Ms. Dolly• Изменено 26 апреля 2024

Ситуація.

Ситуація така. З чоловіком зустрічаємося вже рік. Є певні моменти, які мені не подобаються....Через це заміж йти не хочу.Чоловік заробляє мало, ще й те, що має добру половину віддає мамі, бо та хворіє і пенсія мала..І в нього вічно нема грошей. Як людина хороша, в ліжку все ок.Навіщо той заміж в 42 такий і злидні? Але ж він хоче разом..Або щоб я ночувала часто в нього. Я маю доньку 15 років..і , як правило, ночую вдома. І от на носі моє день народження. Думала піти з ним і з дочкою. Минулого року він пригощав мене на ДР моє.В цьому році я бачу.що з грошима туго в нього, на початку місяця повідомив що витратив великі гроші мамі на лікування( і це щороку таке, минулого року таке саме було в березні.мама після операції на серці ). Думаю, хай. Моє др, пригощу. На своє др він запрошувпв мене в ресторан. Хоча в самої на карті до середини травня 10тис грн. А ще платити репетиторам іт.д. столик вже зарезервований. за тиждень до др йому ставлять діагноз діабет і лікар саджає на жорстку дієту. Плюс загострення подагри. І по суті сидить він на вівсянці голій і капусті. Звичайно, що в ресторан відмовляється йти..не буде ж він сидіти на нас дивитися....Оце все прокручую в голові і сама себе питаю-навіщо тобі це? Старший на 8 років. Болячки.грошей нема. А як є то все мамі. Пройшов рік стосунків. І що я маю? Сьогодні спитав- коли ти за мене заміж вийдеш? А я розумію, що ніколи. Бо мені і так непросто, а це взагалі буде капець з тими болячками і з тою мамою. Йти в ресторан самій з дочкою і не звертати на нього уваги?
Большой секретик• 28 апреля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Ну само собой ничего не складывается..для этого надо задницу поднять и что-то делать. Года идут. Тут правильно заметили, что ему через 10 лет 60. Даже меньше. 51 на носу. Подзно бизнеса начинать. Надо все свое иметь уже. Его никто не держит. Вчера весь вечер наяривал --когда мы увидимся. А я утром проснулась и понимаю.что никуда я не поеду. Не хочу. И если не поеду к нему-приедет ко мне на весь день.
У моего знакомого все выстрелило в 46, когда развёлся с женой и сошёлся со второй, как-то ивозможности появились, и шевелиться начал. Первая локти кусала, но уже как есть