Дитячий велосипед з батьківською ручкою

Який порадите? На що звернути увагу? Де в Києві можна їх подивитись і є великий вибір?
Веккy 28 апреля в 20:56
Резиновые колеса чтоб были , не пластик
автор Чаклунка-ведунка 28 апреля в 20:57
Ответ дляВеккy
Резиновые колеса чтоб были , не пластик
Надувні?
Веккy 28 апреля в 20:58
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Надувні?
Типа такого. Б.у купите лучше
автор Чаклунка-ведунка 28 апреля в 20:59
Ответ дляВеккy
Типа такого. Б.у купите лучше
Дякую)
Лепетун 28 апреля в 21:34
якщо є можливість раджу спробувати, чи зайде дитині. А так взагалі не раджу ніякий.
автор Чаклунка-ведунка 28 апреля в 21:56
Ответ дляЛепетун
якщо є можливість раджу спробувати, чи зайде дитині. А так взагалі не раджу ніякий.
Вашому не сподобалось?
Лепетун 28 апреля в 22:00
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вашому не сподобалось?
мені не спобобалось, бо там дуже неправильна посадка і незручне сидіння, скручені засинаючі діти в цих велосипедах це жах. Мій в колясці лише спав, тому я дуже цінувала правильне, добро розкладне сидіння. Ми жили на 5 поверсі у звичайному під´їзді то ж тягати цей нерозкладний и досить важкий транспорт у порівнняі з 6,5 кг розкладною повноцінною коляскою було також нерозумно. Чула дуже багато негативних відгуків на ці велосипеди. Підсумую так . є місце для безтурботного зберігання, гроші, можете спробувати.
Вкуси мене 28 апреля в 22:03
Абсолютно бестолковая покупка, автор. Не советую. Для самостоятельного катания ребенком он слишком тяжел, корзинки невместительные.
Ane4ka-9cee 28 апреля в 22:18
І я проти такого транспорту. Якщо є де зберігати, і кошти вільні, то можна купити. Мій старший часто засинав у ньому, сповзав, ноги по землі волочив. Меншому вже купила прогулянку коляску
Апофиозная 29 апреля в 07:10
На какой возраст?
автор Чаклунка-ведунка 29 апреля в 23:29
Ответ дляАпофиозная
На какой возраст?
Около 2