Прагматик флегма• 26 апреля 2024
Знову я і сз:)
Вже створювала тут теми, з питанням чому мені не пишуть чоловіки після першого побачення. Дівчата стільки версій накидали, і душніла, і на лобі написано хочу заміж, але причина банальна - некрасива, не приваблива. От і все, от і всі причини насправді. Хто б там що не казав, але якщо ти красотка в його очах, то будь ти хоч нецікавою, хоч тупою, хоч ще якоюсь там. Тебе хотітимуть, з тобою шукатимуть зустрічей. При тому не приваблива - не в жіночому розумінні (можна стрижка, губи брови, доглянута фігура) а в чоловічому - несимпатична природньо. Тому висновок, не колупайтися в собі - що ти там щось не те сказала, не так подивилися чи ще щось. Якщо сподобалася зовньошньо- то їм взагалі пофіг що ти там кажеш, і що у вас на лобі написано) Прийшлося створити фейковий аккаунт на сз і таки виписати в чому була справа невдалого побачення:) це було не так швидко ц легко, але хто шукає знайде. Додаю скрін і корявий переклад скріна для тих хто не зрозуміє. Там багато ще всього але не можу розказати все відразу, і так накатала, а буде взагалі простинь
Не против• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
З українцями те саме. Я може і неприваблива і душна, а ви взагалі з чорною злобою всередині, вишукуєте кого б образити побольніше, гірше за це не придумаєш.
Угу , конечно 😂 продолжайте поиски, душите этих супостатов взаграничных, ишь ты , мамину корзиночку не хотят . И запомните : Вы если выносите свои грязные трусы на загал- будьте готовы к любым комментам 😎
Прагматик флегма
• 26 апреля 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Внутрішньо треба розвиватись. Вам дуже не вистачає.
Знову про внутрішньо) я вже добилася що мужик прямим текстом сказав: спілкування норм, зовнішність не айс. Порадниці такі порадниці) зараз знову почнеться що в мене на лобі ’хочу заміж’, он вже одна написала про заморського принца) пофіг чоловікам на це
Омг, вот это вас задело..
Фейковый аккаунт, чтобы понять причину..ужс
Это его полное право выбирать, автор
Как впрочем и ваше. Вы же тоже не будете встречаться с тем, кто вам не нравится, не так ли?
Относитесь к этим встречам как к приключениям и опыту.
Мужчина ищет не только внешность, зря вы так думаете, он ищет женскую энергию.. а у вас ее нет, видимо
Это его полное право выбирать, автор
Зрадорозганячка• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Все так:) обідно лише що я стараюсь, слідкую за собою і все таке, але хоча б трохи симпатичним чоловікам не подобаюсь. Це звичайно не їх вина)
Автор, вы не в Украине?
Реанимация• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Не писал он такого, вы мало того, что преследуете его ещё и долумываете то, чего он не говорил.
За мужика рада-пронесло в этот раз))
барабанщица• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
На мене теж є любителі, але вони мені не подобаються ( такі дядьки вплоть до грязі під нігтями - ну це образно). Звичайно, якби я просто хотіла заміж, за будь кого, то і вийшла б, виходять і гірші за мене. Короче завищена планка)
Ну я тоже на таких не реагирую. Значит надо что то среднее выбирать, не красавцев (хотя многие мч считают себя апполонами)
Прагматик флегма
• 26 апреля 2024
Ответ дляБлискавична
Ви причепилися до зовнішності, хоча вам чітко кажуть, що людина в цілому не викликала захоплення. Я як жінка теж ходила на зустрічі з чоловіками, які не виявлялися привабливими для мене, от не моя людина, і це зрозуміло одразу на першому побаченні, і справа не у зовнішності. При цьому у когось іншого та сама людина може викликати зовсім інші почуття. Шукайте свою людину, не підігрівайте свої комплекси висновками, що якщо ви не подобаєтеся всім підряд, то це щось не так з обличчям або вагою. Все може бути так, але різні темпераменти, цінності, інтереси тощо.
Розумієте, витягнула я це зізнання з одного чоловіка, але однаковий сценарій з усіма чоловіками (ну які мені хоч трохи подобаються). Я писала в колишніх темах, що ходила на багато побачень. Та і бекграунд такий же. Хлопці завжди мені говорили ’ти така хороша’. Але ні від кого ніколи закоханості. Один, з яким колись був роман, покинув заради іншої, жалівся яка вона стерва і як він її не розуміє, і яка я класна людина. Це мабуть саме болючіше для жінки ’ти хороша людина’ але тіпа, як жінка не цікава.
