Я пані прохана...• 25 апреля 2024
Питання
Якщо у вашої дитини сколіоз, поганий зір, діабет чи ще якісь хвороби, як ви їх діагностували ? Ви часто їх обстежуєте , чи як ви їх виявили? Просто я коли бачу якийсь не зрозуміли симптом відразу контактую з педіатром і тоді вона вже говорить куди далі, а як в інших сім´ях, бо наприклад моя подруга ніколи нічого не обстежує, а вже коли є явні признаки і скарги в дитини, тоді вже виконує якісь дії
Я пані прохана...
• 25 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Вообще то детей каждый год перед школой проверяют у врача и берут заключение о состоянии здоровья
Ну може десь і перевіряють, у нас місто мале, то ця процедура чисто для галочки.
Акукарача• 25 апреля 2024
Меня не водили, уже находили запущенные проблемы. Уже взрослая разгребаю. Хотя мама медик.
Я пані прохана...
• 25 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Ну так пройдите не для галочки. Стандартный набор специалистов и стандартные анализы
Так мені стало цікаво як роблять інші, що обстежують, які аналізи і процедури ?
Я пані прохана...
• 25 апреля 2024
Ответ дляСама не знаю
Якщо побачу якісь відхилення, то йдемо до лікаря
Наприклад, що вважаєте відхиленнями
Сама не знаю• 25 апреля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Наприклад, що вважаєте відхиленнями
Я непогано розбираюся в медицині, будь-що , що мені не сподобається - проконсультуюся з лікарем