Нещодавно на цистоскопії виявлено лейкоплакію сечового міхура. Біопсію не робили, але особисто мені показали, увесь трикутник наче снігом вкритий ще і з бляшками. Можете будь-ласка поділитися досвідом хто, де і як лікував? Налаштовуюсь шукати в Києві спеціаліста з лазерного лікування даного захворювання. Бо ж постійні болі та печіння просто життя не дають. Дуже вдячна за поради.
Yuliia-5161• 27 апреля 2024
Ответ дляЗілля до весілля
да буду постепенно
а что в двух словах было у вас при отмене?
я заходила без прикрытия, то были приступы паники, сны очень яркие снились))
У меня сильно кружилась голова, шум ужасный в ушах , иногда прям прострелы были в голове и мне снились ужасы 😀
Чтооооооооооо?• 27 апреля 2024
Ответ дляKsenia_26.03
Чим робили інстиляції , якщо пам´ятаєте? У вас симтоми повністю пройшли, чи слизова теж відновилась? Ви цистоскопію не переробляли після інстиляцій ?
Через день протаргол і ще один препарат протизапальний (назву вже не памʼятаю). Після інстиляцій було значне покращення, але в»ялотекучі симптоми і відчуття дискомфорту все одно зберігалися. Остаточно стало краще після курсу ДМаннози. До цього лікування відмучилася декілька років: щомісяця цистит, після кожного статевого акту загострення, біль та кров під час сечовипускання((((.
Якщо у вас висівається EColi, однозначно раджу вам спробувати маннозу, гірше точно не стане і це однозначно дешевше в порівнянні з тим, скільки коштів на лікування я витратила до неї.
Цистоскопію я не переробляла, лікар не бачив у цьому потреби. Пояснив, що у моєму випадку, лейкоплакія - це наслідок постійного запалення сечового міхура. Ми його прибрали, ніщо не турбує вже декілька років. Тьху-тьху-тьху)
Ответ дляЗілля до весілля
после секса?
После секса чаще всего самые острые обострения происходят.
Зілля до весілля• 28 апреля 2024
Ответ дляKsenia_26.03
на сайте доказательной медицины предлагают пить небольшую дозу антибиотика в таких случаях длительно
например тема