Швабристка• 25 апреля 2024
КЛІМАКС/ чого ви не знали☝️
Все, що чула про нього - це приливи, погане самопочуття.
І от він прийшов до мене, почався збій циклу, на нервах трохи нудило, зробила тест і трохи заспокоїлась.
Ніде не потрапляв на очі нічий досвід, що зміниться, як проходить і т.п.
Саме несподіване і погане, що я за 3 місяці набрала 3 кг і навіть це не саме страшне: вони всі на талії і постійне почуття здуття, та і з жкт зміни не на краще.🥲
Дуже сподіваюсь, що з часом організм увійде в нову колію і почуття легкості повернеться.
Поділіться, прошу, своїм досвідом, бажано позитивним, що робили для позбавлення неприємних змін і що реально вам допомогло.❤️
Прагматик флегма• 26 апреля 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Сходите к другому врачу. У меня климакс с моих 24 лет после удаления яичников (диагноз - рак яичников). Я уже 18 лет на заместительной терапии. С онко в анамнезе. Я тоже сначала не хотела терапию, 3 года мучалась с адским климаксом, но все его проявления никак не уходили и даже не затухали. И только после терапии я начала нормально жить. Сейчас мне 45, планирую быть на ЗГТ столько, сколько это возможно
А не підкажете, що ви приймаєте?
Бо моя також ’не захотіла’ назначати, типу нащо, попий травки, вітаміни, саме все пройде, звикнеш. До речі, майже і звикла, але ловлю себе на думці, що однозначно без всього цього буде значно краще. Ось записалася до другої лікарки і буду настоювати на згт.
Треба було мені ще три роки тому наважитися
Фсг здала на цьому тижні - 130
Треба було мені ще три роки тому наважитися Фсг здала на цьому тижні - 130
Яжбоматуся• 26 апреля 2024
Ответ длянеДоПриличий
я теж задумуюсь про ЗГТ, а як з вагою, набирається вага від неї?
Нет. Я полная, но не от ЗГТ. У меня сидячий образ жизни, отсутствие спорта и я очень много ела. Большую часть наела после начала войны, потеряла работу, заедала стресс. Но потом спохватилась, пролечилась у психиатра и взялась за себя. Сейчас питаюсь ПП и стараюсь взвешивать порции. С начала года -12 кг. Планирую еще 8 сбросить
Вилосипедниця• 26 апреля 2024
Ответ дляЯжбоматуся
а як у Вас шкіра? за рахунок горм. терапіі мабуть навіть молодше одноліток? бо лякають що на клімаксі прям різко синтез колагену припиняється і старіння швидке..
в вас зайвої ваги нема? що із щитовидкою?
якщо не секрет, груди не чіпали Вам? бо ж часто кажуть що онко одних жін органів робить потенційною мішенню для раку і інші жін.органи... ну от історія іпохондріі Джолі..
Мааарковная• 26 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
У всех по разному Но основное это вздутие живота,пузо стало как надутое,после еды стало пучить живот.И была у меня безсонница.
так надо смотреть что едите.
может с возрастом непереносимость каких-то продуктов, застой желчи.
на щадящей диете посидите и посмотрите как будет самочувствие.
Яжбоматуся• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
А не підкажете, що ви приймаєте?
Фсг здала на цьому тижні - 130
Принимаю Анжелик.
Травки я пробовала, Ременс там всякий и тому подобное с 2004 по 2007. До одного места были те травки
В шоколаде• 26 апреля 2024
Ответ дляВилосипедниця
я в курсі. я просто уточнила що ви маєте на увазі. бо хтось має на увазі під цим пхати в піхву оту фігню
Ну до чого тут йога
Вилосипедниця• 26 апреля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Ну до чого тут йога
ну як доповнення. я 10 років тому активно була в колах йога викладачів рвізних напрямків, тому що тільки не чула
Яжбоматуся• 26 апреля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Шкіра як шкіра, я думаю, що виглядаю на свій вік. У частини однолітків дійсно хуже шкіра, у частини краще. Вважаю це більш генетичне. Маю розацеа, з яким борюся, з´явився у 40 років. В щитовидці вузелки, але нічого страшного. Груди норм, пів року тому робила УЗД і мамографію. Ніколи не турбували. Зайва вага є, але я чесно вважаю її результатом своєї ледачості, любові до їжі і сихильності заїдати стрес. Зараз змінила харчування на ПП і схудла на 12 кг!
Щепотка_совести• 26 апреля 2024
Ответ дляразмахер
Чого ого?! Він і має починатися 50-55, в 43 як у вас це рано. Можливо у вас пременопауза?
Так климакс - это и есть пременопауза, т.е. период перестройки организма перед менопаузой.
