ПоЗиТиВнАя• 02 декабря 2025
Вчу англійську, але коли потрібно щось сказати спонтанно у голові тиша
Як тренувати оцей режим швидкого мислення?
Наивная Хо• 02 декабря 2025
Продолжайте учить. Ученье и труд всё перетрут. Результат обязательно появится, если продолжите усердно учиться.
Борисфенка• 02 декабря 2025
Зареєструйтеся на англомовному кулінарному чи швейному форумі, щось пробуйте писати.
бибизяна• 02 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
нужно принять 1 столовую ложку коньяка
Лучше кружку, а не ложку ))
бибизяна• 02 декабря 2025
Чтоб научиться говорить, надо говорить, постоянно практиковать speaking. Вы где и как язык учите?
Пополняю_Карму• 02 декабря 2025
Метод shadowing - наберите на ютубе.
Или языковой клуб - в гор библиотеках часто бывпют
И сочинения пишите или вечером дневник ведите
Бабуся мороз• 02 декабря 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Влюбитесь в англоговорящего
Кстати, я на тиндер когда-то давно пришла именно за английским. В результате было 2 кавалера и муж сейчас ))
Доктор Варвар• 02 декабря 2025
Только живая англоязычная среда, когда вы получаете спонтанные вопросы
Княгиня пітьми• 02 декабря 2025
заготуйте, може, завчасно якісь загальні фрази. про погоду там)
або питаннячка якісь - типу, як ви сьогодні?
Ищу-брожу• 03 декабря 2025
Я теж так вчила, щось запам´ятовувала, але говорити так і не виходило толком. В голові одразу граматичні конструкції, а толку мало.
А потім нещодавно пішла в мовну школу, при чому обрала таку, де саме на говоріння упор.
Вчусь місяць, прогрес великий, вже говорю, не боюсь і розумію інших. Вчусь на рівні А2. Дорого, але воно того вартує. Часто є знижки.
Тут реально багато направлено на говоріння. Спік клабі онлайн, оффлайн зустрічі, репетитор, який так урок структурує, щоб більше говорити. Завдання на говоріння.