Зубная фея• Изменено 26 апреля 2024
Можно ли без рецепта заказать очки? Имея старые очки
Утерян рецепт, нужно купить очки для родственника.
Можно ли, имея старые очки, не имея рецепта, заказать очки с такими же линзами?
Неправдиша• 26 апреля 2024
Можна, тільки якщо не підійдуть, бо у людини змінилися потреби, то болітиме голова
Мания-Величия• 26 апреля 2024
я б краще так не робила, все ж таки зір міг змінитись чи щось додатись, як астигматизм і т.д., і буде не комфортно людині, але дивіться самі
Грабля• 26 апреля 2024
А чому б перед замовленням окулярів не перевірити зір? Це недовго і недорого