Ms. Dolly• Изменено 26 апреля 2024
Ситуація.
Ситуація така. З чоловіком зустрічаємося вже рік. Є певні моменти, які мені не подобаються....Через це заміж йти не хочу.Чоловік заробляє мало, ще й те, що має добру половину віддає мамі, бо та хворіє і пенсія мала..І в нього вічно нема грошей. Як людина хороша, в ліжку все ок.Навіщо той заміж в 42 такий і злидні? Але ж він хоче разом..Або щоб я ночувала часто в нього. Я маю доньку 15 років..і , як правило, ночую вдома. І от на носі моє день народження. Думала піти з ним і з дочкою. Минулого року він пригощав мене на ДР моє.В цьому році я бачу.що з грошима туго в нього, на початку місяця повідомив що витратив великі гроші мамі на лікування( і це щороку таке, минулого року таке саме було в березні.мама після операції на серці ). Думаю, хай. Моє др, пригощу. На своє др він запрошувпв мене в ресторан. Хоча в самої на карті до середини травня 10тис грн. А ще платити репетиторам іт.д. столик вже зарезервований. за тиждень до др йому ставлять діагноз діабет і лікар саджає на жорстку дієту. Плюс загострення подагри. І по суті сидить він на вівсянці голій і капусті. Звичайно, що в ресторан відмовляється йти..не буде ж він сидіти на нас дивитися....Оце все прокручую в голові і сама себе питаю-навіщо тобі це? Старший на 8 років. Болячки.грошей нема. А як є то все мамі. Пройшов рік стосунків. І що я маю? Сьогодні спитав- коли ти за мене заміж вийдеш? А я розумію, що ніколи. Бо мені і так непросто, а це взагалі буде капець з тими болячками і з тою мамою. Йти в ресторан самій з дочкою і не звертати на нього уваги?
Ms. Dolly
• 27 апреля 2024
Ответ дляemerald_88
Приєднуюсь до думки, що ви з ним однакові, одного поля ягоди, так би мовити. Ясно, що вам хочеться кращого, але реальність така, що кращому вже ви не підходите. Нічого поганого в чоловікові я не бачу: заробляє як може, маму не кинув (чи треба було в будинок для стариків скинути, чи не лікувати, чи як вам би вгодило?), вас кохає і проявляє це. Захворів? Теж винен? То на початку хвороби здається що це кінець світу і на капусті сидять, а з часом адаптується і навчиться харчуватися як треба без драми. Так що не красиво всі тут гонять на людину!!!
Але і разом бути вам не варто! Ви його не кохаєте, він вас дратує, далі можна вже не аналізувати все те, що я вище написала.
Не треба плутати гарний син і чоловік. Для матері він дуже гарний син. Але як чоловік. Крім сексу по факту я нічого не маю. Любов? На олній любові далеко не заїдеш.це не 18 років коли гормони любові застилають очі. Так, він непоганий. Але заміж ні
emerald_88• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Ви все правильно кажете. Але достатньо просто сказати ’ні’, а не поливати людину брудом, як зробили порадниці.
Ms. Dolly
• 27 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Ваши платья к тому, что вы запросто можете спустить деньги на ветер, а он нет
Это не на ветер. Я люблю платья. На женщину приятно посмотреть .когда она в платьях а не в джинсах и толстовке. Это не значит что уменя 20шт.но они есть. Наши бабы как всегда. Экономишь на себе и ходишь как бомж из секонда? Плохо?покупаешь себе ? Транжира. Купить 2 платья качемтвенных.офигительных к сезону летнему это не роскошь.
Светка-пипетка• 27 апреля 2024
Так почему вы молчите? Скажите прямо.. Какой замуж , если он даже на себя заработать не может ? Пусть он ищет работу с хорошей зарплатой, меняет профессию, что - то делает, если хочет с вами семью.
Даха-сваха• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Может где то и бабы, как всегда, а я тоже люблю платья. Но не отдам за тряпочку под 4000, когда на распродажах они по 700, максимум 1200.
Поэтому у вас и денег нет, вы их не разумно тратите
Даха-сваха• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
У вас и не было к нему любви. Любит только он, а вас он уже раздражает. Так бывает, когда соглашаются на отношения лишь бы с кем
Даха-сваха• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Я? А вы свечу держали?нет) я не звоню. Не навязываюсь. Он постоянно пишет звонит. Разговоры по видеосвязи каждый вечер. Чуть пару дней не виделись- уже говорит-скучаю.хочу видеть. У меня такого нет))) я спокойно могу и неделю и две без встреч. И дело не в интиме.
Потому что он вам изначально и нафик не сдался. Вот вы и не скучаете. Была бы любовь, целыми днями на телефон бы смотрели ’а че он не звонит’
Даха-сваха• 27 апреля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Завжди дивують ті, хто за будь-яку матню в домі.
Ну навіщо він автору???
Автору об этом надо было думать на берегу еще. А у нее ’ну ладно, хоть какой то, но пусть будет’
Даха-сваха• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Пока за 6 лет изменений нет.хотя женщины были. Он говорит что он мечтал обо мне всегда и другой ему не надо. Когда мы вместе он смотрит на меня как на икону. Но блин...
