Изменено 28 апреля в 10:35

Чи можна в бот. сад Гришка з собакою?

Доброго дня! Підкажіть, можливо хтось дізнавався цю інфо.
Чи пускають в бот сад Гришка (Київ) з собаками?
Мальовнича даль 28 апреля в 10:39
Бачила у п´ятницю дівчину зі шпіцем на руках.
Головне прибрати за нею
2 1
english book 28 апреля в 10:40
Абсолютно точно заборонено.
Вчителька з мікрорайону 28 апреля в 10:40
все залежить від озоронця. вщагалі ні, не можна. але буває що пропускають .
Невловимий Джо 28 апреля в 10:40
На повідку думаю можна. Щоб не стрибала на людей. І гівно приберіть за нею.
4 1
Невловимий Джо 28 апреля в 10:41
Ответ дляenglish book
Абсолютно точно заборонено.
Чудово! Хоч десь без пси не серуть😀
7 4 1
Мальовнича даль 28 апреля в 10:42
Ответ дляenglish book
Абсолютно точно заборонено.
У п´ятницю ще було бидло, яке рвало той бузов
Вчителька з мікрорайону 28 апреля в 10:43
у нас взагалі до собак відношення, як до прокази. в метро чи транспорт навіть з йорком в наморднику і корзинці не пустять. в сад, парк так само. хіба що є деякі кафе з притомними власниками, які не проти собак.
6 5
Скромняшка 28 апреля в 10:43
Там бездомных собак бегает до фига. Поэтому я бы свою не брала во избежании собачьих скандалов.
Мальовнича даль 28 апреля в 10:44
Ответ дляВчителька з мікрорайону
у нас взагалі до собак відношення, як до прокази. в метро чи транспорт навіть з йорком в наморднику і корзинці не пустять. в сад, парк так само. хіба що є деякі кафе з притомними власниками, які не проти собак.
Проблема у тому, що більшість хазяїв у публічних місцях не вважають необхідним одягнути намордник на собак
Скромняшка 28 апреля в 10:44
Ответ дляВчителька з мікрорайону
у нас взагалі до собак відношення, як до прокази. в метро чи транспорт навіть з йорком в наморднику і корзинці не пустять. в сад, парк так само. хіба що є деякі кафе з притомними власниками, які не проти собак.
Согласна
3 1
Пес Патрон 28 апреля в 10:48
Ответ дляВчителька з мікрорайону
у нас взагалі до собак відношення, як до прокази. в метро чи транспорт навіть з йорком в наморднику і корзинці не пустять. в сад, парк так само. хіба що є деякі кафе з притомними власниками, які не проти собак.
А вдруг у кого-то в транспорте аллергия на шерсть?
Мороженная курица 28 апреля в 10:51
Ответ дляМальовнича даль
У п´ятницю ще було бидло, яке рвало той бузов
Бузок нужно рвать. Чтобы куст обновлялся.
Госпожа_тамагочи 28 апреля в 10:52
Єдине,чим мені сподобалися поляки- це їх відношенням до тварин. Собачки спокійно їздять в транспорті,ходять в магазини, в кафе і т.д.
А у нас навіть в парк заборонено((
4 3
Мальовнича даль 28 апреля в 10:53
Ответ дляМороженная курица
Бузок нужно рвать. Чтобы куст обновлялся.
Його треба обрежно обрізати та підрізати, а не рвати як дикун
Мороженная курица 28 апреля в 10:53
Ответ дляМальовнича даль
Його треба обрежно обрізати та підрізати, а не рвати як дикун
Согласна. Тоже вариант. Если куст дикий и не обрезается, лучше рвать.
Мальовнича даль 28 апреля в 10:58
Ответ дляМороженная курица
Согласна. Тоже вариант. Если куст дикий и не обрезается, лучше рвать.
Ламати бузокв громадських місцях — те саме, що обривати квіти на клумбах. Ні, абсолютно не «корисно» — тільки шкодите дереву і крадете в інших можливість насолодитись цвітінням, і то не тільки цього року, а і наступних
2 1
Скромняшка 28 апреля в 10:54
Ответ дляПес Патрон
А вдруг у кого-то в транспорте аллергия на шерсть?
А вдруг у кого-то аллергия на цветение ? Давайте все деревья вырубим. И клумбы зацементируем.
5 4
Снежнакомка 28 апреля в 10:57
Ответ дляВчителька з мікрорайону
у нас взагалі до собак відношення, як до прокази. в метро чи транспорт навіть з йорком в наморднику і корзинці не пустять. в сад, парк так само. хіба що є деякі кафе з притомними власниками, які не проти собак.
