Какие члены у…..?

Коренастых мужчин ( по вашему опыту)?
Дано: рост 180, вес 87
Телосложение типа крепыш : плечи широкие, пальцы короткие
Благодарю за ответы
Потринділиця 26 апреля в 20:20
30 cm
21 1
Пургену мне 26 апреля в 20:21
Які завгодно
автор Все знаю від і до 26 апреля в 20:21
Ответ дляПургену мне
Які завгодно
Нет никакой закономерности???
Борщик 26 апреля в 20:21
Мой муж коренастый, огромные ладони и ноги. 18 см.
Стервочка 26 апреля в 20:21
Як у осла
Залізний занавіс 26 апреля в 20:21
Бля, я думала задание по математике будет. Икс, игрек, равно.
11 1
Залізний занавіс 26 апреля в 20:22
Ответ дляПотринділиця
30 cm
В ширину
Федорино Горе 26 апреля в 20:22
Ответ дляПотринділиця
30 cm
Та ну. Звісно, більші, просто на холоді вони стискаються. У спеку до 45 см.
Тундиринда 26 апреля в 20:22
Кубічний сантиметр
ЯкаКраля 26 апреля в 20:22
В мене чоловік такої комплекції. Але як на мене це не коренаста фігура.
Коренасті. Вони більш низькі і більш важкі. Типу важкоатлети.
автор Все знаю від і до 26 апреля в 20:23
Ответ дляЯкаКраля
В мене чоловік такої комплекції. Але як на мене це не коренаста фігура.
Коренасті. Вони більш низькі і більш важкі. Типу важкоатлети.
А там як? ( якщо не секрет)
ЯкаКраля 26 апреля в 20:24
Ответ дляВсе знаю від і до
А там як? ( якщо не секрет)
Ні не секрет. Там все ідеально. 17-18 і діаметр біля 4 см
Суцільна зрада 26 апреля в 20:24
У меня муж также же комплектации, нормальный член, бонусом обрезан и головка проколота
Не служанка 26 апреля в 20:24
У всіх по різному, в мене їх багато було. Зараз 18 см товстенький, мммм
2 1
Інесса -5c9a 26 апреля в 20:24
А про розмір взуття, міф чи правда, мені здається доля правди є?!🤭
Потринділиця 26 апреля в 20:24
Ответ дляЗалізний занавіс
В ширину
мені такі збоченці не траплялися
Мамина корзиночка 26 апреля в 20:25
Ответ дляЯкаКраля
Ні не секрет. Там все ідеально. 17-18 і діаметр біля 4 см
вы что, всерьез мерили причиндалы?)
Не служанка 26 апреля в 20:25
Ответ дляІнесса -5c9a
А про розмір взуття, міф чи правда, мені здається доля правди є?!🤭
Міф мабуть. У подружки 185.
Нога 41, член 20
5 1
ЯкаКраля 26 апреля в 20:25
Ответ дляМамина корзиночка
вы что, всерьез мерили причиндалы?)
Я мама двох дітей купую взуття на глаз. Ви в мені сумніваєтесь?
Не служанка 26 апреля в 20:26
Ответ дляМамина корзиночка
вы что, всерьез мерили причиндалы?)
Ви на око не можете визначити? Тож мінєт робите?
Інесса -5c9a 26 апреля в 20:26
Ответ дляНе служанка
Міф мабуть. У подружки 185.
Нога 41, член 20
18-20 см, я в шоці, ніколи не зустрічала таких екземплярів в житті😔
3 1
ЯкаКраля 26 апреля в 20:27
Ответ дляІнесса -5c9a
18-20 см, я в шоці, ніколи не зустрічала таких екземплярів в житті😔
Таких малих чи великих?
Не служанка 26 апреля в 20:27
Ответ дляІнесса -5c9a
18-20 см, я в шоці, ніколи не зустрічала таких екземплярів в житті😔
Все попереду))
5 2
Пургену мне 26 апреля в 20:27
Ответ дляВсе знаю від і до
Нет никакой закономерности???
Найбільший член в моєму житті був у невисокого худого жилистого хлопця, зростом він був трохи вище мене (я 162), там така балда була що так і не вийшло увійти.
10 2
ЯкаКраля 26 апреля в 20:28
Ответ дляІнесса -5c9a
18-20 см, я в шоці, ніколи не зустрічала таких екземплярів в житті😔
Якщо великих то уви і ах.
Був в мене ( звісно до чоловіка) хлопак.
Конь. І великий і товстий.
Секса не сталось бо він в мене не вліз
Не служанка 26 апреля в 20:28
Ответ дляПургену мне
Найбільший член в моєму житті був у невисокого худого жилистого хлопця, зростом він був трохи вище мене (я 162), там така балда була що так і не вийшло увійти.
Ой((( в мене теж такий був. Правда він 183 був, а член, я втікала, роняя тапкі
Мой_ужин 26 апреля в 20:29
Ответ дляПургену мне
Найбільший член в моєму житті був у невисокого худого жилистого хлопця, зростом він був трохи вище мене (я 162), там така балда була що так і не вийшло увійти.
Согласна. Тоже у невысокого жилистого так видела. Еще и часто и много секса нужно таким
ЯкаКраля 26 апреля в 20:29
Ответ дляПургену мне
Найбільший член в моєму житті був у невисокого худого жилистого хлопця, зростом він був трохи вище мене (я 162), там така балда була що так і не вийшло увійти.
О, і в мене такий. Худенький, не сильно високий.
А х. Як у коня
5 1
Суцільна зрада 26 апреля в 20:29
Ответ дляМой_ужин
Согласна. Тоже у невысокого жилистого так видела. Еще и часто и много секса нужно таким
Так у них весь рост в член уходит
Інесса -5c9a 26 апреля в 20:29
Ответ дляЯкаКраля
Таких малих чи великих?