Xвостокрутелка• 26 апреля 2024
Ответ дляразмахер
Ясно. У вас есть причина. Жаль что так. Организм начнет быстро стареть.
Міома відтерміновує клімакс на кілька років.
Капуста Маша• 26 апреля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
в мене тільки приливи
по ночах
вже два роки
ось чекаю, коли це припиниться
по ночах
вже два роки
ось чекаю, коли це припиниться
Может не закончиться. У мамы уже 20 лет так(
В шоколаде• 26 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Вы не знаете как эта йога на фибромиому влияет?
Не знаю, но в любом случае улучшение кровоснабжения лучше, чем застой
Фокус-Покус• 26 апреля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
в мене тільки приливи
по ночах
вже два роки
ось чекаю, коли це припиниться
по ночах
вже два роки
ось чекаю, коли це припиниться
Що таке приливи, вибачте за питання
Педиатор_я• 26 апреля 2024
Мені 50 ніяких стмптомів , окрім тошноти після іжі , але не впевнена , що це від клімаксу . Ну і лібідо пропало, але ще 10 років тому . А так моі 50 кг при мені , ні тривоги ні приливів ні старіння шкіри . Цікаво скільки ще так буде ?
Топтунша• 26 апреля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ого,аж в 50.У меня климакс начался в 43.Ото треш.
Не аж в 50, а саме вчасно.
Ваші 43 то зарано.
Чупокабра• 26 апреля 2024
Ой, девочки, а у меня грудь выросла)))). Сначала переживала, потом прочитала, что это тоже часто при климаксе. Мне 53
Галя із Дарниці• 26 апреля 2024
Пременопауза почалася майже в 39 років (перші ознаки). Період пременопаузи тривав майже по максимуму. Були дуже часті припливи. Останні 3 роки пременопаузи, це і місячними назвати не можка - через 6 місяців крапне і все. На той період були ознаки гіпокоагуляції за аналізом протромбіновий тест, тому період пременопаузи затягнувся довше. Майже в 48 років менопауза (як я її чекала). Період пременопаузи + менопауза проходили важко. АТ був неконтрольований, без причини міг підвищитися до 200/120, одного разу до 120/127 підвищився тиск. Почалася харчова алергія (прийшлося виявляти продукти і виключати з раціону) і на деякі лікарські препарати теж. Щодо остеопорозу, у мене був компресійний перелом хребця в грудному відділі ще в 34 роки на фоні зниження кальцію та віриженого дефіциту вітаміну Д (я не знала тоді про це, всього лише підслизнулася і щось хруснуло в хребті). ЗГТ не приймала. Лише ті препарати, що купляла в аптеці, та препарати призначені кардіологом і неврологом. Вагу вдалося утримувати в межах норми. Наслідки клімакса - зміни на УЗД серця, також на УЗД судин шиї в біфуркації сонної артерії нестабільна бляшка. Головне, що все закінчилося, але іноді таки проявляються припливи і виглядаю молодше своїх років.
Бензопирен• 26 апреля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
+вес, постоянно болит что-то новое, хватаю вирусы разные,это жесть.
вот тоже крестная сказала- впечатление, что организм разваливается. вот он уже начал разваливаться, хоть я еще не поняла, что это оно((
Дівчина Бобула• 26 апреля 2024
А какой тест, автор, вы сделали? Надо гормоны пить. На Амазоне видела
No problems• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
И мне в этом году будет 50
Все, что Вы описали - на 200% моя история, особенно про живот(
Я уже не знаю что с ним делать? Хожу, как надутый шарик и он меня жутко бесит( А как от него избавиться не понимаю...
No problems• 26 апреля 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ох уж этот лишний вес... Мне тоже пора с ним попрощаться как-то) А напишите, плиз, что значит взвешивать порции? Можно есть что хочешь, но определенное кол-во грамм?
No problems• 26 апреля 2024
Ответ дляЧупокабра
Да, кстати, у меня такая же ерунда. Я думала что, наоборот, должна была бы усохнуть) Но нет(
Крошка Енот• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Кто принимает не гормональные препараты, витамины, например, и какими вы довольны?
Пью Менопейс плюс, аитамин д, омегу, q10, магній, лицетин. По утрам зарядка, регулярный секс. Чувствую себя отлично, 50 лет
Крошка Енот• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
На какие гормоны обязательно сдать анализы?
Я тут с перепугу купила себе витамины, но пока не принимаю
Посмотрите в ТикТоке гинеколог Оксана Прилуцкая, у нее очень много видео на эту тему.
Оцененная• 26 апреля 2024
Ответ дляВилосипедниця
ого, а чоому? давно вже? діти є? коли перші місячні почалися?
Двое детей, начались в 13.