Sunbeam1• 29 апреля 2024

дитина боїться виходити на вулицю

поки переїхали - і нема друзів.
маю надію, що коли будуть друзі, якісь вподобання - все зміниться.
але зараз дитина боїться виходити на вулицю, бо боїться павуків, жуків і т.п.
вчора на неї скочив жовтий павук - ото крику було.
дитині 7.
а як зараз, поки ще нема так друзів і т.п.?
не виходити? розказувати не допомагає
7_кг_рыбы• 29 апреля 2024
Жёлтые пауки кстати ядовиты

Julieta78• 29 апреля 2024
Как друзья повлияют на боязнь пауков?
А до переезда она жуков не боялась? Или друзья ее отбивали?
Илона-Матвеева• 29 апреля 2024
Заберіть гаджети ,від слова зовсім.
Більше спілкуйтеся,і скрізь беріть з собою.
На вулицю обов´язково,відлюдьком бути страшно..
автор Sunbeam1 • 29 апреля 2024
Ответ дляJulieta78
Как друзья повлияют на боязнь пауков?
не боялась, це якось з часом появилось
автор Sunbeam1 • 29 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Жёлтые пауки кстати ядовиты
і їх багато...
автор Sunbeam1 • 29 апреля 2024
Ответ дляИлона-Матвеева
Заберіть гаджети ,від слова зовсім.
я сама така..
надіялась, що вона іншою виросте..
Julieta78• 29 апреля 2024
Ответ дляSunbeam1
не боялась, це якось з часом появилось
В моем вопросе не это основное было.... Но да ладно.

автор Sunbeam1 • 29 апреля 2024
Ответ дляJulieta78
бо коли є друзі, людина зацікавлена - то і менше уваги на таке звертається
Julieta78• 29 апреля 2024
Ответ дляSunbeam1
А откуда возьмутся друзья, если вы не будете водить гулять? В таком возрасте друзья появляются за 5 минут. Но если целыми днями смотреть мультики,а на улицу не выходить из-за жуков, то как она друзей найдет?
сладкий_ноябрь• 29 апреля 2024
Я б звернулася до психіатра, щоб виключити спектр і зрозуміти, що це просто фобія.
Oksana_Odezhda• 29 апреля 2024
Ходіть поки з нею на майданчик може з кимось познайомится та здружиться.
ku4eravaku4erava• 29 апреля 2024
Ответ дляSunbeam1
я сама така..
надіялась, що вона іншою виросте..
Так вы ее научили
Chamomylla• 29 апреля 2024
На кружок - танцы - плаванье - рукоделие запишите ее, там и круг знакомых шире будет и друзья появятся и дома сидеть не будет.
maksa-yka• 30 апреля 2024
Вчора побачила тему, не було часу написати.
У моєї дитини таке було, трохи постарше був. Категорично відмовлявся виходити на вулицю з-за всіляких комах. Як я тільки з ним не розмовляла.... Випадково потрапили до психолога (у дитини дуже почалася боліти голова від скрипу крейди по дошці на уроках, до сліз, жалкувался що навіть вчителя не чує)
Так, що виявилося: посттравматичний синдром ((( В початку вторгнення неподалік був сильний вибух від прильоту, потім ще і виїхали - чужа обстановка. Начебто все нормально було, по дитині зовсім і не скажеш, що щось не так з ним. Так, все це: боязнь комах, тривожність, неможливість чути деякі звуки - психосоматика від посттравматичного синдрома від вибуху😥 Наразі після роботи з психологом все ок, правда комах не поважає, але ж не боїться до знетомлення і на вулиці гуляє)