Панна Кота• 29 апреля 2024

Клавдія Петрівна

Як вам творчість артистки ? А дует з Пивоваровим? Підете на концерт 30 серпня ?
автор Марина Маринівна • 29 апреля 2024
Ответ дляoksana_kseniya
Пишуть , що це дехто- Соломія Опришко, за достовірність інфи вдповідальність не несу)))
Теж бачила і так думаю)

Sonne8752• 29 апреля 2024
Каким то чудом успели выкупить 11 мест - идем семьями
по крайней мере планируем - в наше время загадывать ничего нельзя
Jifer• 29 апреля 2024
Не моє, хоча артистка цікава - із тих що можна і послухати. Як на мене - перегинають з секретністю, що всяка маша кондратенко виставляє себе КП.
Jifer• 29 апреля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Кто эти ноунеймы??
Эти ноунеймы сейчас топовый артист и открытие года в Украине.
KvasSolka• 29 апреля 2024
Така позитивна тема в стілики .
YuliSe• 29 апреля 2024
Мені в цілому подобається її творчість, але не настільки щоб аж на сольний концерт іти. Я прослухала всі її пісні, які є на ютубі - зайшли не всі. Дует з Пивоваровим класний)
Мені цікаво, хто вона)