Как вы оригинально отмечали день рождения? Свой или были на праздновании, не важно.
Я на 25 своих лет захотела с мужем в Чернобыль (чем думала - не знаю, но было интересно). 30 лет в лимузине в поездке по городу. Ещё была на др подруги на квадроциклах. А еще другой др на лошадях.
А вы как оригинально отмечали?
дякую аж підскакую• 25 апреля 2024
Самое оригинальное, это меня поздравляли с днем рождения на свадьбе друзей)
Ответ дляРойЛеля
4 роки підряд до війни з чоловіком їздили на 2-3 дні кудись вдвох на вікенд.
Дітей нянчили то мої батьки, то чоловіка.
Це були найкращі спогади
Краків, Відень, Карпати, Стамбул.
Скільки мамі треба для щастя і ресурсу, всього 2-3 дні.
Тепер все це тільки спогади і мрії
Це були найкращі спогади
Краків, Відень, Карпати, Стамбул.
Тепер все це тільки спогади і мрії
Читаю 54, до изменения комментария, думаю, ну ничего себе! У нас леди в таком почтенном возрасте
Ответ дляРойЛеля
Це були найкращі спогади
Краків, Відень, Карпати, Стамбул.
Тепер все це тільки спогади і мрії
Це були найкращі спогади
Краків, Відень, Карпати, Стамбул.
Тепер все це тільки спогади і мрії
А у Вас др, коли тепло, так? В мене др у лютому, нікуди не хочеться. А ось річниця у серпні, ми кожен рік кудись їздили: Крим (ще до цього всього), Польща, Італія, Франція, Карпати, Львів, Нідерланди. У 2022 збирались в Іспанію. Так мрію про поїздки...
Модные мальчишки• 25 апреля 2024
По разному. На яхте, на Ниагарском водопаде, в Португалии в замке, в Стамбуле на экскурсии была 2-х дневной, в ресторане китайском с китайцами))
Ответ дляЮля-ffda
У мене якраз 7 лютого))
Ну, не найкращий час для прогулянок. Але мені все одно було в кайф. Ми тепло вдягались, робили собі коктейль в термоси і з 7 ранку до ночі гуляли.
В мене діти з різницею 2 роки. Вони мене на той час так вимотували, що мені просто необхідні були пару днів реабілітації. Коли ж, як не в свій день народження
Модные мальчишки• 25 апреля 2024
Ответ дляЮля-ffda
Круто. Завидую Ниагарскому водопаду. Моя мечта
Да, там красиво, особенно с канадской территории
Наталия Юрина• 25 апреля 2024
На свой ДР была в Пекине .Подъем на Великую китайскую стену и парк лотосов.
Это было в 2017 году.