Изменено 28 апреля в 20:57

Очень тяжело заходят в мой гардероб новые вещи. Вот раньше понравилась вещь...

легко купила и носила,без раздумий.А сейчас могу купить,дома померила и мне что-то не нравиться,долго думаю,зачем купила,поспешила.Или может понравиться вещь,а я вместо того,что-бы купить,долго взвешиваю,а надо ли мне.Пока надумала купить,уже нет моего размера.
показать весь текст
Дама_с_коготками 28 апреля в 21:08
Ответ дляРокерША
Як тоді перевіряєте реч тактильно
Ви про повернення чули? Про склад речей?)))
Тут как тут 28 апреля в 21:09
Ответ дляАноним НаВсеГда
Зачем менять на старушачий?
Бо мені вже 40+ і треба загорнутися в саван і повзти на кладовище 😿😿
Дама_с_коготками 28 апреля в 21:09
Ответ дляТут как тут
В мене тітка теж дістала, що ти ходиш як сорокарічний підліток , купи пальто, спідницю, я в принципі ці речі ніколи не носила, постійно дарує мені якісь шарфи, хустки, шалі, а ношу шапку з котячими вушками))
Ну от шапка з вушками то тільки для діточок)) на дорослих це виглядає як міська божевільна (ну тільки якщо не в цьому й сенс)
12 3 2
Голова колгоспу 28 апреля в 21:09
Купите какую то капсулу, типа новые джинсы светлые и к ним пару футболок и рубашек. Одно платье и юбку. И так стоб все комбинировалось. Только чтоб все вам очень понрааилось. И освободите шкаф, чтоб то что пару лет не одеваоось раздать .

Что значит по возрасту, вам 50? Ну за колено длина разве что у платьев.
Tammy21 28 апреля в 21:10
Ответ дляРокерША
Як тоді перевіряєте реч тактильно
Дивне питання. Я повертаю речі, які мені не підходять. Коли купувала з України, продавала в прольотах чи своїм віддавала.
Тут как тут 28 апреля в 21:12
Ответ дляДама_с_коготками
Ну от шапка з вушками то тільки для діточок)) на дорослих це виглядає як міська божевільна (ну тільки якщо не в цьому й сенс)
Мені подобається ця шапка, мені в ній комфортно і я сама собі подобаюся в ній))
На міську божевільну наче не схожа))
Аноним НаВсеГда 28 апреля в 21:12
Ответ дляТут как тут
Бо мені вже 40+ і треба загорнутися в саван і повзти на кладовище 😿😿
У вас просто нет вкуса. Понимаете интуитивно, что ваши псевдо молодёжные вещички вовсе не в моде и давно. А были модны они тогда, когда вы в последний раз интересовались модой. С тех пор прошли десятилетия и так уже не носят. Сейчас стильные взрослые женщины с помощью одежды выглядят девушками, а не тёлками.
8 1 1
ПазлШредінгера 28 апреля в 21:12
Ответ дляТут как тут
Така ж сама ситуація. Але в мене пов´язано з віком, і несприйняттям себе в 40+. Потрібно змінити гардероб на старушачий, а я все ще молодіжні речі купую, і вже відчуваю якусь невідповідність в зовнішності і в душі.
Якось так 😿😿
Між молодіжним і ´старушачим´ є варіанти
4 1
Голова колгоспу 28 апреля в 21:13
Взрослая женщина тоже может одеть футболку (но без детского принта, например) и прямые джинсы. Каа и прлростки, если фигура хорошая. Почему нет.
А что муж предлагает, юбки в пол и платки?
Wzuvaika 28 апреля в 21:14
я думаю у всіх так буває. купила річ - і не носиш або носиш невдоволена бо шкода потрачених грошей. Зараз намагаюся купувати базові сучасні речі, вони чудово поєднуються між собою
Тут как тут 28 апреля в 21:14
Ответ дляАноним НаВсеГда
У вас просто нет вкуса. Понимаете интуитивно, что ваши псевдо молодёжные вещички вовсе не в моде и давно. А были модны они тогда, когда вы в последний раз интересовались модой. С тех пор прошли десятилетия и так уже не носят. Сейчас стильные взрослые женщины с помощью одежды выглядят девушками, а не тёлками.
Навіть незнаю, що й написати вам у відповідь...
Аноним НаВсеГда 28 апреля в 21:15
Ответ дляТут как тут
В мене тітка теж дістала, що ти ходиш як сорокарічний підліток , купи пальто, спідницю, я в принципі ці речі ніколи не носила, постійно дарує мені якісь шарфи, хустки, шалі, а ношу шапку з котячими вушками))
Да, пальто красиво. И юбки. Но тетки с ушками это конечно дичь
6 1
РокерША 28 апреля в 21:15
Ответ дляДама_с_коготками
Ви про повернення чули? Про склад речей?)))
Хочу від вас почути як повертати на амазон або йокс))))
Тут как тут 28 апреля в 21:16
Ответ дляГолова колгоспу
Взрослая женщина тоже может одеть футболку (но без детского принта, например) и прямые джинсы. Каа и прлростки, если фигура хорошая. Почему нет.
А что муж предлагает, юбки в пол и платки?
Спідниця до підлоги і платок то вже як циганка будеш вигляд мати 😂😂
1 1
РокерША 28 апреля в 21:17
Ответ дляTammy21
Дивне питання. Я повертаю речі, які мені не підходять. Коли купувала з України, продавала в прольотах чи своїм віддавала.
Не дивне, якщо ви живите в Україні
Аноним НаВсеГда 28 апреля в 21:17
Ответ дляТут как тут
Спідниця до підлоги і платок то вже як циганка будеш вигляд мати 😂😂
И ушки не забудьте
автор Готова до другої 28 апреля в 21:17
Ответ дляГолова колгоспу
Купите какую то капсулу, типа новые джинсы светлые и к ним пару футболок и рубашек. Одно платье и юбку. И так стоб все комбинировалось. Только чтоб все вам очень понрааилось. И освободите шкаф, чтоб то что пару лет не одеваоось раздать .

