Чаклунка-ведунка• 28 апреля 2024

Дитячий велосипед з батьківською ручкою

Який порадите? На що звернути увагу? Де в Києві можна їх подивитись і є великий вибір?
Веккy• 28 апреля 2024
Резиновые колеса чтоб были , не пластик
автор Чаклунка-ведунка • 28 апреля 2024
Ответ дляВеккy
Резиновые колеса чтоб были , не пластик
Надувні?
Веккy• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Надувні?
Типа такого. Б.у купите лучше
автор Чаклунка-ведунка • 28 апреля 2024
Ответ дляВеккy
Типа такого. Б.у купите лучше
Дякую)
Лепетун• 28 апреля 2024
якщо є можливість раджу спробувати, чи зайде дитині. А так взагалі не раджу ніякий.
автор Чаклунка-ведунка • 28 апреля 2024
Ответ дляЛепетун
Вашому не сподобалось?
Лепетун• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вашому не сподобалось?
мені не спобобалось, бо там дуже неправильна посадка і незручне сидіння, скручені засинаючі діти в цих велосипедах це жах. Мій в колясці лише спав, тому я дуже цінувала правильне, добро розкладне сидіння. Ми жили на 5 поверсі у звичайному під´їзді то ж тягати цей нерозкладний и досить важкий транспорт у порівнняі з 6,5 кг розкладною повноцінною коляскою було також нерозумно. Чула дуже багато негативних відгуків на ці велосипеди. Підсумую так . є місце для безтурботного зберігання, гроші, можете спробувати.
Вкуси мене• 28 апреля 2024
Абсолютно бестолковая покупка, автор. Не советую. Для самостоятельного катания ребенком он слишком тяжел, корзинки невместительные.
Ane4ka-9cee• 28 апреля 2024
І я проти такого транспорту. Якщо є де зберігати, і кошти вільні, то можна купити. Мій старший часто засинав у ньому, сповзав, ноги по землі волочив. Меншому вже купила прогулянку коляску
Апофиозная• 29 апреля 2024
На какой возраст?
автор Чаклунка-ведунка • 29 апреля 2024
Ответ дляАпофиозная
На какой возраст?
Около 2