Через бидлособачників таке відношення до всіх власників собак.
6 1
Показушница 28 апреля в 11:01
Ответ дляВчителька з мікрорайону
у нас взагалі до собак відношення, як до прокази. в метро чи транспорт навіть з йорком в наморднику і корзинці не пустять. в сад, парк так само. хіба що є деякі кафе з притомними власниками, які не проти собак.
Тому що власники собак за ними абсолютно не слідкують.
Приклад
1.Біля школи вигулюють собак, прямо біля стадіону. Там бігають люди зранку. Є виховані собаки, а є що гавкають на бігаючих людей як дурні. Власники- міло беседуют. Іноді викликаємо муніципальну варту, і собаки зникають на неділю дві.
Якою б не була виховною собака, чому я повина переживати, чи кинеться вона на мене на черговому колі, чи ні. Розслабитися не можна. Не дивлячись вже на гівно, яке не прибирає більшість. Багато разів помічала, якщо йдуть люди і собака робить свої справи, то власник прибирає. Якщо навколо немає нікого, то власник ’не при делах’
В школі діти задовбалися через те розкидане по траві гімно. Ще не хватає, щоб і в Бот саду було те саме.
2. Ручні собаки. Їдеш в транспорті, а та ручна собака сунеться до тебе і твоєї одежі всю дорогу. Хазяйка не дає, і ця боротьба трохи підзамахує. Не подобається мені, коли хтось мене нюхає, або торкається моєї одежі мокрим носом чи лапами.
3.Поводок.Мені байдуже як вихована собака, вона повина бути під контролем-короткий поводок.
Люди в громадських місцях повині бути в безпеці, і не гадати, що зробить цей песик наступного моменту, і що їм може не сподобатися.
4 1
Пффф 100% 28 апреля в 11:03
Ответ дляПес Патрон
А вдруг у кого-то в транспорте аллергия на шерсть?
Добре, що на бомжів не має ні в кого алерг і ї. Там такий штин стоїть, що собпки ще обзавидуються)
4 3 1
Мальовнича даль 28 апреля в 11:04
Ответ дляПоказушница
Тому що власники собак за ними абсолютно не слідкують.
Приклад
1.Біля школи вигулюють собак, прямо біля стадіону. Там бігають люди зранку. Є виховані собаки, а є що гавкають на бігаючих людей як дурні. Власники- міло беседуют. Іноді викликаємо муніципальну варту, і собаки зникають на неділю дві.
Якою б не була виховною собака, чому я повина переживати, чи кинеться вона на мене на черговому колі, чи ні. Розслабитися не можна. Не дивлячись вже на гівно, яке не прибирає більшість. Багато разів помічала, якщо йдуть люди і собака робить свої справи, то власник прибирає. Якщо навколо немає нікого, то власник ’не при делах’
В школі діти задовбалися через те розкидане по траві гімно. Ще не хватає, щоб і в Бот саду було те саме.
2. Ручні собаки. Їдеш в транспорті, а та ручна собака сунеться до тебе і твоєї одежі всю дорогу. Хазяйка не дає, і ця боротьба трохи підзамахує. Не подобається мені, коли хтось мене нюхає, або торкається моєї одежі мокрим носом чи лапами.
3.Поводок.Мені байдуже як вихована собака, вона повина бути під контролем-короткий поводок.
Люди в громадських місцях повині бути в безпеці, і не гадати, що зробить цей песик наступного моменту, і що їм може не сподобатися.
На школах це часто висить величезна табличка Вигул собак заборонено, але собачників це не стримує
Показушница 28 апреля в 11:06
Ответ дляМальовнича даль
На школах це часто висить величезна табличка Вигул собак заборонено, але собачників це не стримує
Я навіть бачила як вони їх відривали. В нас навколо стадіону на деревах наклеїли скотчем. Відірвали.
Подтяжка 28 апреля в 11:27
Ответ дляПес Патрон
А вдруг у кого-то в транспорте аллергия на шерсть?
Тому цій людині треба їздити приватним транспортом
Клевотница 28 апреля в 11:40
Ответ дляВчителька з мікрорайону
у нас взагалі до собак відношення, як до прокази. в метро чи транспорт навіть з йорком в наморднику і корзинці не пустять. в сад, парк так само. хіба що є деякі кафе з притомними власниками, які не проти собак.
А навіщо мені в кафе собака? А якщо в мене павук птахоїд улюбленець, чому я не можу з ним сидіти в ресторані і чхати на всіх, хто не любить чи боїться павуків. Ваші йорки, лабрадори та інші, чудово й дома посидять без ресторанів й шоппингу.