Гарачий Чокалад• 30 апреля 2024

А является ли катаракта показанием к кесареву?

Мурзилка• 30 апреля 2024
Теоретически да

автор Гарачий Чокалад • 30 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Теоретически да
Теоретически - это значит, это показание не абсолютное?
Залізна пані• 30 апреля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Разговаривайте с окулистом,он вам может написать что угодно
Вишня на торті• 30 апреля 2024
Ось вам посилання на протокол. Це якщо офіційно. Неофіційно та за гроші напишуть, що треба. https://moz.gov.ua/article/for-medical-staff/onovl...
Сирожено_пирожено• 30 апреля 2024
орган зору: геморагічна форма ретинопатії, перфоративна виразка рогівки, поранення очного яблука з проникненням, гострий приступ глаукоми. (NB! Будь-яка інша офтальмологічна патологія, окрім вищезазначеної, не є показанням до кесаревого розтину);
Сирожено_пирожено• 30 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Теоретически да
Нет
АнтиТанкист• 30 апреля 2024
Не является, глаукома, ретинопатия - это прямые показания к КС. Но точно Вам скажет только офтальмолог, что у Вас и как.