Скорая помощь• 29 апреля 2024
Чесно, остання тема, якщо будете відповідати по суті
педіатр
#лімфовузли
Дуже прошу адмінів затвердити пост.
Допоможіть розібратись з лімфовузлами в дітей .
Бо здається там де я була ( хоча це дуже розумні і кваліфіковані лікарі) або не вважають це проблемою, або я не знаю.
Що в доньки, що в сина час від часу збільшуються підщелепні лімфовузли ( вони майже підлітки 10-13 років) . В доньки коли голову назад закидає назад їх помітно, в сина майже не помітно. Але розміри по УЗД +- одинакові підщелепних 12-18 мм що в сина що в доньки, залежно роблене то узд під час хвороби чи ні.
Аналізи крові здавала час від часу, вони нормальні. По УЗД також пишуть що патологічних змін в л/в немає, структура нормальна. І навіть пишуть що вони не побільшені, хоча розміри ті, які вказала вище.
При пальпації педіатри кажуть що вони рухомі, не спаяні, не болючі. Моя педіатр взагалі проблеми не бачить.
Але вони іноді більшають ( а дитина при тому не хворіє), потім меншають і тих гуль не помітно коли задирає шию догори.
Якщо потрогати, то ті гульки там є завжди, раз вони більші, раз менші.
Але візуально з дітьми нічого не відбувається.
Ну коли хворіють фарингіт чи інша віруска, то вони також збільшуються. Тут зрозуміло.
В чому питання, боюсь щось упустити, чи недогледіли. Не буду ж водити їх на аналізи чи УЗД тих л/в раз в кілька місяців.
Може то є норма що їх можна пропальпувати і відчутно під пальцями завжди? Але ж не в двох дітей, бляха.
От зараз знов, син здоровий а гульки видно. Наче чуть побільшали з однієї сторони. Але горло не болить і все інше також нормально. І так буває то в сина то в доньки.
Вичитала що є такий тип лімфатик, що дуже реагують л/в на все. Або я просто така супер уважна що постійно їх помічаю. Бо видно їх коли дитина закидає голову догори, в інших випадках не помітно.
#лімфовузли
Дуже прошу адмінів затвердити пост.
Хата на мати• 29 апреля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Автор, это физиология. У других детей эти лимфоузлы просто глубже расположены. У ваших - ближе к коже, потому и видны. Тот факт, что у обоих детей сразу, только подтверждает факт генетики.
Всё с вашими детьми в порядке. А вот будете вечно искать у них болячки - помните, что то, чего мы больше всего боимся, то с бОльшей вероятностью и происходит. Метафизика, конечно, но я бы напряглась.
Она вас не услышит.
Я ей много раз писала это же в ста предыдущих темах
Хата на мати• 29 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Якби то так легко було. Але мене якраз з першого класу і поперло
Вы не работаете?
Агент Пинкертона• 29 апреля 2024
жалко врачей, мужа и детей этой дамы... жесть конечно такое горе в семье
МастерЮля• 29 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
От і я про це думаю. Але чому в інших дітей не торчать ті гульки коли голову задирають?
Чи ви також можете пропальпувати в своїх?
автор, якщо відповідати по суті - вам треба лікували психічний розлад, а конкретно - розлад тривоги за здоров´я.
Всі відповіді в цій темі стосовно лімфовузлів - це закріплення ВАШИХ симптомів. Чим більше відповідей ’по суті’, тим складнішим буде ваш стан.
Потім ви родимки знайдете, потім покашлювання, нудота і тд. Тіло має різні симптоми, і в кожному з них ви будете бачити страшне захворювання. Поки не усвідомите, що собі псуєте життя і руйнуєте стосунки з дітьми.
А потім діти будуть лікувати свій тривожний розлад. І це вже буде набагато складніше, тому що з дитячого віку їм транслювали, як все небезпечно і все треба контролювати.
Це не остання ваша тема, таких тем буде ще багато, якщо не звернетесь до лікаря.
Головний кошак• 29 апреля 2024
Детей нужно оградить от матери, пока она не пролечит голову. Иначе просто покалечит и им психику.
ПлюшкамиБалуюсь• 29 апреля 2024
Я, як лікар, таких пацієнтів бачу зразу. Вони ще ображаються дуже, коли рекомендуєш їм проконсультуватись у психотерапевта (мʼяко, щоб не нарватись на агресію).
Эскиз бесконечности• 29 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Мда, а у моего вен не видно , кровь проблема сдать.
Так что... У всех по-разному
Хата на мати• 29 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Працюю.
Тогда откуда у вас время следить за детьми?
Скорая помощь
• 29 апреля 2024
Ответ дляМастерЮля
Родимки вже були.
Скорая помощь
• 29 апреля 2024
Ответ дляХата на мати
Я працюю з 9 до17
МастерЮля• 29 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Родимки вже були.
ааа, ну то ще будуть)
Вам треба ’дозріти’, щоб звернутись собі до лікаря. Це як і з іншими захворюваннями, поки вже не припече. А тривожний розлад ускладнюється з часом і з віком, якщо його не ліквати.
СКИБИДЫШь• 29 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Родимки вже були.
Допоможіть своїм дітям, підіть ви до лікаря. Це найкраще буде для них, бо тривожність передається і будете мати таких самих як ви. Спасіть їм майбутнє. Ви ж мучитесь дуже
Вилосипедниця• 29 апреля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Може у ваших вони збільшені, тому що ви їх постійно мацаєте? Залиште дітей у спокої, а сама зверніться до спеціаліста
Головний кошак• 29 апреля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ей об этом уже говорили. Не работает.
Бринзолетта• 29 апреля 2024
Судячи з хештегів та прохання до адміна, ви своєми лімфоузлами вирішили дістати ще й якусь спільноту в телезі
Єдина правильна порада не змінилася, автор - запишіться до психолога, а можливо навіть - до психіатра.