Впораюсь зі всим• 27 апреля 2024

Як справитися морально з таким? Чи краще закінчити такі стосунки?

На початку знайомства, він мені розповідав про його колишню, яку він безмежно кохав, но сам її залишив. Бо вона нібито давала свій номер телефону якомусь чоловіку. Після того, як вони закінчили стосунки, вона одружилася, народила дитину, але весь час переписувалася з ним (близько 3 років), і аж до початку нашого знайомства. Вони писали один одному кожен день, про те, як їм було добре, якби він хотів її дупу і т.п. Всю переписку він мені сам показав. За рік нашиз стосунків, він мені пару раз згадував про неї ’вона так не робила’, ’ми з нею так багато не сварилися’ і т.п. І коли я йому сказала, що я в шоці від того, він відповів що після їхнього розставання він був сам і хотів сексу, тому писав їй. Чи був в них секс, я не знаю. І він говорить що я смішна, бо то його минуле, і то нормально що він робив. Крім того, він показав інші деякі переписки, де він писав незнайомим дівчатам перший, які вони гарні і він хоче з ними познайомитися.
Суть в тому, що я себе морально убиваю, коли чую ім´я його колишньої, навіть коли чую таке ім´я, або десь щось читаю в інтернеті і пише якась особа з таким імям, я просто божеволію, я ненавиджу це ім´я. В нього дотепер є її номер, їхні фотографії в телефоні і в соціальних мережах. Ми з ним дуже сваримося по смішних несерйозних питаннях, він завжди правий, а я ніколи. Сьогодні посварилися, я говорю що іду на вихідні до готелю, а потім їду з цього міста, а він просто ігнор, мовчить.
Я просто не знаю що мені робити..
Ля-ля-ля• 27 апреля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Вибачте, хоча не мені питання, але відповім.
Я навчилася жити без грошей які мені дають чоловіки. Тобто якщо дають, то це добре і клас! Але якщо завтра не дадуть, то я спокійнісенько проживу за власний кошт.
Та я не кажу, що жінка має жити за рахунок чоловіка. Але гроші - це найпростіше, через що чоловік може показати свою зацікавленість. Нє, ну деякі навчилися члени слати, але то зовсім інша розмова, то ми не беремо до уваги)
Будь що, навіть книжку купити чи фільм подивитися, щоб потім цікаво переказати жінці, щоб вона звернула на нього увагу, вартує грошей.
Всі жінки зараз самі на себе прекрасно заробляють, мова про те, що чоловік у стосунках має хоч щось давати, це ж не бдсм, коли лише боляче, і то в кайф.

Аленький носочек• 27 апреля 2024
Не зустрічалася б з чоловіком, який показує мені переписки з іншими жінками.
Божа кульбабка• 27 апреля 2024
Фу, я б его везде заблочила и забыла уже после того, как показал все переписки, где он хочет ее дупу....одно дело рассказать о прошлых отношениях, другое - такую фигню вываливать
дякую аж підскакую• 27 апреля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Не працюючий лежачий на дивані? Реально?
Насправді всі жінки прекрасно уміють забезпечувати свої базові потреби. Але деяким жінкам чоловіки потрібні не лише як красиві меблі у неї дома, а для кохання, турботи, сумісного проведення часу тощо. Для цього у чоловіка мають бути гроші.
Ахахахахах)
У вас прям из крайности в крайность)

Толи абьюзер, которые загоняет в финансовую зависимость, то ли неработающий лежака на диване)

Вы так прыгаете с темы на тему, что не можете довести до конца каждую свою мысль.
автор Впораюсь зі всим • 27 апреля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Я зробила помилку, я уже зрозуміла
автор Впораюсь зі всим • 27 апреля 2024
В так, він іншим, з якими просто спав раз, чи просто був знайомий, нж так писав. Він усім так писав.
автор Впораюсь зі всим • 27 апреля 2024
Нік в точку. І то правда 😍
Пацаааааааан• 27 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
У мене за все моє життя ніколи не було ненависті і стану, коли я навіть чути і бачити не можу ім´я колишньої. Хотя раніше мала чоловіків, яких безмежно кохала. Просто таке перший раз маю в житті. Я йому говорю для чого ти мені то все показав з колишньою, а він відповів що хотів бути зі мною чесним, то його минуле, і я ненормальна бо злюсь на це.
Також на самому початку він мені говорив що не знає що буде за пару років, чи буде він мене кохати.
Если бы он любил Вас, он бы о ней не вспомнил, об остальном я уже молчу. В Вашей ситуации нет загадок, уходить нужно было вчера.
Мальдивирую• 27 апреля 2024
Саша?

автор Впораюсь зі всим • 27 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
У´ вас все буде добре, йдіть від нього та нехай у вашому житті буде людина, для якої ви будете найкраща і кохати вас без тями
Дякую 😘
УраганнаЯ• 27 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Отправить єти отношения в жопень.
Зачем боль ?
ГейСюда• 27 апреля 2024
Автор, ідіть від нього. Нащо себе мучити?
Ля-ля-ля• 27 апреля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Ахахахахах)
У вас прям из крайности в крайность)

То ви так розумієте))
Ви ж самі сказали, що грошей від чоловіка не треба, а зовсім без грошей це і є непрацюючий лежака на дивані)) Чи у нього має бути достатньо своїх, от тільки на вас він нічого витрачати не повинен?
Миззери• 27 апреля 2024
Извините автор но ничего хорошего на будет с ним
Женщине надо ощущать что она лучшая и самая любимая в жизни этого мужчины что бы быть с ним счастливой иначе … я б разошлась
И вряд ли он ее бросил , просто вам навешал это
Миззери• 27 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Але він говорить що її не кохає, і сам її залишив. А писав до неї бо був сам і просто хотів хоч с кимось сексу і те, що вона була заміжня і мала дитину, то нічого не значить.
Ну да, конечно, вы поверили ?
Очевидно же что проще и легче строить отношения даже для секса с новым человеком чем с бывшим, семейным , с которым были конфликты и нет чувств