Що б ви обрали?

Держслужба, переводжуся у інший регіон, варіанти :
1. Керівна посада, але 100% неможливість виїзду за кордон
2. Посада звичайного спеціаліста, з можливістю виїжджати (але це поки що, може, невдовзі влада й усім держслужбовцям заборонить виїзд)
Різниця в зп суттєва, 15000+ на місяць.
Дитина вчиться за кордоном (18, дівчинка), можливість приїхати їй до нас є, але думаю, раптом, щось останеться, а я невиїзна.
Що б ви вибрали?
Зробіть вибір:
вже голосів: 91
Керівна посада, неможливо виїх
Звичайна посада, можна виїжджа
Тиць або свій варіант
1 1 1
Фісташкова кава 25 апреля в 20:34
Та, которая не противоречит совести и удобнее и перспективнее для меня
Цвірінь 25 апреля в 20:34
Для мене свобода - основне
А я нівроку 25 апреля в 20:35
Держслужбовці не повинні виїзжати за кордон , їхні діти повинні вчитися тільки в України . Потрібно все це приводити до ладу .
23 6 2
автор И.О. человека 25 апреля в 20:35
Ответ дляФісташкова кава
Та, которая не противоречит совести и удобнее и перспективнее для меня
Про совість незрозуміло, обидві посади однакові - неперспективні й незручні - це ж держслужба
автор И.О. человека 25 апреля в 20:36
Ответ дляА я нівроку
Держслужбовці не повинні виїзжати за кордон , їхні діти повинні вчитися тільки в України . Потрібно все це приводити до ладу .
З якого це дива?
9 7 1
Поліпривіт всім 25 апреля в 20:37
Ответ дляА я нівроку
Держслужбовці не повинні виїзжати за кордон , їхні діти повинні вчитися тільки в України . Потрібно все це приводити до ладу .
Вам варто дізнатися хто такі держслужбовці і які це посади
Фісташкова кава 25 апреля в 20:37
Ответ дляИ.О. человека
Про совість незрозуміло, обидві посади однакові - неперспективні й незручні - це ж держслужба
Тогда лучше искать 3й вариант
А я нівроку 25 апреля в 20:38
Ответ дляИ.О. человека
З якого це дива?
А з якого повинно бути інакше ? Ви працюєте на державу на її користь , на її майбутнє, то робить його .
15 3
А я нівроку 25 апреля в 20:38
Ответ дляПоліпривіт всім
Вам варто дізнатися хто такі держслужбовці і які це посади
Всі без винятку!
6 3
автор И.О. человека 25 апреля в 20:38
Ответ дляФісташкова кава
Тогда лучше искать 3й вариант
Немає третьего, всі керівники структурних підрозділів невиїзні
Поліпривіт всім 25 апреля в 20:38
Ответ дляА я нівроку
А з якого повинно бути інакше ? Ви працюєте на державу на її користь , на її майбутнє, то робить його .
А не державні службовці на кого працюють?
Ви точно знаєте про кого говорите?
5 3
Поліпривіт всім 25 апреля в 20:39
Ответ дляА я нівроку
Всі без винятку!
Хто всі? Ви також?
А я нівроку 25 апреля в 20:39
Ответ дляПоліпривіт всім
А не державні службовці на кого працюють?
Ви точно знаєте про кого говорите?
Вони можуть працювати на кого завгодно і де завгодно.
АдеКВАтная 25 апреля в 20:39
Ответ дляИ.О. человека
Про совість незрозуміло, обидві посади однакові - неперспективні й незручні - це ж держслужба
Нічого такі незручності)) де тільки різниця зп як дохід ще й не кожного громадянина
10 1
Поліпривіт всім 25 апреля в 20:40
Ответ дляИ.О. человека
Немає третьего, всі керівники структурних підрозділів невиїзні
Я б пішла на спеціаліста.
автор И.О. человека 25 апреля в 20:40
Ответ дляАдеКВАтная
Нічого такі незручності)) де тільки різниця зп як дохід ще й не кожного громадянина
Ну, як на мне, зп в 20000 невисока, як й в 35000
5 1
Поліпривіт всім 25 апреля в 20:40
Ответ дляА я нівроку
Вони можуть працювати на кого завгодно і де завгодно.
То наведіть конкретні приклади.
Фісташкова кава 25 апреля в 20:41
Ответ дляИ.О. человека
Немає третьего, всі керівники структурних підрозділів невиїзні
Так есть же не только держслужба
2 1
автор И.О. человека 25 апреля в 20:42
Ответ дляЦвірінь
Для мене свобода - основне
Я себе вільною й в Україні почуваюся, але думаю, як щось в дитини останеться, а ми з чоловіком поїхати не зможемо
Диви яка я пава! 25 апреля в 20:42
йдете поки що на керівну, на нижчу з керівноі простіше перевестися, якщо за кордон , то можна звільнитися
Поліпривіт всім 25 апреля в 20:42
Ответ дляДиви яка я пава!
йдете поки що на керівну, на нижчу з керівноі простіше перевестися, якщо за кордон , то можна звільнитися
А якщо не буде куди переводитися,?
автор И.О. человека 25 апреля в 20:43
Ответ дляФісташкова кава
Так есть же не только держслужба
В тому місті, де ми живемо, інших варіантів з зп, на яку хоч якось можна жити, немає.
Диви яка я пава! 25 апреля в 20:43
Ответ дляПоліпривіт всім
А якщо не буде куди переводитися,?
рішайте проблеми по мірі настання, ніхто не знає що буде завтра
автор И.О. человека 25 апреля в 20:44
Ответ дляДиви яка я пава!
йдете поки що на керівну, на нижчу з керівноі простіше перевестися, якщо за кордон , то можна звільнитися
Можна, але моментально неможна виїхати, чекати, поки выключать з бази, мінімум 3-4 тижні. Вже є досвід колег
Цвірінь 25 апреля в 20:44
Ответ дляИ.О. человека
Я себе вільною й в Україні почуваюся, але думаю, як щось в дитини останеться, а ми з чоловіком поїхати не зможемо
Неможливо почуватися вільною, якщо нікуди не випускають
Щаслива Я 25 апреля в 20:44
Проголосувала за тиць: нарешті дочекалася скорочення, перехрестилась радісно, 20 років держслужби на різних посадах, в т.ч. і керівних. Всяке було, але такого дурдому і хабальства навіть при бандюках-ригах не було
6 2
Добротная 25 апреля в 20:45
головному спецу з Міністерства закрутять гайки ( жінкам) не буде надано можливості виїхати за кордон? Це звідки? Розумію, що в нас , як обіцяли раніше, буде невиіздна та нев´їздна зона для всіх. Але ж
Фісташкова кава 25 апреля в 20:45
Ответ дляИ.О. человека
Я себе вільною й в Україні почуваюся, але думаю, як щось в дитини останеться, а ми з чоловіком поїхати не зможемо
Дитина уже взрослая
А я нівроку 25 апреля в 20:46
Ответ дляПоліпривіт всім
Хто всі? Ви також?
Я працюю на себе і сплачую податки , які йдуть на утримання держслужбовців.
1 1
автор И.О. человека 25 апреля в 20:46
Ответ дляЩаслива Я
Проголосувала за тиць: нарешті дочекалася скорочення, перехрестилась радісно, 20 років держслужби на різних посадах, в т.ч. і керівних. Всяке було, але такого дурдому і хабальства навіть при бандюках-ригах не було
З цим згодна, але мене точно не скоротять