люблю_тортики• 15 июня 2024

Свекруха

Не спілкуємося зі свекрухою півтора роки,я вагітна зараз,навіть не уявляю ,що народиться зимою маля і вона прийде в гості ,живемо пів кілометра від неї,вона ніколи до нас не приходила. Одразу сказала чоловіку ,що не розумію таких,обісруть ,згадять,а потім приходять ,він матері за вагітність не казав. Лише татові,тато живе окремо від неї. У кого свекрухи після народження дітей стали дуже "хорошенькими ?"
Братья Капли• 15 июня 2024
Думаю, вам нічого хвилюватись
Думаєте, що якщо вона недолюблює вас, то їй буде діло до вашої дитини?
Чоловік ваш молодець, що підтримав вас і ваше бажання не казати поки що їй.
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Думаю, вам нічого хвилюватись
Дякую,він мене від неї і захистив і знайшов окреме житло
Я такая - жду трамвая• 15 июня 2024
К ребенку будет как к вам отношение, скорее всего. Пусть сын говорит и общается. Берегите себя
Lisichka666• 15 июня 2024
Забейте хрен , пусть муж сам со своей мамой разбирается. Главное чтобы вам было комфортно всё
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це чудово,якщо буде та к
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляLisichka666
Дякую. Так вона і зла ,бо захистив мене, а не її.
Lisichka666• 15 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Ну она видемо не может принять тот факт , что она уже не главная женщина в его жизни
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 июня 2024
хочется, чтобы у вас всех появился разум и вы любили друга и помогали)))
сказочное_Бали• 15 июня 2024
Ну як прийде, то просіть грошей. Більше не прийде
Телефон Рубика• 15 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
То есть какое то время Вы жили со свекровью ?
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляLisichka666
Так в них відносини холодні були,вона жила окремо,а син поробив в будинку ремонти,повернулася назад від служителя на все готове. То з´явилася я,витрати на мене пішли і все зла
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ длясказочное_Бали
В неї є лише на випивку і сигарети
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Місяць
Боневтікла• 15 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Мої свекри у внучці душі не чають, дихають нею. Як взнали , що буде дитина стали хорошими.
Lisichka666• 15 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
У меня была похожая ситуация . Моя мама не одобряла мой выбор, терпеть не могла моего мужа . И вот она приходила в гости когда его дома не было , либо я с дочкой к ней ходила в гости . Либо же на нейтральной территории гуляли с коляской
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляБоневтікла
Я не можу бути двулічною . Зразу нагадиьи,а потім миритися
Крижана бурулька• 15 июня 2024
В мене була ситуація, коли я не спілкувалася з свекрухою 1,5 роки. Вона не зовсім неадекватна, але було декілька моментів, після яких я вирішила, що краще нам не спілкуватися взагалі. Тобто не критично, але неприємно.
Ініціатором відновити спілкування була я, саме коли була вагітна.
Але свекруха з того часу дуже притримує язика при розмові зі мною. Не можу сказати, що ми прямо подружки. Відносини рівні зараз.
Моїх дітей не ображає, але часто і не бачить))
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляLisichka666
Я не дам чоловіку дитину до неї вести,в неї холодно ,умов ніяких. І руки курсивом воняють
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Нащо миритися ?
Боневтікла• 15 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Я не спілкуюся, але чоловік їздить з дочкою до своїх батьків. Свекри завжди якість гостинці передають. Їм хочеться спілкування, але не знають на якій кобилі до мене під’їхати. Мені якось фіолетово. Головне, що мою дитину обожнюють, а вона їх.
Lisichka666• 15 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Главное чтобы вы на этом фоне не ругались с мужем . Если он в этой ситуации на вашей стороне будет , значит круто . Вас нужно поговорить с мужем , обсудить всё , чтобы вы не варились в этой теме
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляБоневтікла
Я такого не розумію. Допомоги ніякої від неї не було і не буде. Я не хочу ,щоб вона навіть наближалася до дитини
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляLisichka666
Коли у мене був викидень від її сина ,сказала мені то й доьречнащо тобі та дитина,знайди нормального,багатого,а тут ні кола ні двора
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляБоневтікла
Єдина Країна• 15 июня 2024
Моя постійно хорошенька, але маска за якою сатанинська сутність. Дякувати Богу не бачу її давно і не хочу.
Lisichka666• 15 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
На приколе ваша свекровь однозначно
Боневтікла• 15 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Ну, мої покруче кренделя викидували. Я не хочу лишати свою дитину люблячої бабулі і діда. Все проходить . Мої жаліють за свої дурощі . З часом все залагодиться. Ставати в позу не бачу сенсу. Головне , щоб мене не чіпали і у моєї дитини є люблячі дід з бабою.
автор люблю_тортики • 15 июня 2024
Ответ дляБоневтікла
А я бачу сеннс.
Боневтікла• 15 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
А я бачу сеннс.
То Ваше справа. Робіть що хочете.
Я на хвилинку• 15 июня 2024
Я зі свекрухою дружу.