Аленький носочек• 27 апреля 2024
Хто закордоном- сфоткайте будь ласка книги по якім вчаться ваші діти англ мові
ИНЬэтовамниЯНЬ• 27 апреля 2024
Дивне питання.
Мої діти вчаться закордоном.
Що саме сфоткати? Всі підручники?
Бо вони всі англійською. Їм якось байдуже звідки ви. Всі предмети викладаються англійською.
Тому що саме вам сфоткати, який предмет? Можна точніше?
Мої діти вчаться закордоном.
Що саме сфоткати? Всі підручники?
Свідок Перемоги• 27 апреля 2024
Це зовсім інше навчання, чим в Україні. Ми в Британії. Вичення ними своєї мови взагалі відрізняється від нашої. Не має тієї купи правил. Мова і література, як один предмет. Книги не має. Все в планшеті.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 27 апреля 2024
Ооо, на моє повідомлення відгукнулось двоє дуреп з рука-лице.
Ну, то розкажіть, як правильно???
Аленький носочек
• 27 апреля 2024
Дуже дякую дівчата
Цікаво було по яким книгам там дітей вчать
Фиона Шрековна• 27 апреля 2024
Все в планшете. Грамматику не учат, читают книги и отвечают на глупые вопросы по ним.