ХвилювАллочка• 27 апреля 2024

Як це маленькі дітки французи/іспанці і тд знають англ мову з самого дитинства?

Тобто вони нею говорять
Я не розумію, в наших школах хіба по-іншому вчать мову?
автор ХвилювАллочка • 27 апреля 2024
Чого мої діти в 12 років так вільно не говорять англ.. на рівні А1/А2 знають
Що за тупняк такий..
4есотка• 27 апреля 2024
Ну я тоже Украинский знаю хорошо ❤️в школе не учила его
Як ухурделю• 27 апреля 2024
Бо живуть у цьому середовищі. Також у них немає дубляжу англійських фільмів
Olenka_bum• 27 апреля 2024
Бо батьки спілкуються вдома. Ви на якій мові спілкуєтеся з дітьми своїми?
автор ХвилювАллочка • 27 апреля 2024
Ответ дляOlenka_bum
Українською
4есотка• 27 апреля 2024
Я же слышала Украинский всегда , так и выучила
Olenka_bum• 27 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Українською
І? Звідки дітям тоді знати іншу ідеально, крім тої, якою спілкуються?
автор ХвилювАллочка • 27 апреля 2024
А чому в нас не говорять вільно англ?? Чого в нас так? Я з 1 класу мову вчила і нічого не навчила
автор ХвилювАллочка • 27 апреля 2024
Ответ дляOlenka_bum
А що у Франції англ говорять?
Tammy21• 27 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ще один крок і ви дійдете до логічного висновку)
Як ухурделю• 27 апреля 2024
Ответ дляOlenka_bum
Ви хочете сказати, що іспанці та французи у побуті англомовні?
4есотка• 27 апреля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Испанцы отлично все знают Английский ,
автор ХвилювАллочка • 27 апреля 2024
Ответ для4есотка
Испанцы отлично все знают Английский ,
Де вони його вивчили?
Як ухурделю• 27 апреля 2024
Ответ для4есотка
Испанцы отлично все знают Английский ,
Знають, але у спілкуванні вони іспаномовні
4есотка• 27 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Де вони його вивчили?
В своей стране 😎мы живем в сша и все испанцы приезжают сюда уже с хорошим языком
Обстановщица• 27 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Де вони його вивчили?
для них - это как для нас рашисткий , постоянно на слуху
Весела пiсенька• 27 апреля 2024
1. Учат с первого класса
2. Часто группа языков та же самая
3. Фильмы все на языке оригинала (англ)
4. В классе 5-6 родителей просят разговаривать на англ с детьми. Что бы выучили его лучше
5. Подход к изучению в школе другой.
Мы не в той стране что вы сказали. Но англ учат методом просто чтения книг по возрасту ребенка и ответом на вопросы.
В итоге лексики у детей много. Грамматики мало. Но она не очень нужна, для общения (то что вы видите).
автор ХвилювАллочка • 27 апреля 2024
Ответ для4есотка
Чому в нас такого немає? Як бляха вивчити ту англ?
Може в них книги інші? Може вони не зубрять ті часи?
Хто знає формулу успіху?
4есотка• 27 апреля 2024
Не в той стране ваши дети родились , у нас второй язык это русский и русский они же понимают , даже если и не говорят
Olenka_bum• 27 апреля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Про них нічого сказати не хочу, але бачу на дитячому майданчику як деякі німецькі мами спілкуються зі своїми дітьми на англійській мові.
4есотка• 27 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Хто знає формулу успіху?
Среда
У Вас среда не та
Вам надо организовать среду англоязычную
Весела пiсенька• 27 апреля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Хто знає формулу успіху?
Времена точно не зубрят.
Як ухурделю• 27 апреля 2024
Ответ для4есотка
І тільки кацапи інколи не можуть нормально розуміти та говорити на своїй мові. Про розуміння мов сусідів навіть не іде мова ( перепрошую за тавтологію)
бЭйбА• 27 апреля 2024
Уроки английского в школах идут на уровне родного. Ещё и учителя носители языка. Следят за произношением. Книги задают на английском читать или фильм посмотреть, потом разбирают. Но и слова зубрят тоже.
Перемелица• 27 апреля 2024
в нас вчать 12 років і діти ледве вимовляють: май нейм із вова
Я супер-пупер• 27 апреля 2024
Ответ для4есотка
Вам лише здається, що ви українську мову гарно знаєте. Якщо немає навиків спілкування, не чергові фрази, а саме підтримати розмову, обов’язково будуть і русизми, і довгі паузи, поки переведете в голові. Розмовляти це навіть не писати.
Я і в школі вивчала, і споживаю україномовний контент (книги, аудіо, відео), і маю україномовне оточенння, а все одно «підвисаю» у спілкуванні((
Весела пiсенька• 27 апреля 2024
Короче история.
Украинская девочка (еще до войны переехала. Но англ. учила в Украине) пишет контрольную по англ. Выходит и говорит мне: грамматика - легкая вообще. Слова - капец. Не знаю. Половину наугад вписала.

Выходит девочка, которая гражданка страны, местная. Она 9 классов отучилась и больше не училась. Теперь доучивается типа 10-12, что бы поступить в универ. Мы вместе учимся в школе для взрослых. Короче она говорит: все сделала, но грамматика очень сложная. Наверное там куча ошибок.

Я на них смотри и начинаю смеяться :)) говорю: вы точно одну и ту же контрольную писали? :))
Пишу, не читаю• 27 апреля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
1. Учат с первого класса
2. Часто группа языков та же самая
3. Фильмы все на языке оригинала (англ)
5. Подход к изучению в школе другой.
Ви перша, хто адекватно відповіли на питання автора)
4есотка• 27 апреля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
🙈🙈🙈🙈
Им не повезло , там один язык
Но, все дети билингвы , все легче и третий и пятый язык учат потом
Украинцам повезло в этом плане , чему больше языков с рождения тем лучше и проще последующие учить
Указка• 27 апреля 2024
Не так вже багато французів з іспанцями говорять англійською. Це перше. Друге, скажу як вчитель в минулому, програма складена так, що ми акцентуємося не на тому, щоб дитина розговорилася, а на тому, щоб вивчити силу силенну граматичних конструкцій, дати дітям контрольну і на її основі поставити оцінку. Пам´ятаю як вчила казати їх англійською без двадцяти чотири, чверть на шосту і т.п. Нафіга, питається? Вони в 3-4 класі одиниці українською вміють так казати. Годинники ж вже не ті, діти знають три сорок і п´ять п´ятнадцять. Таке...