Борщичок• 28 апреля 2024
Взуття. Проголосуйте, будь-ласка
Купу передивилась і вже "око замилилось")) Чи варті якісь із цих 3 уваги (актуальні)? Всі шкіряні.
Дякую!
Результат:
вже голосів:
35 (42.17%)
Ніякі
25 (30.12%)
3-4
13 (15.66%)
5-6
10 (12.05%)
Фото 1-2
Галябалована• 28 апреля 2024
Так вони у вас всі 3 різні. Кросівки, то кросівки. Фото 1 до костюма. А фото 2 класні, якби без тих металевих
Встидаюся запитать• 28 апреля 2024
У меня как на фото 3-4 только железа меньше спереди и под брюки и под джинсы и под платье длинное подходят. Рекомендую .
Борщичок
• 28 апреля 2024
Ответ дляГалябалована
Просто мені 3 фасони треба під різне, тому все зразу ляпнула)) Може хоч якісь із них схвалять, а ні - то буду далі шукати)) Вибачайте, що запутала
Борщичок
• 28 апреля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Дякую!
Борщичок
• 28 апреля 2024
Ответ дляШалена невинність
Первые и последние я бы выбрала. Вторые отталкивают цепями.
Дякую!