01 мая в 08:31

Бачили матюки від Укрпошти офіц.сторінка?)

Не, ну оно конечно время сейчас такое, без реверансов. Но чтоб прям вот так?
Tammy21 01 мая в 08:33
Сьогодні без аноніму буде 5+ темок?
6 3
СвітланкаОК 01 мая в 08:34
Вони не матюкаються, а ретранслюють слова підписників. У якості хайпу — влучно, чудово.
19 1
lekon-lekon 01 мая в 08:37
Норм, там ще цікавіше дописувати. Ближче до людей
Веточка сакуры67 01 мая в 08:38
Смилянский регулярно материт и посылает на фейсбуке всех, кто его критикует .
4 1
Анжелика1 01 мая в 08:40
Общество деградирует и это продолжение этой деградации
24 7
Bilolena 01 мая в 08:43
Так це ж не офіційна ділова переписка, а допис в соц.мережі.
MashaizDusha 01 мая в 08:45
’Отака х..ня, малята!’
7 1
Zvezdochkina 01 мая в 08:47
То це цитування людей?
А людям було норм таке писати в коментарях???
5 1
Above 01 мая в 08:48
В Украине 98% те слова которые на уме, то в открытом доступе, грязь, грязь, грязь.. как будто после ливня на огороде, где прошла накануне пахота.
И в этой грязи большинство копошится.
6 5
AmazingLady 01 мая в 08:48
Как вопросы задавали так и ответил. Отзеркалил. Так шо не так
Vika26 01 мая в 08:49
Тільки після цієї теми я збагнула, що навіть не звернула увагу на ці матюки вчора, коли вперше прочитала новину. І ні, я не вживаю такі слова у житті, і у нас родині ніхто не матюкається.
Неприємно і низько, що мати увійшли в звернення від офіційних осіб як щось буденне. І війна не виправдання цій безкультурності.
13 3
Еленнн 01 мая в 08:51
а нікому не цікаво, чому обидлячування людей так швидко стало нормою?
7 1
АлександраА 01 мая в 08:58
Ответ дляZvezdochkina
То це цитування людей?
А людям було норм таке писати в коментарях???
В нас, чомусь, пересічні громадяни деякі вважають, що, відносно до компанії (а, фактично, це ж якісь реальні люди в тій компанії читають і відповідають) можуть не стримувати своє володіння ненормативною лексикою і загальний рівень бидлячества. Називають це: ’прояв емоцій’. А як компанія відповість в тому ж стилі, то: ’караул, як ви можете, не поважаєте!!!111’. Ну і козирне: ’клієнт завжди правий’.
2 1
автор Бояукраїночка 01 мая в 08:58
Ну иногда можно и матом.
2 1
Prervana 01 мая в 09:11
Оскотинивание в действии. Это эволюционировать больно и сложно, а деградировать - легко и приятно. Имеем живой, академический пример
mamaSvetljachok 01 мая в 09:37
Ви мені нагадали коли у Польші почула перший раз слово Zajebiaszcze (Заєбіще). І мені сказали що то не зовсім матюк)) Коли десь чую, то не до кінця вірю 🙂
Zvezdochkina 01 мая в 12:44
Ответ дляmamaSvetljachok
Ви мені нагадали коли у Польші почула перший раз слово Zajebiaszcze (Заєбіще). І мені сказали що то не зовсім матюк)) Коли десь чую, то не до кінця вірю 🙂
А если учесть, что курва это мат, но его там говорят даже дети.
Ирина_Б_ 02 мая в 14:37
регресс в стране , дали будэ