6 лет уже?
хай Бог помилует.
Ms. Dolly
• 27 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Чтоб так делать это себя надо не уважать..даже когда в далекие 25 лет я была ооочень силтно влюблена и то никогда не сидела у телефона. Треш какой-то. Все должно быть гармонично. И никогда никакие злыдни любви не добавляют. Чувсва у меня есть но не такие силтные как у него. С мч, который мне противен, я бы спать не сиогла и нмкогда этого не делала. Но любовь любовью...а когда пазговор заходит о женитьбе то хочется поддержки.уверенности и стабилтности, а не доп.проблем на свою голову.
Ms. Dolly
• 27 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
В смысле на берегу.? Тогда не все было известно в самом начале. Да и я с ним не живу. И ничего меня не держит. Ни дети.ни быт.
Даха-сваха• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Если с женитьбой не сложилось в первый год, то дальше это уже потраченное время. 6 лет вы морочите голову, хотя он не ваша пара, не ваша мечта, и вообще, вы и взглядом ищите что то другое.
Но пока этого другого нет, вроде бы и это сойдет. Но может другого и нет, что рядом помеха.
Ms. Dolly
• 27 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Мы год встречаемся..какие 6 лет? 6 лет он поднимается и никак не поднимется
Даха-сваха• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Аааа
НЛОша• 27 апреля 2024
В мене була схожа ситуація. Відпустіть його, в мене був емоційний чоловік і я боялась відшити його, щоб не наклав на себе руки, плавно підвела, що він ’пішов’ від мене. І поки він звонив моїй мамі з скаргами, я мила посуд на кухні і зловила себе на тому, що наспівую, вперше за майже 2 роки. Ось така я бездушна істота і да, мені 42 роки, а йому 49.
Бяки-козяки• 27 апреля 2024
Нащо ви себе драконите? Ви вже для себе все вирішили, навіть якщо вголос не промовили. Це не ваша людина, вам з ним некомфортно, ви не хочете з ним жити і додавати собі його проблеми.
Я от думаю, чи не почне такий скандалити, як скажете, що хочете стосунки припинити.
Ms. Dolly
• 27 апреля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Хто зна. Скаже що я його використала.хоча невідомо в чому
Ируся-пуся• 27 апреля 2024
Автор, ваш др - тільки ваш! Відсвяткуйте його так, як хочете ви. Ви з дочкою в такий день - і це чудово! Думаю, що ваш чоловік дуже проблемний, він не додає вам радості в житті, він депресивний. Краще самій, ніж з таким. Так у вас більше шансів знайти іншого. Успіху!
Викачую яйцями• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
А что вы теряете? По сути ничего. Если секс нормальный, пусть будет для секса и все)
Ну що ви, мамо!• 27 апреля 2024
Ответ длямиссДавеча
За вами очередь стоит? Всегда удивляют люди с таким багажем и возрастом...все хотят как в 20
Так як черга не стоїть, то треба брати синочка, ще і маму його собі на плечі повісити?
Бо так буде 100%.
То вже краще самій тоді
Бо так буде 100%.
То вже краще самій тоді
AmazingLady• 27 апреля 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Бо так буде 100%.
То вже краще самій тоді
Бо так буде 100%.
То вже краще самій тоді
Ну той хай краще одна, чого лізе до нього. А треба її з доцею повісити на шию?
миссДавеча• 27 апреля 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Бо так буде 100%.
То вже краще самій тоді
Бо так буде 100%.
То вже краще самій тоді
А ее кто то заставляет? Или о́на хотела себя и ребенка мужику на шею? Но не вышло
Щира українка• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Секс в 50 норм?
Щира українка• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
На 500%
Ну тоді терпіть цього престарілого мамкиного синка за шматочок сардельки
Радикальная• 27 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Ні. 35років я відшила. Бо не в красі справа.їм в 35 років діти треба а мені ні.
Драма.
Багато зараз чоловіків не проти, якщо у жінки є дитина, бо перші роки життя дитини це гемор, а так ніби і дитина є і відповідальність не його(ПС маю друга віку 37, який не має і не горить бажанням своїх дітей, але прикольно, якщо в родині буде дитина жінки, тільки не малесенька)
Ms. Dolly
• 28 апреля 2024
Ответ дляРадикальная
Драма.
От і я не хочу дітей вже.
Ms. Dolly
• 28 апреля 2024
Ответ дляЩира українка
Ну терпіти я нікого не буду. Я з ним не живу.
Большой секретик• 28 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Но блин ваша енергетика не даёт ему толчка. Со своей женщиной у него само все смложится, что будет очень обидным для вас
Ms. Dolly
• 28 апреля 2024
Ответ дляБольшой секретик
Ну само собой ничего не складывается..для этого надо задницу поднять и что-то делать. Года идут. Тут правильно заметили, что ему через 10 лет 60. Даже меньше. 51 на носу. Подзно бизнеса начинать. Надо все свое иметь уже. Его никто не держит. Вчера весь вечер наяривал --когда мы увидимся. А я утром проснулась и понимаю.что никуда я не поеду. Не хочу. И если не поеду к нему-приедет ко мне на весь день.