Кумедний ґудзик• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Ну вот и ответ
Любят непонятных, сложных женщин. Хоть это и парадокс
Пресная вобла никому не интересна
Лялькодзьоб• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Да что вы прицепились к красоте. Есть еще и харизма, и обаяние.
А вы душнила и абьюзер, судя по скринам. Зае@@те в досточку. Вот мужики и бегут, они ж не самоубийцы.
Понимаю их, мне тоже захотелось на свежий воздух от вашей темы, а только полминуты прошло после прочтения.
Незламна• 26 апреля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Рассказываю, все здесь ищут chemistry. Если химии нет с первого раза, второго не будет. Вы понимаете, насколько мала вероятность химии с первого раза? Все хотят влюбиться, бабочек в животе. Поэтому это не совсем о вас, это о том, что вы не зацепили.
По моему опыту, меня из 10 человек за последние 2 мес зацепил 1. При этом абсолютно все нравились по фото и переписке.
Так что- целуйте лягушек чтобы найти своего принца.
ооо интересное мнение...это о чем?!если напри.человек не в понравился при встречи, он может мне понравивтся при второй?!вы про это
Прагматик флегма
• 26 апреля 2024
Ответ дляДоставучая
Автор! У вас фото не соответствуют реальности? Ставьте фото обычные, идеально на которых вы даже хуже. Тогда не будет такого. Я тоже сидела на сайтах знакомств, много типа симпатичных, но это не факт...так что делайте ставку на честность
І про це з ним говорили! Він розказав про іншу дівчину, яка ’крім того що була хамка, ще й некрасива виявилася, зовсім не така як на фото’. А я знову перевела розмову до ’тієї українки’ - питаю, а вона теж не очікування/реальність. Він каже, ні, вона така як на фото, але вживу неприваблива. Це дійсно так і є бо я не фотошоплю свої фотки для сз. Але знаю, що моє обличчя, скажем так, у динаміці неприємне - і нічого з цим не можу зробити. Не знаю як пояснити. Міміка мабуть. Колись наприклад, на ринку я посміхнулася до продавця а він мені каже ’не кривіться, хороший товар’
Ласкове телятко• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Ну хорошо, поделитесь вашей фоткой можно без лица. Часто дело в образе. Вы как выглядите? В чем на свидания ходите? Мне все как один пишут что ищут женственную фею с длинными волосами и природной красотой. А еще бы и на каблуках.
А на улицах все в джинсах и кроссах.
Прагматик флегма
• 26 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну все. Знайшли причину. Шукайте квазімодо - дідуся :)))
Вам би до психолога. Бо причина не в зовнішності. Ви не доллар, щоб подобатись всім мужчинам. Цьому не сподобались, іншому сподобаєтесь. Тим більше він і не пише, що ви страшна чи щось таке. Просто не його людина. І швидше за все це не зовнішність, а ваша душність і комплекси, це відчувається в спілкуванні.
Мій хлопець як розказував яких жінок зустрічав на СЗ, то розумію що адекватних там не багато. Було що і плакали на першому побаченні, що ревнували акурат після першого побачення. Звинувачували на рівному місці. Так що реально, купа не зовсім адекватних жінок там також.
Цей також розказував про інших таке. А про мене ’nice , sweet, cute’ бо я чесно, я така я є. Це на форумі душнілка й колупалка. На побаченнях ні.
Ласкове телятко• 26 апреля 2024
Ответ дляНезламна
Я о том, что химия не возникает сразу. Она возникает на базе симпатии. Мне надо увидеть человека 5-7 раз, чтобы начать испытывать влечение (если он мне очень нравится с первого раза). А вот так ждать, что сразу влюбишься с первого раза… вероятность крошечная
Прагматик флегма
• 26 апреля 2024
Ответ дляРеанимация
За мужика рада-пронесло в этот раз))
Я ж не весь діалог виклала
Прагматик флегма
• 26 апреля 2024
Ответ дляНезламна
І мене зацікавив цей пост
Рятівник Малібу• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Якщо чесно, то чому ви до хлопця причепилися?
Це ж який рівень наполегливості та скільки вільного часу треба мати - вишукувати знову серед усіх, з фейку спілкуватися.
Вас не обрали, так буває. Не сподобалися Ви цьому хлопцю.
І можливо саме тим, що він відчув цю напругу та низьку самооцінку, що в собі вишукуєте, що ж не так..
