Крошечка-хаврошечка• 26 апреля 2024
Секс с новым мужчиной
Планируется
Очень волнуюсь
Уже забыла эти ощущения, в первый раз от нового партнера
Переживаю буквально за все
Поддержите 🙏🙏🙏
Советы и ваши истории приветствуются 🙏
Очень волнуюсь
Переживаю буквально за все
Поддержите 🙏🙏🙏
Советы и ваши истории приветствуются 🙏
Крошечка-хаврошечка
• 26 апреля 2024
Ответ дляБабулька
Так. Три місяці тому каже:’ розмова є’. Виявилось жінка з Польщі приїхала з дітьми((( Казав, брєд, що і розведеться ( козел, дітям 5 і 8) . Я зібралась та пішла мовчки. Зараз вже відпустило, а перший місяць, так себе жалко було, плакала ввечері заспіль.
Скот
Відпустіть і забудьте
Не боюся осуду• 26 апреля 2024
Блин, чувствую себя хвойдою)) Ни разу не волновалась перед сексом, нафиг оно надо то волнение. Полового воздержания не было больше месяца. Ну, за исключением последних двух лет конечно. А чего паникуете то?
Крошечка-хаврошечка
• 26 апреля 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Мало ли ))
Просто нравится мужчина, а если это все произойдут фигово, он мне разонравится
Да и я ему
Бабулька• 26 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Мало ли ))
Да и я ему
Та він вже на сьомому небі від щастя, ви молода і гарна. Хай труситься, та вчиться догоджати.
Не боюся осуду• 26 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Мало ли ))
Да и я ему
Гм, ну и настройчик у Вас. Вы что прям с первым встречным что- ли собрались спать?
Не боюся осуду• 26 апреля 2024
Ответ дляБабулька
Сюрпризом буде))) Дивно, як стало багато не одружених чоловіків у віці за 40. Мій теж був не одружений, поки дружина не приїхала. Ось третій місяць видихаю стосунки з самотнім, мать його. Навіть одружитися , скотина, запропонував.
Капец конечно так вляпаться, мой там тоже наверное такой же неженатый. Только разводится не спешит почему-то.
ДелиВерка• 26 апреля 2024
В мене завтра теж побачення назріває з сайту знайомств, і ми обоє розуміємо, для чого нам це знайомство. Я розлучена, але крім чоловіка ніколи нікого не було, хочу спробувати когось іншго, але взагалі не уявляю як це буде. До речі, автор, я солідарна з іншими коментарями, він старуватий для вас
Крошечка-хаврошечка
• 26 апреля 2024
Ответ дляДелиВерка
Я розумію, але він на свій вік точно не виглядає
І приваблює мене ця солідність чимось
Не можу пояснити
От сподобався і все тут
І приваблює мене ця солідність чимось
Не можу пояснити
От сподобався і все тут
фрау Гітта• 26 апреля 2024
Главное настрой. мне было 33,ему 49 - самый лучший опыт. Хоть и в форме хорошей был, но нафталинчик в разговорах иногда проскакивал.
Крошечка-хаврошечка
• 26 апреля 2024
Ответ дляфрау Гітта
А в сексе как? 2 минуты и стоит с перебоями?
Кнопкотиць• 26 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
багато від вас залежить
Крошечка-хаврошечка
• 26 апреля 2024
Ответ дляКнопкотиць
багато від вас залежить
Одно конкретнее, пожалуйста?
Кнопкотиць• 26 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Одно конкретнее, пожалуйста?
ваша поведінка до ліжка і в ліжку.
якщо ляжете зірочкою і скажете ’ну давай вже’, то може взагалі розвернутись і піти геть
Бензопирен• 26 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Да нет, я весьма ничего
Но 48 лет мужчине
Мне 32
Но 48 лет мужчине
Мне 32
Вам нравится мужчина старше вас?
Крошечка-хаврошечка
• 26 апреля 2024
Ответ дляБензопирен
Вам нравится мужчина старше вас?
Да
Крошечка-хаврошечка
• 26 апреля 2024
Ответ дляБензопирен
Молодые не вашом вкусе?
В моему
Если честно , старше 40 никогда не было
Бензопирен• 27 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В моему
Если честно , старше 40 никогда не было
Понятненко