Вишиванка• 28 апреля 2024
Красивая ли внешность?
На ваш взгляд красивая ли внешность?
Братья Капли• 28 апреля 2024
Як на мене дуже гарне лице. Вище сказали за нос, але це тільки індивідуальність яка ще більше притягує погляд
Добрая свекровь• 28 апреля 2024
Нет. Обычная и чуть неприятная, из-за родинки и лохматых бровей.
Сіточка• 28 апреля 2024
абсолютная мышь. Молодость - плюс, неухоженность и безлосковость - минус.
Солоденька цукОрка• 28 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Что за бред.
П´яна вишня• 28 апреля 2024
Ответ дляСіточка
А не миша, то —наколоті губені ?
Ms. Похвала• 28 апреля 2024
У кожного своє бачення краси,для мене гарна Моніка Білучі .А так звичайна мила дівчина,без тюнінгу якій зараз всі полюбляють