курасаны• 27 апреля 2024
Куміт
хто сидить на куміти, у вас останнім часом не вибиває після першої хвилини спілкування? І пише ,що у співбесідника закінчились хвилини, і так майже після кожного
курасаны
• 27 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
это минутники, бомжи)
я це розумію, але цілий місяць сиділа і такого не було, а це майже кожний
Сама купляю квіти• 27 апреля 2024
Ответ длякурасаны
рейтинг может упал вот и премов не дают. По выходным будут и все)
Сама купляю квіти• 27 апреля 2024
как премы будут просите хорошую оценку. И не переключайте сами часто. Ну с бомжами плюс что минуты набить можно разве что. да и напрягаться не надо - поулыбался помахал и досвидос
курасаны
• 27 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
теж так і поняла що дають бомжів,хоча рейтинг був 1-1.3 і норм був, а зараз рейтигн 2.3 і капец . це після того як взяла вихідний і понеслось
курасаны
• 27 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
навіть немає можливості підняти бо постійно вибиває
Сама купляю квіти• 27 апреля 2024
Ответ длякурасаны
бомжи не поднимут же никак. Это не выбивает, а просто они минутники, минута и все. Как премы будут то поднимут возможно) попробуйте еще другой браузер или интернет с мобильного на вайфай или наоборот
курасаны
• 27 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
дякую , що пояснили. Може ще знаєте аналогічні сайти , але де більше можна заробити?
Библиотекарь• 27 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
И на бомжах набить что-то можно, к примеру 1-2 доллара в час.
Сама купляю квіти• 27 апреля 2024
Ответ длякурасаны
лакикраш вроде
Сама купляю квіти• 27 апреля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
если не сбрасывают) А они такие многие что под конец переключают же
курасаны
• 27 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
так
Библиотекарь• 28 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Но часто такое,что сбрасывают многие,а потом кто-то попадется и чуть ли не целый час сидит .
курасаны
• 29 апреля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
так, на цьому і виїжджаю)