26 апреля в 13:08

Дитина погано спить

Майже 3 роки, забрали соску, і почала погано спати. Спить і хниче, і так уже місяць. Це стрес?
Гага Газу 26 апреля в 13:11
Невролог?
Свезло так свезло 26 апреля в 13:11
Верните соску. Ребенок сам ее отдаст, когда придет время.
автор Железобетон 26 апреля в 13:13
Ответ дляСвезло так свезло
Верните соску. Ребенок сам ее отдаст, когда придет время.
У дитини вже зуби псуються.
Свезло так свезло 26 апреля в 13:13
Ответ дляЖелезобетон
У дитини вже зуби псуються.
Нам тоже почти три, но спит ночью с сосками. Ничего не портиться.
автор Железобетон 26 апреля в 13:16
Ответ дляСвезло так свезло
Нам тоже почти три, но спит ночью с сосками. Ничего не портиться.
Ну я рада за вас. У моєї дитини верхні зуби пішли у верх.
Госпожа_тамагочи 26 апреля в 13:17
Мой променял соску в полтора года на большую длинную игрушку таксу чтобы обнимать и машинку чтобы в ручке держать) поменяйте ритуал
автор Железобетон 26 апреля в 13:18
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Мой променял соску в полтора года на большую длинную игрушку таксу чтобы обнимать и машинку чтобы в ручке держать) поменяйте ритуал
Пробували. Відмовляється. До соски прив´язана так що нічого окрім неї 0й не потрібно
Госпожа_тамагочи 26 апреля в 13:19
Ответ дляЖелезобетон
Пробували. Відмовляється. До соски прив´язана так що нічого окрім неї 0й не потрібно
Ну намажте чимось або відріжте кінчик,скажуть що соска зіпсувалась,з такою великою дитиною вже можно домовлятися
ЕлькиПальки 26 апреля в 13:24
Звісно, стрес. Треба ще час, щоб дитина звикла. Не слухайте ці коментарі- хай спить з пустушкою. Дитині 3 роки, пустишка в такому віці це зло.
автор Железобетон 26 апреля в 13:26
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну намажте чимось або відріжте кінчик,скажуть що соска зіпсувалась,з такою великою дитиною вже можно домовлятися
Вже місяць як без соски. Ну куди давати знову?
ИграйМойГормон 26 апреля в 14:14
Ответ дляСвезло так свезло
Верните соску. Ребенок сам ее отдаст, когда придет время.
Ні, в 3 роки вже не відласть.

Навпаки, треба було забирати в 2 роки, поки не відбулася усвідомлена фіксація.