Схаменіться, краще би сходили ще на пʼять побачень з новими людьми.
Цей вже в минулому.
А ще можу порадити до психолога, з нелюбовʼю до себе працювати.
Мені допомагає.
Цей вже в минулому.
Мені допомагає.
Незламна• 26 апреля 2024
автор,но совсем же не так как вы пишите, он не написал, что вы были уродливой и некрасивой,он написал ,что были наоборот милой...но не привлекли как личность....что я заметила, например если вы сидели и как солдат с каменным лицом отвечали на его вопросы, то конечно второй встречи не будет, если у вас не клеился разговор-встречи не будет, например он спрашивает вы отвечаете только ’да’ нет’, это никому не интересно, надо развивать тему,чтобы людям стало интересно общяться...т.е. если нет эмоц.связи-встречи не будет, мужчины любят веселых, улыбчивых, открытых и если вы сможете установит такую связь-’как будто вы давно знакомы’-тогда он ваш..
Прагматик флегма
• 26 апреля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
А на улицах все в джинсах и кроссах.
Моя фотка вам нічого не дасть адже по фотці я подобаюся і кличуть на побачення (не фотошоплю, вище описала)
Ласкове телятко• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Вот я написала же совсем о другом. А вы увидели только это. Смотрите как избирательно вы воспринимаете информацию.
Прагматик флегма
• 26 апреля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Цей вже в минулому.
Мені допомагає.
Цей вже в минулому.
Мені допомагає.
Я ходила на багато побачень. Це один який ’розоткровенничався’, не причепилася я до нього, дізналася що мені треба і не буду більше спілкуватися
Кумедний ґудзик• 26 апреля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
У меня тоже сложилось такое впечатление о авторе
И еще у нее лишний вес и она комплексует
Это тоже читается
Блискавична• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Привабливість - це не тільки гарне обличчя. Ви ніколи не зустрічали людей з посередньою зовнішністю, але які беруть харизмою і з часом починають здаватися красунчиками?
Гадаю, ви надто сконцентровані на собі, і це може проявлятися і в спілкуванні з чоловіками. От ви показуєте великий інтерес до людини на зустрічі? Цікавитеся їм щиро? В вас горять очі, коли на нього дивитеся? Від відчуває від вас сексуальний потяг? Якщо він відчує себе супер-героєм на зустрічі з вами, він скоріш за все захоче це повторити. Але для цього перша умова, щоб вам ця людина дійсно подобалася і ви хотіли продовження.
Прагматик флегма
• 26 апреля 2024
Ответ дляНезламна
Ні, ні. І жартую, і весела, і багато розповідала. Тут склали про мене враження занудної душноти, але просто зараз такий настрій і оце все. Виливаю на форум все що наболіло. Задовбало мене оце що я ’класна людина’ по життю, і така хороша, така приємна, хоч до рани прикладай, а цікавості, потягу нема в чоловіків.
АгатаХристя• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Автор, а как у вас с формами)? Я помню свое противозачаточное лицо и резкие ответы, даже ’шипение’ )) в сторону мужского пола в мои 20+ и как-то это их наоборот только подбадривало еще больше проявлять внимание.. То есть никак не останавливала моя кислая мина..
Ласкове телятко• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Для мужиков внешность и образ очень много значат. Все ваши комплименты выше это о personality. Вам надо подумать как сделать себя более привлекательной внешне (если есть такая потребность у вас). Вы же знаете часто мужчин привлекают совсем не красавицы, а те кто умеет себя правильно подать
Кумедний ґудзик• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Скільки вам років?
Незламна• 26 апреля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
так сделать или подать?!
АгатаХристя• 26 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Скільки вам років?
Да, тоже имеет значение. Все же в 20 и в 40 для большинства есть разница в количестве мужского внимания за исключением редких красавиц)
Мальчун-задирун• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Добавлю, тим хто писав про шлак на сз, і про те що самі збочинці пишуть з непристойними пропозиціями - зробіть експеримент, вставте фотки реально красивої молодої дівчини, і ви сильно здивуєтеся, скільки молодих, симпатичних, цікавих чоловіків є на сз.Їх багато, але вони ’єсть та не про нашу честь’. Якщо вам здається, що ви красива, але ніхто нормальний не пише - повірте, вам здається.
У меня тоже был такой период. Проходили мимо мужчины,будто я дерево. С тех пор я выбираю не тех,кто мне очень нравится,а тех,кому нравлюсь я. Таких тоже немало. И при личном общении они лучше,чем их фото и анкеты.