Что значит по возрасту, вам 50? Ну за колено длина разве что у платьев.
Как раз собираюсь купить новые джинсы и джинсовую юбку.
Дама_с_коготками 28 апреля в 21:19
Ответ дляРокерША
Хочу від вас почути як повертати на амазон або йокс))))
Це питання треба задавати тільки собі перед покупкою))
Тут как тут 28 апреля в 21:19
Ответ дляАноним НаВсеГда
И ушки не забудьте
Нє, ушки туди не підходять))
Tammy21 28 апреля в 21:20
Ответ дляРокерША
Не дивне, якщо ви живите в Україні
Для мене дивне) Прольоти, якщо річ ок, ходовий розмір та не завищена ціна, швидко покупали (не знаю як зараз). Думала усі так продають)
Губи з філером 28 апреля в 21:20
Ответ дляТут как тут
Аналогічно. Повна шафа речей, а носити нічого. Те старе, те мале, те не модне, те не подобається, не зрозуміло для чого і як ти його могла купити.
То нащо воно складується десятиліттями?Хіба нема змоги купити,то треба вдягнутися.А так потрібний мінімум оновлюється і з комфортом носиться.
автор Готова до другої 28 апреля в 21:21
Или обновить бюстики.Купила 2 штуки,белый и бежевый.Ночью проснулась в поту с мыслью,зачем купила белый,хватило-бы одного бежевого.Я думаю,это от неопределенности в завтрашнем дне.
4 1
Тут как тут 28 апреля в 21:21
Ответ дляГуби з філером
То нащо воно складується десятиліттями?Хіба нема змоги купити,то треба вдягнутися.А так потрібний мінімум оновлюється і з комфортом носиться.
Розгрібала гардероб, два мішки речей винесла. Років зо два мабуть речам, а ви про десятиліття))
автор Готова до другої 28 апреля в 21:22
Ответ дляГуби з філером
То нащо воно складується десятиліттями?Хіба нема змоги купити,то треба вдягнутися.А так потрібний мінімум оновлюється і з комфортом носиться.
А куда вы старые вещи деваете,выбрасываете?
Йосип_молодий 28 апреля в 21:23
Ответ дляДама_с_коготками
Я нещодавно підписалася на одну польську пані доволі поважного віку. яка вона красуня у свої (гадаю)60 років! Так гарно вдягаєтеся! Милуюсь нею. Мрію теж такою бути у 60.

szafiarkadorka
О, і я на неї підписана, хоча я в Україні, але вона худа і може більше собі дозволити;) Зара, манго, страдіваріус. Можна підібрати щось
автор Готова до другої 28 апреля в 21:25
Ответ дляЙосип_молодий
О, і я на неї підписана, хоча я в Україні, але вона худа і може більше собі дозволити;) Зара, манго, страдіваріус. Можна підібрати щось
Сейчас поголовный бум этими брендами.А я на себя могу подобрать вещи только в Вайкики.В манго перемерила 6 джинсов,ничего не подошло.
автор Готова до другої 28 апреля в 21:25
Ответ дляЙосип_молодий
О, і я на неї підписана, хоча я в Україні, але вона худа і може більше собі дозволити;) Зара, манго, страдіваріус. Можна підібрати щось
А как канал называется?
Дама_с_коготками 28 апреля в 21:26
Ответ дляЙосип_молодий
О, і я на неї підписана, хоча я в Україні, але вона худа і може більше собі дозволити;) Зара, манго, страдіваріус. Можна підібрати щось
Ну я взагалі тільки на струнких блогерів підписана,тому що сама така ))
Дама_с_коготками 28 апреля в 21:27
Ответ дляГотова до другої
А как канал называется?
https://www.instagram.com/szafiarkadorka?igsh=

Це,автор,до питання ’старушачьего гардеробу’
from Ukraine 28 апреля в 21:27
Ответ дляТут как тут
В мене тітка теж дістала, що ти ходиш як сорокарічний підліток , купи пальто, спідницю, я в принципі ці речі ніколи не носила, постійно дарує мені якісь шарфи, хустки, шалі, а ношу шапку з котячими вушками))
шапка з вушками і в 20 відстій