Дама с заначкой• 02 мая 2024

Що робити з олійкою від печінки тріски?

У складі вказано що це власний жир рибячий, то може він такий же корисний як і тріска і його треба якось вживати у їжу замість Омега чи Д3?
Сливочная пенка• 02 мая 2024
Злити в унітаз.
Унітазу теж треба омега і д3)
КонхфЭдкаТузик• 02 мая 2024
Викинути?
Що ще з нею можна зробити?
Мамаша в бигудях• 02 мая 2024
вылить
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 мая 2024
А щодо баночки нічого не вказано? Може теж корисно до вживання?
Смажена полуничка• 02 мая 2024
Выкинуть, она же мерзкая
Силиконочка• 02 мая 2024
Вимокать хлібчиком і з´їсти.
автор Дама с заначкой • 02 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
Вимокать хлібчиком і з´їсти.
ТО дуже жирно для мене. А якщо на ній підсмажити чи додавати в каші замість масла?
Света С Приветом• 02 мая 2024
Я дуже сумніваюсь, що це власна олія риби. Особливо тому, що існує ще консерва тріски у власному соку…. Тому я її (олію) не вживаю, а просто виливаю.
ОноВамнадо• 02 мая 2024
Ну не викидати ж! Втерти в шкіру голови для росту волосся, посмажити картоплю, заправити салат .
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
Тобто зжерти її у будь-якому разі ви всерйоз налаштовані?
Тішуся неперетішуся• 02 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Випийте
PORKA• 02 мая 2024
Полейте варёную картошку и съеште
PORKA• 02 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
В кашу это жестко
PORKA• 02 мая 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Тихо ржу, чтобы не разбудить мужа
Силиконочка• 02 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Я дивилася відео як роблять консерву печінки тріски. То коли її консервують, печінка тане, шматочки зменшуються в об´ємі і з´являється той жирок. Коли я смажу скумбрію чи сьомгу, то жир не додаю на сковорідку, риба сама пускає жир.
Вредняжка• 02 мая 2024
Читала что это самое полезное из консервы.
Я разминаю в паштет эту печень и жирок на хлеб так и ем.
Можно в кашу или в пасту, или в авокадо, если вы любитель такого.
Сапай вазони• 02 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
В каші краще топлене масло додавайте

Набагато корисніше

Щира рекомендація
Сапай вазони• 02 мая 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Випийте
яка ви агресивна жіночка
Сапай вазони• 02 мая 2024
Ответ дляВредняжка
Жир - самое полезное в этой консерве, вы имеете в виду?

А где это написано? Стесняюсь спросить
БоВжеВільна• 02 мая 2024
я готовила рыбную намазку из хека и добавляла туда, правда половину где-то.
Сапай вазони• 02 мая 2024
До речі, автор, а яка у вас печінка тріски? Якого бренду? Чи рекомендуєте? Смачна була? Відпишіться будь ласка
Качка в тапцях• 02 мая 2024
Ответ дляСапай вазони

А где это написано? Стесняюсь спросить
Если разобраться, таки да: в жтом масле - вытопленный жир печени трески. Вытапливается при термообработке.
Недаром это масло такое чересчур жирное - я, например, есть его не могу. А подруга готовит салат с печенью и немного добавляет этого масла. Ее семье вкусно
Сапай вазони• 02 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Про вкусы не спорят, говорят. это индивидуально всё же

А я спрашивала про пользу и где почитать. Вы писали что вы читали
Трактор Віка• 02 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Так а какая польза от этого жира, если он вытоплен в результате термической обработки?
Качка в тапцях• 02 мая 2024
Ответ дляСапай вазони

Не, это не я писала, другой автор смотрела )
Качка в тапцях• 02 мая 2024
Ответ дляТрактор Віка
Такая же, как и польза всей тресковой печенки, так думаю.

Хм. А интересно, как рыбий жир добывают? Пойти что ли почитать что...
автор Дама с заначкой • 02 мая 2024
Ответ дляPORKA
В кашу это жестко
Чому? В чому принципова різниця каші і картоплі?
автор Дама с заначкой • 02 мая 2024
Ответ дляСиликоночка
Тобто це все таки власний жирок цієї печінки
автор Дама с заначкой • 02 мая 2024
Ответ дляВредняжка
До речі, цікава ідея, спробую.
автор Дама с заначкой • 02 мая 2024
Ответ дляСапай вазони
Я не дуже люблю її, тому додаю ту печінку по шматочку крихітному на день, десь по чайній ложці. Марки беру будь які, просто читаю щоб в складі не було нічого окрім тріски.