Смурфетта• 26 апреля 2024
Чоп - Ужгород. Підкажіть, як доїхати.
Доброго дня. В неділю ввечері прибуваю до Чопа, орієнтовно о 21.00. Підкажіть як в цей час дістатися Ужгорода, чи ходять якісь автобуси з залізничного вокзалу? Або чи можна викликати убер без проблем, і чи знайду я wifi на вокзалі, якщо раптом не буде працювати роумінг?
Дуже дякую 🙏🏻
Чудовий каламбур• 26 апреля 2024
Сложно, автор.
Такси не хотят ехать, я часа 2 отправляла запросы, мне нудно было в Мукачево.
И тариф был конский.
Чоп прямо на границе, наверное, мог бы быть конфеткой, но такой трешак.
И тариф был конский.
Сижуревувшоке• 26 апреля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Сложно, автор.
И тариф был конский.
Да ладно, за 700 грн в Мукачево везут, сразу на вокзале договариваться.
Не через приложения…
Смурфетта
• 26 апреля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Не через приложения…
Не через приложения, это нужно еще гривны где-то взять. Есть ли обменник в Чопе?
Сижуревувшоке• 26 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Таксисты спокойно возьмут евро или форинты :-)
Это же Закарпатье ;-)