So_so• 26 апреля 2024

Видели такое видео?

⚡️🏥Місто терміново розпочинає евакуацію двох лікарень, одна з яких дитяча, розташованих на вулиці Богатирській

Оскільки в інтернет-медіа масово поширюється відео, де фактично анонсований удар ворога по цих медичних закладах. І що, нібито, в цих лікарнях перебувають військові.

❕Це абсолютна брехня і провокація ворога, яку він намагається використати для удару по соціальній інфраструктурі столиці.

Щоб убезпечити хворих дітей, їхніх батьків і медичний персонал, влада столиці зараз робить усе можливе, аби перевезти пацієнтів та медиків в інші медзаклади столиці.

✔️Місто звернулося до СБУ, Міністерства охорони здоров´я за допомогою та поінформувало про заходи, які вживає для збереження життя й здоров´я пацієнтів і персоналу лікарень.
LudaSHS• 26 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ну я не військова, але те що таких заяв з адресами від них раніше не було, то дивно, що це взагалі таке. Хай СБУ наше думає чи ГУР.
Были, не от кгб конечно, не видео.
Например в Хмельницкой области в школе такой то склад нацистов и командный пункт. Это было в местном канале одного города , копиаст с тг канала рашистов.

СвітланкаОК• 26 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Были, не от кгб конечно, не видео.
Ну тг канали це ніщо в порівнянні з великопосадовою мавпою (((
Olga Zelenyak• 26 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Якби ви з дитиною в тій лікарні були, то сиділи б спокійно?
С ребенком мне нигде не спокойно. И с ребенком никто не сидит в больнице просто так от нечего делать. А бегать из больницы в больницу после каждого видео тоже вариант так себе.
Плюс в больнице в любом случае должно быть организовано перемещение людей в укрытие во время тревоги. Без всяких видео. По умолчанию.
LudaSHS• 26 апреля 2024
Журналист https://www.facebook.com/share/p/JXUY4Sd7zFynHR8H/...
Nat-li• 26 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Учитывая, что туда уже и Кличко приперся фейсом поторговать, то тоже так думаю
uma• 26 апреля 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Лежала там с ребенком после операции. В тревогу проходит по коридору медсестра и всех уведомляет, что рекомендуется спуститься в убежище. Дальше каждая мама принимает решение сама. Может детей без мам и принудительно спускают, не знаю. Но если б нужно было реально спуститься, то слабо себе это представляю… взрослый ребенок, на руки не возьмешь, идти не может, лифтов и каталок на всех не хватит…это катастрофа.
freedom_2015• 26 апреля 2024
Ответ дляuma
5 разів за рік лежала там ,в різних відділеннях .Ніколи не бачила ,щоб хтось попереджав чи взагалі ховався під час тривоги .Але всі батьки підписували папірець ,що ми попереджені про те ,що треба спускатися .
LudaSHS• 26 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Ну то версии пока. А если б не отреагировал он, то было б хуже.