Пушап Мі мі• 30 апреля 2024
Старший син накричав на свою молодшу сестру. Як реагувати на таке?
Я розмовляла з сином по телефону, тут підключилась моя молодша донька. Запитувала, як справи у нього і тд. Потім щось зайшла мова скільки по часу їхати їм з їх району до центру міста. Живуть син з невісткою на іншому березі, я в інших темах про це писала. І моя донька сказала «Що лівий берег, то не Київ і що їм їхати з Троєщини в центр, як з Київської області.» Син почав кричати та говорити, щоб донька такого не говорила. Бо це маячня і що вона немає права таке людям взагалі говорити. Бо це може когось задіти і людям не приємно таке чути. Але донька мала на увазі, просто що до них їхати далеко і все. Ми ж їм ще коли говорили, що потрібно їм десь поряд з центром знімати житло. Як пояснити сину, що він не повинен вичитувати та кричати на свою молодшу сестру, через таку дрібницю?
Тролю як можу• 30 апреля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
И не говорите, киевляне нарисовались...
Это ппц… Арендуют кв. однушку. Живут у друг друга на головах зато рядом с центром. И что им проживание рядом с центром даёт, не понятно…
И при этом осуждают невестку и сына за Троещину. Так они живут хотя бы как люди с личным пространством.
Просто красавица• 01 мая 2024
Тю, дивно, що дорослого самодостатнього чоловіка зачепили такі слова. Ну серйозно. Впевнену в собі людину не повинні такі дрібниці задівати. Кому де зручно- там і живуть.
Тролю як можу• 01 мая 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Що ви преципилися до тієї однушки?
Я просто с мужем жила в однушке. Сейчас я согласна только на 3к, даже в 2к не переехала бы. Так нас всего двое и кот. А у вас дети. Сын спит на кухне, нормально вообще? Дочка с вами спит в 12 лет, зато рядом с центром. А зачем 12-ти летней девочке и тетке под 50 жить рядом с центром? Чтобы что? Сын может уже и сам себе отдельно квартиру снять и не спать на кухне. Но вы наверное, его не отпускаете.
Пушап Мі мі
• 01 мая 2024
Ответ дляПросто красавица
Його зацепила поведінка його молодшої сестри.
Пушап Мі мі
• 01 мая 2024
Ответ дляТролю як можу
А навіщо коту трьох кімнатна квартира?
Джага-джага• 01 мая 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Вона просто сказала свою думку. Можливо хтось в школі так сказав.
Так свою или «в школе так сказали», а она подхватила. Это абьюз, кто же в семье таким занимается?
Викупана• 01 мая 2024
Ответ дляПушап Мі мі
В якій школі?
Вона цитує ваші думки.
Щось мені підказує, що коли вона підросте, ви у неї будете по струночці ходити.
Вона цитує ваші думки.
Викупана• 01 мая 2024
Ответ дляТролю як можу
Так син їм гроші дає. Якщо він з´їде, хто ж їх утримувати буде
Тролю як можу• 01 мая 2024
Ответ дляВикупана
Пусть авторша сама себя и своего ребенка обеспечивает. А то очень умно нарожать детей и навязать им обязанности. Содержать можно, если б ей было под 80, а так 45 лет. Молодая баба. Сама может идти и работать. И она ж работает няней. Разве няни в Киеве плохо получают или вся её заработная плата идёт на аренду шикарной однушки рядом с центром?)
Эта_Шикарна)• 01 мая 2024
Конечно, на ровном месте кричать на девочку нехорошо. Но у вас там не ровное место, а девочка вся в вас. Потому закономерно.
Вы, кстати, конкретно где в центре живете?
Тролю як можу• 01 мая 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Святошинский или Соломенский район. Где-то там проживает автор. Куда там сыну и невестке с Троещины)
Пушап Мі мі
• 01 мая 2024
Ответ дляТролю як можу
Чому це ви так про них?
Тролю як можу• 01 мая 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Чому це ви так про них?
Это я не про них, а про вас. Попуститесь немного, вы не в Конче-Заспе живете.
Викупана• 01 мая 2024
Ответ дляТролю як можу
Це ми з вами розуміємо. А авторша вважає інакше - діти повинні давати гроші. Вона це називає - родинні відносини, підтримка родини. Це при тому, що всі діти від різних чоловіків, але на аліменти вона коли не подавала, бо їй ’не потрібні від них подачки’ )))
Кнопус• 05 мая 2024
Ответ дляТролю як можу
Ой, та ви шо! То не Київ🤫. Тай добре місце таким словом не назвуть🤯. Сарказм. А то, ще повірить хтось