дляСонячний зайчик
І що такого в молодшій школі , що дитина має вчити окремо в польській і українській?
Укр мова
Сонячний зайчик 25 апреля в 15:22
Ответ дляБараболька
Укр мова
Досить пару інтенсивних занять, щоб пройти правила, які пропустила
Непонятно 25 апреля в 15:22
Нарубить бабла.
Мама фіфті цента 25 апреля в 15:26
Працюю біля 20 років і де тільки не працювала. Абсолютно чесно, вважаю, що у мене здібності до навчання із молодшими учнями. Англ.мова. Батьки задоволені, брала восени нових ’бе, ме’. Зараз і читають, і часи вчимо. Запис є на наступний рік, сарафанне радіо.
Киця-бриця 25 апреля в 15:29
У ребенка было много репетиторов.
Только один был таким, как вы описываете, через пол-года с ним расстались. Все остальные работают на результат ребенка.
Паспортний стіл 25 апреля в 15:29
учите своего ребенка сама, если все репетиторы по-Вашему дураки
3 1
автор Бараболька 25 апреля в 15:33
Ответ дляПаспортний стіл
учите своего ребенка сама, если все репетиторы по-Вашему дураки
Ну, пока в моем случае идет контроль и репетитора и ребенка.
И да, учу своего ребенка.
Паспортний стіл 25 апреля в 15:36
Ответ дляБараболька
Ну, пока в моем случае идет контроль и репетитора и ребенка.
И да, учу своего ребенка.
ну вот это похоже тот случай, когда Вы будете контролировать любого репетитора, т.к. получаете от этого удовольствие и хотите это делать
Бандитка Сью 25 апреля в 15:38
Я от таких репетиторов как ваш шла после первого занятия. Зачем тратить время и деньги, что бы домашку проверили, так ещё и как нибудь.

По моему опыту хорошие репетиторы это учителя на пенсии. Они и знают как материал донести ввиду огромного опыта, и чаи пить не спешат, наоборот если нужно занимаются подольше
Анонім-ка 25 апреля в 15:38
Перше що було найкращого в репетиторі дитина задавала питання і отримувала відповіді.
У школи якийсь свій шлях в цьому. За 2 роки навчилась розмовляти, підтягла граматику.
Мадам Подлинник 25 апреля в 15:41
Ответ дляБараболька
4 клас
укр мова, наприклад.
математика
Ви все знаєте самі, то навіщо Вам ті репетитори?
А по темі: це як в будь-якій галузі є гарні спеціалісти і погані. Поганих 80%, це я Вам точно кажу, бо працюю в сфері освіти. Шукайте далі і бажано не на сайтах, а по рекомендаціям. І ціна буде відповідна.
автор Бараболька 25 апреля в 15:42
Ответ дляМадам Подлинник
Ви все знаєте самі, то навіщо Вам ті репетитори?
А по темі: це як в будь-якій галузі є гарні спеціалісти і погані. Поганих 80%, це я Вам точно кажу, бо працюю в сфері освіти. Шукайте далі і бажано не на сайтах, а по рекомендаціям. І ціна буде відповідна.
Напевне ви праві!
автор Бараболька 25 апреля в 15:43
Ответ дляПаспортний стіл
ну вот это похоже тот случай, когда Вы будете контролировать любого репетитора, т.к. получаете от этого удовольствие и хотите это делать
Тогда бі не создавала здесь теми
Rocka Rolla 25 апреля в 15:46
Косить бабло та не сплачувати податки ось головна мета, в мене знайома репетує англ, так її навіть чоловік замінював котрий взагалі не в темі, це якийсь сюр)))
1 1
Любовь Калистратовна 25 апреля в 16:39
Ответ дляRocka Rolla
Косить бабло та не сплачувати податки ось головна мета, в мене знайома репетує англ, так її навіть чоловік замінював котрий взагалі не в темі, це якийсь сюр)))
Це Ви якийсь сюр пишете.
Якщо чоловік не знає мови, то як він її замінить?
Я ще повірю, що чоловік добре володіє англійською мовою, але не працює вчителем і разово жінка попросила його допомогти